Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
prawda jest taka że każde w zasadzie 1.9 pd w którym pada głowica ma około 300-400 tyś przekręcone więc to i tak w miarę wynik. Chociaż to i tak nic przy vp które były w dobrej kondycji przy tych przebiegach Więc kupujcie ALT
-
B6 DIVISION
No niestety w pd`kach napęd pompek idzie z głowicy więc kończą się dużo szybciej niż w poczciwych 1.9 na pompie
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Jędrek piękna maszyna Idzie zglebić coś na tym pneumacie?
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
Witaj, Fajny zestaw w pięknym kolorze! Orientujesz się czy do hebla 345 są Zimmermany Sport perforowane? Jaki orientacyjny koszt setupu na 345? PS. Fajne i leciutkie masz kółka Pozdrawiam Są i perforowane ale koszt to 340zł/szt A do DS`ów lepiej dać gładkie Mateusz hebel fajny i w 18` wygląda suto
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To nie prawda że ośka q się różni. różnica tak na prawdę jest w rocznikach Po nr vin można sprawdzić jaki się ma filtr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Masz kolego z przodu zaciski trw 280mm tarcza tył 245mm. Jesli chcesz to w granicach 500zł Ci coś skompletuje
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Napisałeś to jakby szymeniu sam to robił i miał pojęcie co było grzebane. Jakoś ciężko mi uwierzyć w te moce. Teksty że tu nie ma trakcji że do 200 to bardzo szybko mało świadczą o czymkolwiek
-
B6 DIVISION
Nic to nie da od razu mówię. Jak rozlejasz to już pełna regeneracja z polerowaniem szkła(plastkiku w sumie chyba)
-
Czy klocki i tarcze mają gatunki jakości?!
Załóż ferodo to zobaczysz różnicę.I klocek nie piszczy przez to że jest twardy
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
cewki 400zł/kpl termostat 300zł i turbo regeneracja niech będzie 600zł. I co dalej? mamy ogarnięty osprzęt motoru Po za tym cewki i termostat to elementy eksploatacyjne
-
Zdjęcia silnika 2.7BiT BES
Złożyłeś już tą odmę? Ja mam BES`a dokładnie mogę zrobić foto jak odbiorę auto
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Co może się psuć za 1000zł miesięcznie? Nie ogarniam tematu.
-
Atak terrorystyczny we Francji
Czytając wypowiedzi stwierdzam że każdy ma trochę racji. Ostatnio widziałem artykuł o próbie przekroczenia granicy w Egipcie. Służba graniczna czy tam policjanci zabili kilkunastu uchodzców próbujących przedostać się na terytorium Egiptu. Nie zatrzymali sie na wezwanie, zgineli. Proste. Tak powinno się działać w Europie. Jak w ogóle można mówić o tym exodusie ze to uchodźcy z Syrii? Przecież to tylko część Syryjczyków. Jak widać że sporo jest ekstremistów z IS. Niestety nie jesteśmy w stanie tego rozróżnić kto ucieka od wojny ,gwałtów i biedy a kto jedzie pokazać Europie kto rządzi. Jak widać odsetek jest chyba dosyć duży bo wystarczyło parę miesięcy do zogranizowania ataków we Francji a sądzę ze sporo jest jeszcze w planach. Jeszcze jest jedna kwestia. Skoro uciekają od wojny to dla czego ciągną na zachód europy(niemcy,francja)? Bo zamierzają żyć jak panowie na koszt państwa!! Taki to właśnie jest dla mnie uczciwy uchodźca wojenny,bo za takich się uważają.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Akurat w wahaczach w audi są pierścienie na sworzniu które mają temu zapobiedz Febi zawsze był pakowaczem tak ja ruville i to są jak dla mnie średnie tematy Dobrze ale nie tanio: Meyle HD,Lemforder W miarę dobrze i tanio: MS Nie wiem jak z jakością RTS czy DYS bo nie miałem styczności z wielowahaczem od nich jedynie stalowe wahacze do fiatów i były ok
-
Polecane opony zimowe
No to chyba skuszę się na te Nexen WINGUARD SPORT, Winguard to za***ista opona. Sprzedawałem kilka kpl do naprawdę niezłych fur( BMW F10) i każdy chwali. Ceny oki i jakość też Szczególnie opłaca się właśnie w większych rozmiarach
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
po poznaniu cen, chyba jednak zdecyduję się na zestaw tarcz i klocków (Premier) Ferodo, jaki płyn hamulcowy wybrać ? Mam również ten płyn typ200
-
B6 DIVISION
Poszla wiadomosc do Ciebie [emoji6]Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka Nic nie dostałem od Ciebie?
-
B6 DIVISION
Pany promocja na blaszki ozdobne do hebli 320/345mm 100zl.kpl +kw Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Temat omawiany w wątku z pytaniami do moderatorów... Damian weź im to napraw więcej jak pół godziny Ci się nie zejdzie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Myslisz ze zaciski sie nikomu nie przydadza ? raczej nie. są warte tyle co ważą Koelgo od Esy jak chcesz zrobię Ci dobra ofertę na te komponenty o których Dev pisze
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ja bym proponował żeby jakiś moderator to zrobił. Przecież po to są żeby każdy wątek miał ręce i nogi i zawierał rzeczowe informacje. Tomek i inni wiedzę przekazali to już wystarczy
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ja też mam gwint i zakłądam sprężyny obniżające + amorki 1be. Springi są od r4 a mam v6 więc powinno usiąść spoko. Gwint wkurza. jeden trzask w środku A i prowadzenie też nie lepsze niż na 1be/bv czy na springach sportowych
-
B6 DIVISION
Ty byś furę pokazał na forum Ajrajdy ,eslajny itp
-
B6 DIVISION
Przy srubie od przegubu czy gprnej zwrotnicy np w a4 to tylko palnik. Żaden klucz nie ruszy,prędzej urwie łeb Jak chcesz mam klucze ingersoll randt w fajnych cenach. Jak ma ten yato 1400nm to 800 w IR tak sam działa
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Założymy kaganiec na 80km/h Nawet nie złapie odcinki na 2 biegu:decayed:Z gazem się zastanawiam bo dostałem w prezencie golfa czy do dojazdów do pracy w gazie i chyba go ogarnę a b6 będzie na weekend. Koszt zobaczymy ale tak jak Tomek napisał kolo 10tys trzeba liczyć. Kumpel ma s4 b6 wiec nakręce jakąś kreskę z nim:wink: Tapnięte z SGS5