Treść opublikowana przez misiek95
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fabryczna chłodnica przy podstawie nie daje rady? jakie temperatury pokazuje na fisie?
-
[B6 TDI PD] Drgania wydechu, lewarka i buczenie. Filmik
Marcin podrzucił byś informacje na temat tej procedury? Nie moge nigdzie znaleźć
-
Katalizator....
600zł za kata 1.9? gdzie? ;D To jest zależne od numeru na puszcze. Zazwyczaj 80-300zł. A kata można umyć we własnym zakresie. Ja tak robiłem. Dimmer, ciepła woda i jazda
-
"puknięcie" w kole podczas ruszania
Nie wiem, może ze mną coś jest nie tak i nie widze dobrze... ale nie napisałeś jakie to auto nawet.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ja właśnie miałem pisać że dziś pokonałem temat. Ale ja nie rozbierałem całości tylko jedną strone fotela i naprawiłem sobie mate
-
Co to za wiązka przy dźwigni zmiany biegów?
wygląda na podświetlenie popielniczki przedniej
-
Szarpanie w przedziale 1800 do 2000 obr. w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
to jest ciekawe odkrycie dużo ludzi ma z tym problem, ja też miałem swego czasu
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Sterownik silnika pod kanapą. Po za tym wygląda jak by miał jedną szeroką wtyczke zamiast dwóch i jakiś nietypowy kształt. Jeżeli to oryginał to jestem w ciężkim szoku
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Nieźle... nie wygląda na oryginał Auto super, podejście właściciela też
-
B7 Avant AWX Quattro
Taki jest numer na pudełku Wału nie wyważałem i uważam że nie ma potrzeby. Stary przegub miał taki luz promieniowy że aż dzwoniło przy ruszaniu góra dół ręką. Conajmniej 2mm. Objawów nie było żadnych. Kiedyś mi sie wydawało że jest jakiś pogłos w okolicy 90km/h ale później już tego nie słyszałem. Nie sądze żeby Spidan zrobił przegub o więszkej odchyłce osi niż to:
-
B7 Avant AWX Quattro
Tak, amorki. Przy wymianie sprzęgła zauwazyłem że przedni przegub wału ma dość. Wpadł nowy spidan. Podobno z jakiegoś fiata starego ? Przegub pasuje 1;1. Osłona, jakieś uszczelki i seger zostały stare
-
B7 Avant AWX Quattro
Szarpanie przy ruszaniu, jak na zaolejonej tarczy albo rozpadniętym dwumasie
-
B7 Avant AWX Quattro
Ja obijałem ponad rok temu i właśnie kazali mi wysłać samą tarcze do nich. Pan powiedział że dobrze by było wyrównać docisk, więc oddałem do wyrównania w swoim zakresie przed montażem. A teraz po demontażu wersja była taka że to dwumasa moja miała powierzchnie nie wyrównaną i na pewno pożałowałem 5zł na droższą wysyłke do nich i to dlatego mi jej nie zabielili Ogólnie parodia westernu. Po długiej i nieprzyjemnej rozmowie coś tam ugrałem ale nie życze nikomu takich sytuacji Myśle że jednak LUK wie co robi produkując swoje okładziny i nie ma co szukać lepszych rozwiązań bo to sie źle kończy. Tutaj zdjęcie ze strony drugiej tego tematu przy montażu
-
B7 Avant AWX Quattro
Czekając na przyznanie numeru reklamacji przez MTS zdecydowałem się w końcu zwalić skrzynie i zmienić kevlar makland na nowy zestaw sprzęgła z dwumasą. Jakąś tam część kosztów odzyskałem, ale raczej nie polecam tej firmy. Jak wysyłałem tarcze do obicia to miało być dobrze, miało sie ułożyć a nie było i nie ułożyło Przy okazji poducha skrzyni nowa W międzyczasie polatałem troche po śniegu. Różnica w wysokości przodu i tyłu sprawia że przez każdą zaspę sie można prześlizgnąć
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja nie miałem tych numerów co Marcin teraz wrzucił, ale namierzyli w sklepie że to przegub z fiata i zamówiłem Spidana. 180zł. Jutro dam znać czy pasuje Będę też polował na przeguby tylne wewnętrzne bo mają jakiś tam luz. Nie duży, no ale poprzez przełożenie dyfra przekłada się to na spory kąt obrotu wału napędowego
-
[B6 AWX] Mocne drgania podczas przyspieszania
Najczęściej winne są przeguby wewnętrzne. Też z tym walczyłem w swoim aucie. Bardzo ciężko je zdiagnozować bo wszystkie jakiś tam luz mają.
-
[B6 AVB] Pytanie o napinacz
Ja stosowałem w poprzednim aucie. Nie było problemów żadnych z tym związanych
-
Skrzynia HCG manual quattro wymiana oleju
Zmieniałem. Korek jest jeden. Informacje które znalazłeś dotyczą skrzyni z innej "serii". Nie wiem dokładnie której ale HCG to 01X i one mają jeden korek
-
Wymiary przegubów wału i tylnych półosi.
do dyfra EUB takie przeguby brałeś?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jutro będę miał nowy przegub. Objawów brak ale jak rozpiąłem wał to luzy są naprawde duże
-
Skrzynia HCG manual quattro wymiana oleju
HCG ma tylko jeden spust oleju
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Co myślicie o takim luzie promieniowym na przednim przegubie? To normalne czy szukać przegubu?
-
Demontaż skrzyni w aeb-problem
no musisz opuścić na tyle żeby sie dało odkręcic. Nie wiem co Ci tam przeszkadza, odbój przedni, poduszki skrzyni? Musi wyjsc nie ma opcji że nie
-
Tylni wahacz poprzeczny skrzypi ?
Ciężko powiedzieć, praktycznie każda może wydawać taki dźwięk. Te w górnym wahaczu właśnie sie zużywają najintensywniej ale na szczęście nie są drogie. W dolnym wahaczu aluminiowym to ja jeszcze nie widzialem żeby coś sie zużyło. Przyjrzyj sie jeszcze stabilizatorowi i jego gumom
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ja czekam aż ktoś potwierdzi, że 61cm x 50cm styknie? fajnie to wyszło