Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciucha512

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciucha512

  1. A termostat jest w lustrach, więc jak założysz lustra bez termo do dorobionej instalacji bez włącznika to będą grzały cały czas. Miałem u siebie ori instalację, ale przerobiłem na włączaną razem z tylną szybą i działa dobrze. Chyba nawet w tym temacie jest info jak się do tego zabrać.
  2. To jest filtr paliwa masz na myśli duży oring o spodu? Oringi dokładane są do filtra paliwa. Chyba, że masz na myśli oring pod powrót?
  3. Najłatwiej to podjedź do zakładu specjalizującego się w taki rzeczach, altrantor na stół i w pół godziny masz diagnozę. To, że ma prawidłowe napięcie (jakie?) to nie znaczy, że poprawnie ładuje.
  4. Mój 1996, termostaty w lusterkach, napięcie na kostkach podawane cały czas, nie wiem jak wtryski.
  5. Da się. Musisz pokombinować z czujnikami temp zewnętrznej, tak żeby pokazywały powyżej 2C Musisz też pamiętać, że poniżej tej bezpiecznej temp skropliny zaczną zamarzać na parowniku klimatyzacji i go rozsadzą
  6. Jak masz dziurawą nagrzewnicę (sądząc po tłustej naprze na szybach) to czyszczenie może zakończy się powodzią w wozie.
  7. Para jakby tłusta to płyn chłodniczy. Wymień nagrzewnicę i spokój.
  8. Podpytałbym o zaworek do spuszczania wody z filtra i czy w starym jak zdjąłeś filtr była uszczelka a nie została, ale widzę, że już opanowane. A to wygląda jak tryb awaryjny. Nie wiem jak w Twoim, ale w starszych afn były przepływki z grubymi blaszkami, to się czyściło łatwo i dawało zadowalające efekty. Jak masz możliwość to podmień i zabacz jak wóz się zachowuje. Co do dziury w dolocie to szukaj plam oleju czy zapoconych rur, popatrz na opaski zaciskowe, może luźne, obejrzyj IC, może uszkodzony, może plastyki popękały.
  9. Płyn chłodniczy: Wymieniam cały zawsze przy rozrządzie. Wymiana termostatu, chłodnicy, nagrzewnicy czy czegokolwiek innego - zawsze coś ubędzie i dolewka. Nigdy nie miałem problemu z temperaturą krzepnięcia, co najmniej -35 C. Zwróćcie uwagę jak wygląda płyn w butelce, po roku i dwóch itp. z czasem robi się mętny, nie wiem jak właściwości mętnego płynu wyglądają, ale nie wygląda to najlepiej. Płyn hamulcowy: Raz do roku przy wymianie opon jak już koła zdjęte wsadzam kogoś do wozu i przepycha 50-100 ml przez każdy zacisk. przy okazji kontrola tarcz i klocków. Koszt znikomy, a świadomość, że jest ok bezcenna.
  10. Nic się nie stanie, ale odłóż od razu na dwu mas albo pomyśl o zamianie na sztywne koło - szkoda dwa razy robić.
  11. maciucha512 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    Audi ma sprawiać radość, a nie dobijać właściciela Dla mnie brzmi jak TDI Jak miałeś problemy z podciśnieniem to nie dziwota, że turbo zapieczone. A po trzech razach czyszczenia to wprawę masz i zawsze można profilaktycznie w każdy piątek czyścić przy piwku
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/26-kody-klimatronika/ szukaj
  13. Popatrz tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372206-niepoprawna-praca-klimy-a-temp-zewnetrzna/ Jak wskazania temperatury zewnętrznej?
  14. Robi ktoś jeszcze sprężynki? Kupię L + P
  15. maciucha512 odpowiedział(a) na pepi temat w Audi A4 B5
    Zajrzyj tu: https://webcat.zf.com/ Na talerzu leży guma i ona ma wycięcia pod sprężynę.
  16. Strzykawka 100 ml taka z apteki, podłącz, zaciągnij, zablokuj tłoczek np. nasadką i patrz co się dzieje. Mam takie odczucie, że nie jest ważna tylko szczelność, ale też sprężyna co w środku siedzi. W moim wozidełku gruszkę ściskam bez problemu do końca ręką, w nowej gruszce ledwo mogę ruszyć ramię.
  17. maciucha512 odpowiedział(a) na bernii temat w Audi A4 B5
    O takie coś:? Czerwony luzem niepodłączony?
  18. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
  19. Sprawdź temperaturę na climatroniku ew. ogarnij kabel. W moim wozidełku w przedziale 80-92 stopnie zegary pokazują to samo.
  20. = Jak się mylę niech ktoś poprawi, ale jak dobrze kojarzę test sztangi dostępny był dopiero od 1998. Zrób logi to będzie wsio jasno
  21. maciucha512 odpowiedział(a) na bernii temat w Audi A4 B5
    Masz w podstawce anteny, ściągnij oświetlenie w bagażniku to zobaczysz. Radio ori? Jak nie ori potrzebujesz separatora. Temat kopany milion razy
  22. Tu poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285275-allcharakterystyka-poszczegolnych-blokow-pomiarowych-w-programie-vag-com/
  23. Robiłem to zimą (grudzień jakoś) to się dogadałem, że na wiosnę przyjadę nabić to za free ściągnął rano a na następny dzień nabił. Ale tak myślę, że w cenie normalnego serwisu załatwisz.
  24. maciucha512 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    Duże dolewki robisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.