Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Pomiar z Hamowni
Do DV trójnikiem albo ten co leci do regulatora paliwa
-
Wyje wspomaganie przy skręcaniu.
Wyje bo jest przytarta, swoje wyjeździła i jest do wymiany, żadne cudowanie z płynami nic nie da.
-
AEB słabe doładowanie
Może być i cewka lub cewki, bo one zaczynają dawać o sobie znać pod obciążeniem.
-
Pomiar z Hamowni
Kupiłem taki, z tej aukcji, najtańszy jaki się da, i działa tylko musiałem trochę ten plastik dookoła podpiłować bo nie wchodziło http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-kkl-obd2-obdii-usb-i6288392203.html#delivery
-
Wymiana tylnich drzwi.
Podejść podejdą tylko, że poliftowe mają inne klamki i listwę http://mar-motomax.pl/images/import/5123169621.jpg
-
Odlaczenie gruchy N75
Spowodujesz zgon turbiny a może nawet i silnika w szybkim tempie, skoro z podłączonym zaworkiem nie jedzie, to komputer widzi jakiś problem i steruje nkę na niższy boost.
-
BFB przerywa miedzy 2500 a 3500 obrotow
Która padła, tak z ciekawości zapytam?
-
AEB Cieknąca chłodnica
Jedz do ASO bedzie najpewniej.
-
AEB Cieknąca chłodnica
Idz do sklepu motoryzacyjnego, powiedz ze chcesz do a4 b5 i kupisz, kazde a4 b5 czy to 1.6, 1.8 1.9tdi ma takie same chlodnice
-
Cieknie paliwo ze zbiornika po dluzszym postoju Auta
Na 90% z filtra, nic nie wyczarujesz, musisz sprawdzić od spodu, w quattro jest dość kiepsko on umiejscowiony i żeby go zdemontować trzeba bak opuszczać.
-
Cieknie paliwo ze zbiornika po dluzszym postoju Auta
No to zostaje Ci zerknąć od spodu, tam masz filtr paliwa i może z niego cieknie.
-
Strefa Śmiechu
Panie, przeglądu to dzisiaj nie podbijemy...
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
Ile przepływka pokazuje
- AEB słabe doładowanie
-
Poci się odma po wymianie. AEB
No u mnie leci bezpośrednio na kolektor bo nie posiadam tego badziewia zwanego ezektor
-
Prośba o analizę logów 1.8t ANB
Świece ile mają najechane? Sprawdz do tego szczelność dolotu. Zrób jeszcze loga z lambdą.
-
Poci się odma po wymianie. AEB
Do kolektora ssącego
-
Zregenerowane turbo źle dmucha.
Też sie narazie bujam bezsilnie z brakiem mocy a wymieniłem już praktycznie wszystko , u mnie komp widzi duzy przepływ i tnie doładowanie praktycznie od początku, mam dziurę w TIP albo jakiś denny program, lub jeszcze za bradzo skręcone turbo choć jest 11mm do pierwszej nakrętki. Zrób logi 002,007,025
-
[B5 AEB] spalanie, wysokie czy normalne?
Raczej normalne ale z litre powinienieś urwać, bov jak najbardziej może powodowac wieksze spalanie, mi w quattro w trasie z lekkim butem udało sie zejsc tak do 8 litrów
-
Szarpanie silnika na 4 i 5 biegu od 2000 obr do około 2600
Na gazie sie to najpierw pojawi bo cewki są bardziej obciążone, gaz potrzebuje mocniejszej iskry do zapłonu.
-
BOSE zakłócenia w głosnikach
Mam to samo, szukałem przyczyny ale dałem sobie siana może w przyszłości przejsówka markowa phonocar zda relacje. Ja mam Kenwooda więc to nie wina radia a pewnie przejściówki chińskiej, która zbiera zakłócenia od alternatora i reszty elektroniki
-
1.8T AEB niskie duty cycle / duży przepływ / słabo jedzie / logi
Kupię i podłączę, ale nie słychać nawet spoola i zaworu DV jak upuszcza powietrze więc pewnie z 0.3 max pompuje
-
1.8T AEB niskie duty cycle / duży przepływ / słabo jedzie / logi
Auto od spodu nie jedzie. Przepływka ori Bosch,DV szczelne, sonda Bosch,wybity kat, szczelność sprawdzana, wyszła dziura na TIP przy turbo, na razie to załatałem i skręciłem dobrze opaską. Urwała mi sie kiedyś klapka w turbinie, zrobiłem ją a później skreciłem sztangę aby dobrze dolegała do korpusu turbiny.Coś strasznie spada od prawie samego początku duty cycle n75, dlaczego tak jest? Logi 002,007,025 dynamiczne i statyczne VAGLOG Logi 002,013,025 dynamiczne ze stukowcami, tylko do 5 tys bo zakręt VAGLOG .
-
Raz turbo dmucha raz nie, wszystko sprawdzone AJL
ECU steruje zaworem na podstawie wielu pomiarów z przepływki,sondy,czujnika temp w dolocie itp itd
-
Błąd nowego N75 AEB
Jezdzi Ci to juz tak jak powinno pompuje 0.6 bar