Treść opublikowana przez Rafal_
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
513
-
Strefa Śmiechu
co za pacan :doh1: http://pl.youtube.com/watch?v=NEr4wHS10f0
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
powracajac do tematu-co sadzicie o oponach hankook icebear W440?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
212
-
[ALL B5] Po naciśnięciu hamulca centralny zamyka dzwi - proszę o pomoc
Pewnie masz podłączony centralny zamek pod pedał hamulca (taki bajer alarmu żeby w korku nikt Ci nie wpakował się do auta) to wcześniej zamykał się centralny po naciśnięciu hamulca czy nie?
-
[ALL B5] Która instalacja jest lepsza: STAG300 czy BRC Sequent 24 ?
ja mam stag300 od 8 miesięcy i jest git Ale i tak najważniejsze jest to żeby instalacje zakładał ktoś kumaty bo w przeciwnym razie żadna za żadne pieniądze nie będzie śmigać tak jak powinna
-
[INNE] [2.8 AMX] Moje serce pracuje jak diesel.
To i ja się podepnę do tematu U mnie tez zaczęło się dziwne stukanie w silniku (2.6 V6 ABC) po wymianie rozrządu i oleju (robione razem) Odgłosy te dochodzą tylko na ciepłym silniku w jego górnej części Stukanie jest takie trochę tępe-metaliczne i czasem coś dzwoni Myślałem że mogą to być popychacze a teraz pojawił się temat tego łańcuszka Chciałem zapytać czy w takim silniku jak ja mam też występuje ten łańcuszek łączący wałki rozrządu-jeśli tak to czy drogi jest jego zakup razem z napinaczem i jak się go wymienia (czy trzeba zdejmować rozrząd)? Z góry dzięki
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
to i ode mnie
-
[B5 ADR] Piszczy przy skrecaniu kierownica
A u mnie od kilku dni pojawiło się skrzeczenie charakterystyczne dla ocierających się jakichś elementów gumowych i tylko wtedy jak kręcę kierownicą w lewą stronę albo jak jedzie się po garbatych nierównościach Słychać to tak jakby pod kolumną kierownicy ewentualnie w komorze silnika zaraz za ścianą grodziową (ciężko zlokalizować) Wkurzające jest to skrzypienie-jak z 25-cio letniego kaszlaka Wie ktoś co to może być?[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 10:02_________________________________________________Ja się uporałem z tym trzeszczeniem-nie było wcale tak źle jak myślałem Po zastrzyku oliwki w sworznie wahaczy (pod te gumki) i narazie cisza Tylko ciekawe na jak długo
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
to i ja się wtrącę mnie też czeka zakup ale samych opon zimowych zastanawiałem się żeby poprzeć "krajowy" produkt (Dębica Frigo) ale sam nie wiem...
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
to na pewno od klimy-jak szukałem autka dla siebie to trafiłem na taki egzemplarz ale czy aby na pewno samoróbka-może była wkładana manualna klima jak w B4?
-
[B5 ABC] kłopoty z obrotomierzem
Cześć wszystkim Przewaliłem całe forum w tym temacie ale każdego problemy tego typu kończyły się na zlikwidowaniu zimnych lutów a w najgorszym przypadku na wymianie licznika u mnie niestety coś tkwi głębiej Mój samochodzik to A4 B5 2.6 V6 ABC z 1997r Objawy są takie że obrotomierz raz chodzi a raz nie (jak mu się zechce)-czasem tydzień leży jak zdechły a później dwa tygodnie chodzi bez problemów a czasem sobie podskakuje Niby można jeździć przy niedziałającym obrotomierzu ale wtedy mam kolorofon na zegarach-świeci się ciśnienie oleju, rezerwa, hamulce i płyn chłodzący i nie można włączyć klimatyzacji Zrobione: -Kilkakrotnie test zegarów-bez błędów -Licznik rozkręcony już przez dwóch magików i przelutowane w nim wszystkie styki-nic nie pomogło -Wymiana licznika na drugi w 100% sprawny-objawy takie same -Przejrzana cała instalacja od licznika do komputera i do czujnika który daje impuls na obrotomierz (impusator zapłonowy)-żadnych nieprawidłowości -I co najlepsze podpinając się pod komputer 0 błędów-nawet przy niedziałającym obrotomierzu komputer widzi obroty silnika i nie wskazuje uszkodzeń żadnego czujnika Wie ktoś co to może być? Wiem ze trochę się rozpisałem ale krócej nie da się opisać tego problemu Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
Ja na swoim autku mam 140 mikronów (+- kilka) nie spadło ani poniżej ani nie wzrosło ponad Co dziwne jak kiedys kupowalem Seata Toledo II to na całości miał w granicach 80 mikronów-ciekawe dlaczego tyle mniej?
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
no i u mnie to ku....wo sie złamało (dobrze że tylko jeden zawiasik ) kleiłem ale przy wkładaniu sie łamie
-
POMOCY - szybkie trzeźwienie i walka z kacem
Szklanka mocno gazowanej mineralnej i dwie tabletki musujące magnezu (nie żadna multiwitamina tylko czysty magnez-powinno pisać na nim "dla osób nadużywających alkohol i palących papierosy") U mnie mija po 30 minutach
-
S8
ło matko... piękny furacz ja też nic bym nie zmieniał żeby nie popsuć
-
lepsze "granie" w B5
Przestudiowałem już jak zamontować w drzwiach te stelaże ale jakoś tak nie mogę się zebrać-trochę brak wolnego czasu W takim razie odpuszczam ten zakup i trzeba będzie zainwestować w lepsze głośniczki
-
lepsze "granie" w B5
tak też właśnie myślałem dzięki
-
lepsze "granie" w B5
Tak sobie ostatnio pomyślałem żeby może podciągnąć brzmienie w mojej Zastanawiałem się nad zamontowaniem w drzwiach przednich większych głośniczków ale tak jakoś nie mogę się zebrać na zrobienie tego stelaża pod głośnik 16-stke Tuby też żadnej nie chce-kiedyś kiedyś miałem taki wynalazek i poza tym ze zajmowało pół bagażnika to nie chciało grać Skrzynki też bym wolał nie bo leży mi już w bagażniku zapas (LPG) Przeglądałem ostatnio allegro i znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item425227078_subwoofer_aktywny_wytwornica_basu_300_watt_smycz.html a może dołożyć troszkę grosza i nabyć coś takiego http://www.allegro.pl/item423960354_blaupunkt_thb_200a_subwoofer_aktywny_nowosc.html Oba fajne bo nieduże tylko czy to będzie grało...? Doradzicie? Pozdrawiam
-
[All B5] lampki zespolone
Witam Mam pytanie odnosnie ori lamp Valeo zespolonych od Audi z 1999r-szukalem ale jakos nic nie znalazlem (jak przeoczylem to nie bijcie) Moge kupic takie lampki w bardzo atrakcyjnej cenie ale... no wlasnie-sa od anglika, bez silniczkow, sa tylko jakies kabelki z wtyczkami i najwiekszy "-" jedna lampa ma urwane uchwyty mocujace Mozecie mi powiedziec czy takie lampki beda pasowac do mojej Audiczki [b5 1997],czy beda pasowaly silniczki z moich starych lamp,co z wtyczkami, no i czy da sie cos zrobic z tymi uchwytami (jakos cos przybinowac i dorobic) Prawde mowiac nie zamierzalem zmieniac lamp ale taka okazja Z gory dzieki za wszystkie rady Pozdrawiam
-
[ALL] Nie grają tylne głośniki
do zaakoo elektrykowi pewnie chodzilo o wzmacniacz ktory znajduje sie przy jednym z glosnikow w tylnej polce a co do separatora to taki moze byc-ale czy nie lepiej kupic sama wtyczke z takimi koncowkami ze by nie walaly sie dodatkowe dlugosci kabla za radiem?
-
[ALL] Nie grają tylne głośniki
a ja po zmianie glosnikow w tylnej polce zostawilem na miejscu ori instalacje a pociagnalem sobie oddzielne kabelki
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford Contour?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
"dupka" chyba źdżiebko inna... :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
hmm.. taki troche podobny mi sie wydawal