Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Zapodaj 320mm/288mm. Tylko to wydatek rzędu 2tyś zł
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje. Mi natomiast jest to zbędne. Kajak powiem Ci że rzadko czytam Twoje posty ale tutaj masz 100% rację On reza sobie w wolnej chwili a innym kiedy ma czas. I to nie jest w żadnym wypadku działalność zarobkowa
  3. Nowe przecież są dostępne TRW
  4. Kupuj na przód jarzma i tarcze i masz 345mm Sorki za ot w temacie kolegi
  5. Zbieraj graty na tył 330mm tarcze mam w fajnej kasie dziurawe
  6. Te pierścienie ogarnąłeś? Bo mam na prawdę jak chcesz Kupowałem ostatnio znajomemu do aurisa to po 5 zeta
  7. Kurfa jakoś szału nie robią Tyś fotograf a foto z d*py. No i koza
  8. Niestety z gumami jest podobnie jak z akumulaotorem jak nie mają wady fabrycznej czyli że jak maks z miesiąc po montażu jest ok to będzie wina użytkowania Nie chcę krakać ale wiesz
  9. Kupiłeś już drugie gumy? jak nie to wal to Ci coś tam zaproponuje
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakładaj jak będzie obcierać sprzedasz mi
  11. A co to za różnica. Patent miał eliminować pobór oleju praktycznie do 0. Widać tak samo udany jak i reszta
  12. Sprzedałem kilkaset kpl ferodo. Jeden klient tylko nie do końca potrafi określić od czego ale ma bicie. Ale nie ma możliwości pogięcia się ta tarcza która leży w pudełku
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol ostatnio wrzucał w ciekawych aukcjach
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Michał znam 2 osoby które miały podobne akcje właśnie z pirelli jedne poszły na gwarancje i je uznali( nie znam szczegółów) drugie gościu olał temat i kupił innej firmy. problem zniknął
  15. 20`? Aleś teraz pozamiatał Tomek
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe :decayed: :decayed: Ke ? Ds2500 spokojnie śmigasz w daily, maja bardzo dobry initail bite i do takiego ciężkiego auta jak Flyera to jest konieczność. Ds3000 to już nie jest klocek na codzień. Chodzi mi o homologację Że można śmigać na codzień dobrze wiem
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko. Byle klocek był DS2500. ds2500 to racing. Nie można wyjeżdzać na drogę
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to wpada KW V1 na przód Wreszcie mam kpl KW
  19. Wygra A4. Tutaj nie ma co porównywać manual i tip. jakby oba auta w automacie albo w manualu to tak. Tutaj a4 przeciągasz na 2 biegu do 100km/h a a6 musi przerzucić 3 biegi na wolnym tipie
  20. Środkowy zmieniłem na nowy firmy Bosal, ponoć najlepszy z zamenników, okazuje się że przy mocniejszym gazowaiu dzwoni coś w środku, koleś od tłumików mowił że jeśli po 1000km dalej tak bedzie to reklamować bo 220zł piechota nie chodzi... Też mam bosala i jest to samo
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa fajny gwint jest do kupienia do b6 ale kasiuty brak KW przód i bym miał kpl Ile może być warty weitec przód od b5 w dobrym szczęściu?
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z chińczyków jedynie nexen i federal
  23. Kurcze i patrząc na Twoje auto zachodzi pytanie... ładować 2.7 do b6 czy sprzedać b6 i kupić b8 3.0tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.