Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Do DV trójnikiem albo ten co leci do regulatora paliwa
  2. Wyje bo jest przytarta, swoje wyjeździła i jest do wymiany, żadne cudowanie z płynami nic nie da.
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na greghoryy temat w 1.8T
    Może być i cewka lub cewki, bo one zaczynają dawać o sobie znać pod obciążeniem.
  4. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Kupiłem taki, z tej aukcji, najtańszy jaki się da, i działa tylko musiałem trochę ten plastik dookoła podpiłować bo nie wchodziło http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-kkl-obd2-obdii-usb-i6288392203.html#delivery
  5. Podejść podejdą tylko, że poliftowe mają inne klamki i listwę http://mar-motomax.pl/images/import/5123169621.jpg
  6. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Spowodujesz zgon turbiny a może nawet i silnika w szybkim tempie, skoro z podłączonym zaworkiem nie jedzie, to komputer widzi jakiś problem i steruje nkę na niższy boost.
  7. Która padła, tak z ciekawości zapytam?
  8. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jedz do ASO bedzie najpewniej.
  9. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Idz do sklepu motoryzacyjnego, powiedz ze chcesz do a4 b5 i kupisz, kazde a4 b5 czy to 1.6, 1.8 1.9tdi ma takie same chlodnice
  10. Na 90% z filtra, nic nie wyczarujesz, musisz sprawdzić od spodu, w quattro jest dość kiepsko on umiejscowiony i żeby go zdemontować trzeba bak opuszczać.
  11. No to zostaje Ci zerknąć od spodu, tam masz filtr paliwa i może z niego cieknie.
  12. Panie, przeglądu to dzisiaj nie podbijemy...
  13. Ile przepływka pokazuje
  14. --Rafcio-- odpowiedział(a) na greghoryy temat w 1.8T
    nie
  15. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    No u mnie leci bezpośrednio na kolektor bo nie posiadam tego badziewia zwanego ezektor
  16. Świece ile mają najechane? Sprawdz do tego szczelność dolotu. Zrób jeszcze loga z lambdą.
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Do kolektora ssącego
  18. Też sie narazie bujam bezsilnie z brakiem mocy a wymieniłem już praktycznie wszystko , u mnie komp widzi duzy przepływ i tnie doładowanie praktycznie od początku, mam dziurę w TIP albo jakiś denny program, lub jeszcze za bradzo skręcone turbo choć jest 11mm do pierwszej nakrętki. Zrób logi 002,007,025
  19. Raczej normalne ale z litre powinienieś urwać, bov jak najbardziej może powodowac wieksze spalanie, mi w quattro w trasie z lekkim butem udało sie zejsc tak do 8 litrów
  20. Na gazie sie to najpierw pojawi bo cewki są bardziej obciążone, gaz potrzebuje mocniejszej iskry do zapłonu.
  21. Mam to samo, szukałem przyczyny ale dałem sobie siana może w przyszłości przejsówka markowa phonocar zda relacje. Ja mam Kenwooda więc to nie wina radia a pewnie przejściówki chińskiej, która zbiera zakłócenia od alternatora i reszty elektroniki
  22. Kupię i podłączę, ale nie słychać nawet spoola i zaworu DV jak upuszcza powietrze więc pewnie z 0.3 max pompuje
  23. Auto od spodu nie jedzie. Przepływka ori Bosch,DV szczelne, sonda Bosch,wybity kat, szczelność sprawdzana, wyszła dziura na TIP przy turbo, na razie to załatałem i skręciłem dobrze opaską. Urwała mi sie kiedyś klapka w turbinie, zrobiłem ją a później skreciłem sztangę aby dobrze dolegała do korpusu turbiny.Coś strasznie spada od prawie samego początku duty cycle n75, dlaczego tak jest? Logi 002,007,025 dynamiczne i statyczne VAGLOG Logi 002,013,025 dynamiczne ze stukowcami, tylko do 5 tys bo zakręt VAGLOG .
  24. ECU steruje zaworem na podstawie wielu pomiarów z przepływki,sondy,czujnika temp w dolocie itp itd
  25. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Jezdzi Ci to juz tak jak powinno pompuje 0.6 bar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.