Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. misiek95 odpowiedział(a) na kicaj112 temat w Audi A4 B5
    nie interesowałem sie tematem kiery z b7, ale jak szukalem info o przekładce z b6 to natknąłem się na takie tematy w necie, jak znasz angielski to trochu Ci rozjaśni sprawe http://www.audizine.com/forum/showthread.php/445847-A4-guy-calling-out-for-desperate-help-(OEM-RS4-steering-wheel-content) http://www.audizine.com/forum/showthread.php/243393-Retrofit-of-a-B6-or-B7-Steering-wheel
  2. No jak wszystko mechaniczne sprawne to nie ma prawa nic brzęczeć. A jak już chcesz coś w boczkach poprawiać to możesz dołożyć jeszcze jedno farbyczne wygłuszenie. Koszt znikomy a costam zawsze daje takie rozwiązanie
  3. misiek95 odpowiedział(a) na kicaj112 temat w Audi A4 B5
    Ale o którą kiere pytasz?
  4. Odboje z oslonami. Jak uszkodzone to do wymiany bo amorki szlag trafi
  5. misiek95 odpowiedział(a) na kicaj112 temat w Audi A4 B5
    Myślę że tak. Chłopaki tu na forum pakują cały czas do b6 jakieś wypasione fajery z b7 więc i do b5 podejdzie
  6. misiek95 odpowiedział(a) na kicaj112 temat w Audi A4 B5
    Może jakas mf z b7 by podeszła ale to by trzeba z taśmą przekladac chyba... Nie bawił bym sie w to. Fafnasty ma u siebie jakaś kiere z a8 chyba, zajrzyj do jego tematu
  7. misiek95 odpowiedział(a) na kicaj112 temat w Audi A4 B5
    wczoraj przekładałem trójramienną z b6 i musiałem jedną wtyczkie przelutować niby pisali że pasuje, że p&p a u mnie nie pasiła a3 8p to chyba ta sama kiera co b6 więc też powinna pasować a6 c5 lift trójramienna to chyba też to samo pierwsze audi tt jest właściwie taka sama jak poliftowa trójramienna ale ma srebrną obwódke na poduszce oczywiście mówie o trójramiennych bo innych nawet nie rozważałem
  8. A no bywa i tak a co do tych osłon wydechu to ja zaraz po kupnie auta na wszystkie te kołki zapakowałem 2x większe podkładki coby sie nic tam nie zrywało nigdy- każdemu polecam
  9. myśle, że sam to wykluczył
  10. ze swojej strony polecił bym meyle a lemfordera bym odpuścił no chyba że masz pewność że nie trafisz na podjepke
  11. misiek95 odpowiedział(a) na saneczek temat w 1.9TDI
    Sprawdź czy membrana w "gaszaku" cala. Obstawiam że rozerwana
  12. A czy będzie w jakiś sposób niebezpieczne dla skóry kilkunastoletniej? Nielsenem Finesse też moge atakować kiere? btw. podoba mi sie twój podpis
  13. obserwuje temat od dłuższego czasu i ciesze się że postanowiłeś ratować auto na zdjęciu nie wygląda jakby miał odpalić a co do tego że odbiłeś w prawo to miałem podobną sytuacje kilka razy i to jednak jest odruch- nic nie poradzisz
  14. podmień z kimś czujnik, skasuj błędy i zobacz co sie będzie działo
  15. haha no dobra dobra Co do wahaczy to jeżeli nie są nowe to nie możesz mieć 100% pewności, że są ok. Sam sie o tym boleśnie przekonałem u siebie bo wymieniałem ten sam wahacz 3 razy i za każdym razem wkładałem prawie idealną używke która jak sie później okazywało miała luz w jakimś dziwnym zakresie ruchu. Możesz pojechać na szarpaki chociaż to pewnie nic nie da. Lepiej chyba poświęcić więcej czasu i samemu wszystko posprawdzać
  16. misiek95 odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Może to ze mną coś nie halo ale moim zdaniem te z pastucha leżą 100 razy lepiej
  17. A tak na serio to zmieniło sie coś? wpadne dzisiaj może po te kostke do poduchy
  18. siema! kupiłem nowy hak odpinany westfalia do b5 razem z kompletną wiązką ale niestety nie wiem jak to podłączyć żeby działało jak powinno. Licznik mam z pełnym fisem fabrycznie i chciałbym żeby działała mi kontrola spalonych żarówek w przyczepie jak fabryka wymyśliła Może ktoś ma jakiś schemat albo wypruł taką wiązke i wie co do czego? Z góry dzięki za pomoc
  19. No to wyższa szkoła jazdy jakoś nigdy nie miałem zajawki na robienie zdjęć ale te twoje fotki nocne mnie zainspirowały i chyba też sie pobawie w wolnej chwili
  20. Co do wyciekow to pozdejmuj węże i sprawdź czy stoi tam olej:) a to ze w miejscach laczen podcieka to kwestia dobrego poskladania tego
  21. podczas jazdy po kostce brukowej wciśnij delikatnie hamulec i zobacz czy robi sie cicho
  22. na drzwiach od garażu ustawiałem później latałem na niesklejonych lampach żeby wszystko przetestować
  23. ja musiałem jeszcze walczyć żeby soczewke ustawić dobrze względem długich z h7... to dopiero była jazda Słuchaj dalej chcesz wysyłać kiermane do obszycia? Bo ja chyba bede miał 2 na stanie niedługo to moge Ci pożyczyć jedną sztuke
  24. No to tymbardziej obstawiam klocki.
  25. W niedziele we Wrocławiu przy Osinieckiej albo Rumiankowej czarne b6 avant, ale nie było kierownika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.