Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. co za pacan :doh1: http://pl.youtube.com/watch?v=NEr4wHS10f0
  2. powracajac do tematu-co sadzicie o oponach hankook icebear W440?
  3. Pewnie masz podłączony centralny zamek pod pedał hamulca (taki bajer alarmu żeby w korku nikt Ci nie wpakował się do auta) to wcześniej zamykał się centralny po naciśnięciu hamulca czy nie?
  4. ja mam stag300 od 8 miesięcy i jest git Ale i tak najważniejsze jest to żeby instalacje zakładał ktoś kumaty bo w przeciwnym razie żadna za żadne pieniądze nie będzie śmigać tak jak powinna
  5. To i ja się podepnę do tematu U mnie tez zaczęło się dziwne stukanie w silniku (2.6 V6 ABC) po wymianie rozrządu i oleju (robione razem) Odgłosy te dochodzą tylko na ciepłym silniku w jego górnej części Stukanie jest takie trochę tępe-metaliczne i czasem coś dzwoni Myślałem że mogą to być popychacze a teraz pojawił się temat tego łańcuszka Chciałem zapytać czy w takim silniku jak ja mam też występuje ten łańcuszek łączący wałki rozrządu-jeśli tak to czy drogi jest jego zakup razem z napinaczem i jak się go wymienia (czy trzeba zdejmować rozrząd)? Z góry dzięki
  6. A u mnie od kilku dni pojawiło się skrzeczenie charakterystyczne dla ocierających się jakichś elementów gumowych i tylko wtedy jak kręcę kierownicą w lewą stronę albo jak jedzie się po garbatych nierównościach Słychać to tak jakby pod kolumną kierownicy ewentualnie w komorze silnika zaraz za ścianą grodziową (ciężko zlokalizować) Wkurzające jest to skrzypienie-jak z 25-cio letniego kaszlaka Wie ktoś co to może być?[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 10:02_________________________________________________Ja się uporałem z tym trzeszczeniem-nie było wcale tak źle jak myślałem Po zastrzyku oliwki w sworznie wahaczy (pod te gumki) i narazie cisza Tylko ciekawe na jak długo
  7. to i ja się wtrącę mnie też czeka zakup ale samych opon zimowych zastanawiałem się żeby poprzeć "krajowy" produkt (Dębica Frigo) ale sam nie wiem...
  8. to na pewno od klimy-jak szukałem autka dla siebie to trafiłem na taki egzemplarz ale czy aby na pewno samoróbka-może była wkładana manualna klima jak w B4?
  9. Cześć wszystkim Przewaliłem całe forum w tym temacie ale każdego problemy tego typu kończyły się na zlikwidowaniu zimnych lutów a w najgorszym przypadku na wymianie licznika u mnie niestety coś tkwi głębiej Mój samochodzik to A4 B5 2.6 V6 ABC z 1997r Objawy są takie że obrotomierz raz chodzi a raz nie (jak mu się zechce)-czasem tydzień leży jak zdechły a później dwa tygodnie chodzi bez problemów a czasem sobie podskakuje Niby można jeździć przy niedziałającym obrotomierzu ale wtedy mam kolorofon na zegarach-świeci się ciśnienie oleju, rezerwa, hamulce i płyn chłodzący i nie można włączyć klimatyzacji Zrobione: -Kilkakrotnie test zegarów-bez błędów -Licznik rozkręcony już przez dwóch magików i przelutowane w nim wszystkie styki-nic nie pomogło -Wymiana licznika na drugi w 100% sprawny-objawy takie same -Przejrzana cała instalacja od licznika do komputera i do czujnika który daje impuls na obrotomierz (impusator zapłonowy)-żadnych nieprawidłowości -I co najlepsze podpinając się pod komputer 0 błędów-nawet przy niedziałającym obrotomierzu komputer widzi obroty silnika i nie wskazuje uszkodzeń żadnego czujnika Wie ktoś co to może być? Wiem ze trochę się rozpisałem ale krócej nie da się opisać tego problemu Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi
  10. Ja na swoim autku mam 140 mikronów (+- kilka) nie spadło ani poniżej ani nie wzrosło ponad Co dziwne jak kiedys kupowalem Seata Toledo II to na całości miał w granicach 80 mikronów-ciekawe dlaczego tyle mniej?
  11. no i u mnie to ku....wo sie złamało (dobrze że tylko jeden zawiasik ) kleiłem ale przy wkładaniu sie łamie
  12. Szklanka mocno gazowanej mineralnej i dwie tabletki musujące magnezu (nie żadna multiwitamina tylko czysty magnez-powinno pisać na nim "dla osób nadużywających alkohol i palących papierosy") U mnie mija po 30 minutach
  13. S8

    Rafal_ odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    ło matko... piękny furacz ja też nic bym nie zmieniał żeby nie popsuć
  14. Przestudiowałem już jak zamontować w drzwiach te stelaże ale jakoś tak nie mogę się zebrać-trochę brak wolnego czasu W takim razie odpuszczam ten zakup i trzeba będzie zainwestować w lepsze głośniczki
  15. tak też właśnie myślałem dzięki
  16. Tak sobie ostatnio pomyślałem żeby może podciągnąć brzmienie w mojej Zastanawiałem się nad zamontowaniem w drzwiach przednich większych głośniczków ale tak jakoś nie mogę się zebrać na zrobienie tego stelaża pod głośnik 16-stke Tuby też żadnej nie chce-kiedyś kiedyś miałem taki wynalazek i poza tym ze zajmowało pół bagażnika to nie chciało grać Skrzynki też bym wolał nie bo leży mi już w bagażniku zapas (LPG) Przeglądałem ostatnio allegro i znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item425227078_subwoofer_aktywny_wytwornica_basu_300_watt_smycz.html a może dołożyć troszkę grosza i nabyć coś takiego http://www.allegro.pl/item423960354_blaupunkt_thb_200a_subwoofer_aktywny_nowosc.html Oba fajne bo nieduże tylko czy to będzie grało...? Doradzicie? Pozdrawiam
  17. Witam Mam pytanie odnosnie ori lamp Valeo zespolonych od Audi z 1999r-szukalem ale jakos nic nie znalazlem (jak przeoczylem to nie bijcie) Moge kupic takie lampki w bardzo atrakcyjnej cenie ale... no wlasnie-sa od anglika, bez silniczkow, sa tylko jakies kabelki z wtyczkami i najwiekszy "-" jedna lampa ma urwane uchwyty mocujace Mozecie mi powiedziec czy takie lampki beda pasowac do mojej Audiczki [b5 1997],czy beda pasowaly silniczki z moich starych lamp,co z wtyczkami, no i czy da sie cos zrobic z tymi uchwytami (jakos cos przybinowac i dorobic) Prawde mowiac nie zamierzalem zmieniac lamp ale taka okazja Z gory dzieki za wszystkie rady Pozdrawiam
  18. do zaakoo elektrykowi pewnie chodzilo o wzmacniacz ktory znajduje sie przy jednym z glosnikow w tylnej polce a co do separatora to taki moze byc-ale czy nie lepiej kupic sama wtyczke z takimi koncowkami ze by nie walaly sie dodatkowe dlugosci kabla za radiem?
  19. a ja po zmianie glosnikow w tylnej polce zostawilem na miejscu ori instalacje a pociagnalem sobie oddzielne kabelki
  20. "dupka" chyba źdżiebko inna... :gwizdanie:
  21. hmm.. taki troche podobny mi sie wydawal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.