Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. mi też często takie zostają na niklach... są takie środki do czyszczenia nikli i felg. poszukaj na forum.
  2. no to może czas na Aero zmienić dokładnie... są o wiele milsze
  3. wnętrze mi wygląda na s-line tylko w jasnym kolorze... Wąski ma s-line i jest prawie identyczne, tylko czarne... łącznie z podsufitką
  4. siebie też tak traktujesz?
  5. nie musisz. chyba , że wymieniałeś tez końcówkę drążka kierowniczego.
  6. ja śmigam na ate i jest OK
  7. Wąski już by całe auto wymieniał od razu [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 10:03_________________________________________________opony na 90 %
  8. miałem passata w automacie i zmieniał biegi...
  9. a w avj też wymienia się olejek w skrzyni? bo mam podobnie od jakiś 20kkm...
  10. 18 będzie palił. niestety. mi tyle pali i inaczej się nie da. poczytaj na forum.
  11. mam identyczne objawy, co się dało wymieniełem... temat był poruszany, niestety podstawą do jakielkowiek dywagacji jest zrobienie logów - te kanały które podał kolega letallec... inaczej to tylko gdybanie... czy masz tak że jak idziesz pod górę to przerywanie się wzmaga? a na niższych biegach chodzi jak burza? tylko na wysokich przerywa , tak?
  12. musisz znaleźć kogoś z kompem, to może być kat, przepływomierz i sonda też może być.... bez komputera ktoś Cie oszuka...
  13. nikt nie pisał że olej wrze... tylko że uchodzą opary... nie panikuj...
  14. ja bym sie nie zastanawiał. przebieg może byc inny. a koszt rozrządu nie jest za wielki. wymień od razu.
  15. :hi:dzień dobry
  16. kepasa odpowiedział(a) na marmaj temat w Audi A4 B8
    no nie wiem skąd tą japonie wytrzasnąłeś bo akurat B8 było wnętrzem stylizowane na Audi A6 C6 od roku 2004 i porównując z japońcami nie widzę żadnego podobieństwa rury żywcem z wiejskiego tuningu.. [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 17:56_________________________________________________ racja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.