Treść opublikowana przez przem8
-
Przybywający olej .
A ile było wcześniej i czy przybywa cały czas?
-
Wahacze SKV
Pisz do Dystrybutor SKV lub na esen.pl. Komplet w granicach 500zł
-
dzbanuszek sensor NIE PODAJE OLEJU NA GÓRE SILNIKA!!! AVJ QUATTRO
A moze zapchany smok olejowy. Czysciles kiedykolwiek? Jesli nie to czas najwyzszy i bylo zmierzyc cisnienie oleju to bys mial pewnosc.
-
Problem z odpalaniem
Napraw ten wyciek z chłodnicy, posprawdzaj czy nie masz innych nieszczelności, a uszczelka to raczej nie jest. Ten zapach płynu o którym piszesz to pochodzi ze spalin czy po prostu go czuć z bliżej nieokreślonego miejsca?
-
Problem z odpalaniem
Zrób test na zawartość CO2 i będzie wiadomo. Biały dym i słodkawy zapach ewidentnie wskazuje na spalanie płynu ale może w jakiś cudowny inny sposób dostaje się do wydechu Problem z odpalaniem może być związany z czujnikiem cieczy g62
-
Stuki pod maska - silnik?
Regenerowana sprężarka to koszt w granicach 500zl i jesli nie ma opilkow w układzie to nie trzeba plukac. Jeśli opilki dostały się do układu to czeka Cię czyszczenie wszystkiego i calkowity koszt powinien zamknac się w około 1.5 tys. Obowiązkowo wymiana osuszacza przy każdym rozszczelnieniu układu.
-
Szybko znikajace kreski gazu w przelaczniku qbox
Przy sterowniku stag4 qbox jest możliwa kalibracja bez podłączania pod kompa, a w innych to nie wiem. Zrobiłem kalibrację przed 3 tankowaniem do pełna po montażu i jest gitara. Wcześniej rezerwa mi się paliła już po 160 km, a teraz w granicach 300 po jeździe w mieście.
-
LPG problemy
Albo trzeba skalibrować przełącznik gazu, jest w instrukcji. Wróć na reklamacje, a jak nie dadzą rady to wtedy musisz poszukać kogoś bardziej ogarniętego. Czasami najlepszym zdarzają się wpadki...
-
Parująca szyba od zewnątrz
Przy ustawieniu na "auto" nie miałem takiej sytuacji ale bez tego czasem się zdarzyło takie coś
-
Polecam serwis klimatyzacji Gniezno !
I tylko po to się zarejestrowałeś, żeby odp na post sprzed 5 lat? Nieźle
-
Wyciek płynu chłodniczego AVJ. POMOCY
Zdemontuj termostat i zobacz czy nie jest pęknięta jego obudowa
-
renowacja lamp
Czytałem, że w polifcie różnie bywa i tak kolorowo do końca nie jest. Ostatnio mam tylko wolne niedziele więc chętnie bym oddał to komuś w dobre ręce
-
renowacja lamp
Polecicie kogoś w Lublinie kto podjąłby się rozklejenia reflektora i czyszczenia jego wnętrza? Jak coś to prosiłbym o info na PW.
-
Instalacja do 1.8t BFB 163 KM
Wtryski nie są złe i spokojnie obrabiają moc pod 200 KM. Mam i nie narzekam
-
Pojawiający się dziwny szum samochodu
Możliwe, że to pompa paliwa kończy żywot
-
1,8 T AUM, po ilu kilometrach rozrząd ?
60-70 tys lub 5 lat zależy co szybciej nastąpi. Ja za komplet INA - rolka napinająca, pompa wody, tłumik drgań , pasek continental w listopadzie płaciłem około 470zł i wymiana 250.
-
Sprzęgło
Nie, wyciąga się tylko skrzynie
-
Magia i czary po umyciu auta
Na forum nie ma Panów A były w ogóle zapchane te odpływy? Może ta woda już wcześniej była pod pedałami zanim udrożniłeś odpływy i teraz dopiero są tego skutki?
-
Magia i czary po umyciu auta
Sprawdź podszybie, bo pewnie masz tam zatkane odpływy wody.
-
Audi a4 b5 1.8 dziwny dźwięk silnik/zawieszenie?
Raczej wina hamulców. Wymień skoro są zajechane,bo przecież chodzi o bezpieczeństwo. Duży rant na tarczach czy sama blacha została z klocka?
-
Szarpanie podczas ruszania
Sprzęgło do wymiany, a dwumasa do sprawdzenie i jeśli wygląda dobrze to zostawić. Przy okazji sprawdzić uszczelniacz wału od strony silnika i skrzyni, bo lubi pocieknąć. Ile masz KM, bo może lepiej zainwestować w mocniejsze sprzęgło?
-
A4 B5 ABC LPG
Jak kupujesz świece dedykowane do danego modelu i silnika to nic już nie ustawiasz, a świece dedykowane do gazu rzekomo mają dłuższą żywotność i taka to różnica.
-
Ile bierze wam oleju na 1000km ?
I po takim przebiegu rocznym wymieniasz olej? Jeśli tak to gratuluję...
-
Włączam biegi samochód nie jedzie
Jakoś chaotycznie opisałeś. W czasie jazdy jak przestał ciągnąć to obroty silnika rosły czy było bez zmian w trakcie wciskania gazu? Po zatrzymaniu jak wbijesz 1 albo jakikolwiek inny bieg to jest jakaś reakcja jak próbujesz ruszyć? Jakieś dzwięki nastąpiły w chwili awarii? Ale tak czy owak bez demontażu skrzyni się nie obejdzie.
-
1.8T BFB kopci na biało
Może spaprana robota? Ściągnij przewód z turbiny i zobacz czy nie pływa w oleju