Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Elegancko to Ci wyszło Po tym co zobaczyłem to faktycznie dobrze zrobiłeś że wybrałeś czarne
  2. Ja bym jednak wolał kupić nowe opony. Szkoda opon, no i nadkoli.
  3. Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy jak skończysz robotę, jak autko wygląda. A co do lusterek to załóż te od B7.
  4. Niektórzy nie wjeżdzają na krawężniki. Ja do nich należę
  5. Nawet fajnie wyglądają w tym Avancie. Jednak te RS4 lepiej leżą na sedanie. Pomyśl jeszcze o MAM8. Ta fela w połączeniu z B6 daje konkretny :kox:
  6. Tylko felga będzie bardziej schowana w nadkolu w porównaniu do felgi z Audi o ET45.
  7. To są S5 a nie R8. Zarówno R8 jak i S5 pasują bardziej do Audi o charakterze sportowym (R8, nowa TT, A5, B7, B8). Natomiast do B6 już nie bardzo. Do Avanta B6 proponuję Ci RS4 ale takie: http://www.allegro.pl/item469432251_nowe_felgi_aluminiowe_19_5x112_styl_na_audi_rs4.html Ewentualnie moje ulubione MAM8: http://www.allegro.pl/item470383463_19_felgi_audi_a8_5x112_a4_a6_s4_s6_s8_rs4.html
  8. Wywal tą okleinę bo aż razi w oczy Z tym carbonem możesz spróbować ale nie wiem czy Ci się uda to ładnie obkleic. Musisz to bardzo dokładnie zrobić zeby jako tako wyglądało. Dokładnie powycinać otwory i wogóle.
  9. Ja śmigam na 17" a i czasami mam ochotę na 18" czy 19". Mi też mówili że 17" to nie bardzo bo komfort, polskie dziury i wogóle. Ja natomiast jestem zadowolony i z 18" czy 19" bym był pewnie zadowolony. Poprostu w Polsce powstało tabu że na nasze drogi to max. 16" a co wyżej to porażka bo komfort, kiepskie drogi, ciągłe prostowanie felg, drogie opony itd. W kółko słyszę te same argumenty przeciw większym alu. I tak ciągle Ci co nie mieli okazji jeździc na większych rozmiarach to powtarzają. Najpierw ludzie spróbujcie a potem wyraźcie obiektywną opinię.
  10. Zdecydowanie 19". 18" do B6 to minimum, a im większe tym lepsze A co do reszty to kolega guardian dobrze podsumował. To jest tylko 1 cal różnicy i naprawdę tego aż tak nie zauważycie podczas jazdy.
  11. To jak już obkleisz to pochwal się efektem. Jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie i jak będzie to wyglądało.
  12. Dibo odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Zapomniałem że jeden z forumowiczów ma takie na aucie. Tutaj masz linka: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32147.0.html;highlight=red+white+clear Jeżeli chcesz więcej zdjęć to napisz mi na priva maila a ja Ci podeślę fotki mojej niunii z tymi lampami
  13. Przerwa trochę mała Ale jeżeli masz pewność że nie obciera to możesz jeździć. Jednak dla bezpieczeństwa pomyśl o dystansach.
  14. Ja bym na Twoim miejscu zamiast dojazdówki kupił zwykłe koło. Jest ono praktyczniejsze a koszt będzie niewiele większy.
  15. To już kwestia indywidualna. Niektórzy wolą twardszą zawiechę. Ja sam śmigam na twardym zawieszeniu i jestem zadowolony
  16. Żadnej folii, czy to carbon czy drewno. Tylko ori
  17. Kup folię i spróbuj sam. Lampa ma mniejszą powierzchnię niż szyba więc pewnie nie jest to takie trudne i nawet ładnie wyjdzie.
  18. Podejdą Z tego co wiem to w B8 jest problem z 15", natomiast 16" podchodzą bez problemu.
  19. Na zimę tak :> Ale na wiosnę obowiązkowo zawiecha w doł o to -20mm
  20. Pod H1 to były te nieszczęsne Sonary. Pozostałe są pod H7.
  21. Ja bym został przy jednym kolorze. Jak wyjdzie że część ma być czarna a część chromowana to lepiej weź zrób całe w chrom.
  22. Kup sobie na zimę 195/65/15 i do tego jakieś felgi. Nie będziesz musiał płacić za każdym razem za wymianę i wywarzenie opon. W domu przełozysz sobie tylko jedne felgi na drugie i po sprawie.
  23. Dibo odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Mam fotkę na dysku. Jutro Ci wrzucę bo teraz nie mam jak.
  24. Jak już to całą w czerń, nie mieszaj czarnego z chromem. Bo wyjdzie jakieś takie łaciate.
  25. Dibo odpowiedział(a) na !Tommy temat w Audi A4 B5
    Sam nie tak dawno przerabiałem temat wymiany lamp tylnich. Chciałem jakieś LEDy ale w sumie nie znalazłem odpowiednich. Każde miały jakieś ale co mi się nie podobało. No i kupiłem te cleary co pokazałeś: http://moto.allegro.pl/item467324993_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white.html I naprawdę jestem zadowolony. W słoneczny dzień wyglądają pięknie, a w nocy jakbyś jechał za samochodem z tymi lampami to byś mógł pomyśleć że to są LEDy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.