Treść opublikowana przez Animal
-
Polerka dla początkującego
DA na początek jak najbardziej. Tylko jak będziesz chciał zrobić możliwie pełną korektę to musisz uzbroić się w cierpliwość bo czasowo zejdzie dłuuuugo.
-
Dupowóz S4 b6
Oj no to nieźle się podziało
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Fakt - sam ujeżdżam właśnie D4 tylko, że w innym rozmiarze ale na śniegu czy błocie nie miałem nigdy lepszych opon
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
- AUDI A4 B6[BEX] QUATTRO_______OETTINGER
Bardzo ładna sztuka Wypas niczego sobie, rzadko spotykany pakiet stylistyczny, sporo zrobione a i plany niezłe... gratulacje- A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Szybko się zaczęło a sama kiera- B6 DIVISION
A króciec na pompie Vacuum sprawdzałeś? Wydaje mi się, że to może być przyczyną. Miałem kiedyś podobnie i po wymianie pompy na Boscha zdecydowanie się polepszyło.- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Hmm.... jakoś mi się nie widzą te czarne lustra do srebrnego lakieru... no chyba, że zaraz wywalisz chromy z relingów, ramek szyb i przyciemnisz szyby to będzie ok Jak poszło ze świeczkami?- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Zdecydowanie betonem tego nazwać nie można ale na pewno zauważalnie twardziej niż na serii. Ja 18" miałem nawet zimą i było OK. Nie zastanawiaj się i wkładaj springi. Ja powiem tyle... codziennie widzę moją byłą czarną B6 i nie ma opcji żebym przejechał obojętnie bo pięknie siedzi na tym zawieszeniu i kołach- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Fajna sztuka ale to chyba jak każda Eska- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Amory miałem zwykłe tzn. 1BA. Sprężyny H&R dosyć twarde ale prowadzenie po prostu bajka- B6 DIVISION
Miałem LM High Tech 5W30 i moim zdaniem jest nieco lepszy od TT410, którego mam teraz ale co byś nie wybrał to i tak LM jest klasą samą w sobie- A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Nie wątpię, że chciałoby się więcej ale jakże nudno byłoby mieć totalny wypas i nic nie rezać- A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Fajna sztuka i wcale nie jest tak ubogo z wypasem. Bezawaryjności i przed wszystkim powodzenia w modzeniu- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To w passacie jest inaczej niż w A4? Ja miałem u siebie 280mm z przodu a 320mm weszło bez problemu i bez konieczności wymiany zwrotnic.- B6 DIVISION
Zamula to fakt ale z tego co widziałem, Hugo pisał, że to tymczasowe bo jeszcze nie wszystkie procesy związane ze zmianami są zakończone a praca odbywa się "w tle"- [B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Dzięki Panowie kufel26 śmiało wpadaj to sobie zobaczysz jak to świeci ale uprzedzam... zaraz zechcesz mieć je u siebie - to pewne- S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
OMFG Przez Ciebie znowu zacznę chorować na V8- Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
Bardzo ładna sztuka i planowane mody też niczego sobie Powodzenia- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Hmm.... chyba muszę pomyśleć o czymś takim u siebie- A4 b7 s-line avant 19"
Kurcze świetna jest a kolorek jest mega- A4 B7 quattro // 2.0TDi BRD // 202 BHP // 488NM
Ładna sztuka i plany dobre Chociaż jak na mój gust to może zrobiło się trochę zbyt ciemno z przodu.- [B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Z małym poślizgiem w czasie ale wreszcie tydzień temu wpadł na pokład mój prezent pod choinkę Gwerty przerobił moje reflektory na bixa oraz wyposażył je w projektory Hella Intemo, przetwornice Denso i palniki Philipsa 4300K Jak dla mnie mod z kategorii "must have" w B6. Póki co fotki zrobione giętym kluczem oczkowym nr 13, który znalazłem w garażu ale niebawem wpadną zdjęcia lepszej jakości P.S. na biurku już leży moduł do wyrezania CLH oraz DRL w miejsce świateł drogowych- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
- B6 DIVISION
Faktycznie mi też Tapatalk nie działa. Co do samej zmiany to kwestia przyzwyczajenia - AUDI A4 B6[BEX] QUATTRO_______OETTINGER