Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    A ile było wcześniej i czy przybywa cały czas?
  2. Pisz do Dystrybutor SKV lub na esen.pl. Komplet w granicach 500zł
  3. A moze zapchany smok olejowy. Czysciles kiedykolwiek? Jesli nie to czas najwyzszy i bylo zmierzyc cisnienie oleju to bys mial pewnosc.
  4. przem8 odpowiedział(a) na drex87 temat w 1.8T
    Napraw ten wyciek z chłodnicy, posprawdzaj czy nie masz innych nieszczelności, a uszczelka to raczej nie jest. Ten zapach płynu o którym piszesz to pochodzi ze spalin czy po prostu go czuć z bliżej nieokreślonego miejsca?
  5. przem8 odpowiedział(a) na drex87 temat w 1.8T
    Zrób test na zawartość CO2 i będzie wiadomo. Biały dym i słodkawy zapach ewidentnie wskazuje na spalanie płynu ale może w jakiś cudowny inny sposób dostaje się do wydechu Problem z odpalaniem może być związany z czujnikiem cieczy g62
  6. przem8 odpowiedział(a) na matieng temat w 1.8T
    Regenerowana sprężarka to koszt w granicach 500zl i jesli nie ma opilkow w układzie to nie trzeba plukac. Jeśli opilki dostały się do układu to czeka Cię czyszczenie wszystkiego i calkowity koszt powinien zamknac się w około 1.5 tys. Obowiązkowo wymiana osuszacza przy każdym rozszczelnieniu układu.
  7. Przy sterowniku stag4 qbox jest możliwa kalibracja bez podłączania pod kompa, a w innych to nie wiem. Zrobiłem kalibrację przed 3 tankowaniem do pełna po montażu i jest gitara. Wcześniej rezerwa mi się paliła już po 160 km, a teraz w granicach 300 po jeździe w mieście.
  8. Albo trzeba skalibrować przełącznik gazu, jest w instrukcji. Wróć na reklamacje, a jak nie dadzą rady to wtedy musisz poszukać kogoś bardziej ogarniętego. Czasami najlepszym zdarzają się wpadki...
  9. Przy ustawieniu na "auto" nie miałem takiej sytuacji ale bez tego czasem się zdarzyło takie coś
  10. I tylko po to się zarejestrowałeś, żeby odp na post sprzed 5 lat? Nieźle
  11. Zdemontuj termostat i zobacz czy nie jest pęknięta jego obudowa
  12. Czytałem, że w polifcie różnie bywa i tak kolorowo do końca nie jest. Ostatnio mam tylko wolne niedziele więc chętnie bym oddał to komuś w dobre ręce
  13. Polecicie kogoś w Lublinie kto podjąłby się rozklejenia reflektora i czyszczenia jego wnętrza? Jak coś to prosiłbym o info na PW.
  14. Wtryski nie są złe i spokojnie obrabiają moc pod 200 KM. Mam i nie narzekam
  15. Możliwe, że to pompa paliwa kończy żywot
  16. 60-70 tys lub 5 lat zależy co szybciej nastąpi. Ja za komplet INA - rolka napinająca, pompa wody, tłumik drgań , pasek continental w listopadzie płaciłem około 470zł i wymiana 250.
  17. przem8 odpowiedział(a) na lex57 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie, wyciąga się tylko skrzynie
  18. Na forum nie ma Panów A były w ogóle zapchane te odpływy? Może ta woda już wcześniej była pod pedałami zanim udrożniłeś odpływy i teraz dopiero są tego skutki?
  19. Sprawdź podszybie, bo pewnie masz tam zatkane odpływy wody.
  20. Raczej wina hamulców. Wymień skoro są zajechane,bo przecież chodzi o bezpieczeństwo. Duży rant na tarczach czy sama blacha została z klocka?
  21. Sprzęgło do wymiany, a dwumasa do sprawdzenie i jeśli wygląda dobrze to zostawić. Przy okazji sprawdzić uszczelniacz wału od strony silnika i skrzyni, bo lubi pocieknąć. Ile masz KM, bo może lepiej zainwestować w mocniejsze sprzęgło?
  22. przem8 odpowiedział(a) na andrzejqx1 temat w Audi A4 B5
    Jak kupujesz świece dedykowane do danego modelu i silnika to nic już nie ustawiasz, a świece dedykowane do gazu rzekomo mają dłuższą żywotność i taka to różnica.
  23. I po takim przebiegu rocznym wymieniasz olej? Jeśli tak to gratuluję...
  24. Jakoś chaotycznie opisałeś. W czasie jazdy jak przestał ciągnąć to obroty silnika rosły czy było bez zmian w trakcie wciskania gazu? Po zatrzymaniu jak wbijesz 1 albo jakikolwiek inny bieg to jest jakaś reakcja jak próbujesz ruszyć? Jakieś dzwięki nastąpiły w chwili awarii? Ale tak czy owak bez demontażu skrzyni się nie obejdzie.
  25. Może spaprana robota? Ściągnij przewód z turbiny i zobacz czy nie pływa w oleju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.