Treść opublikowana przez kepasa
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
a mi wchodzi 58 l, i normalnie opuszcza się dywanik... nie wiem może w B6 jest inaczej... robie na tym 330 km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ciekawie może być
-
F1, Rajdy i Motorsport
zobaczymy już za 3 tygodnie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tak,tak,tak będzie na widzieć cały land :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 14:09_________________________________________________ okleisz sobie maskę w innym kolorze
-
[ALL] AUDI Rulezzzzz !!!
:> :>
-
[ALL] Laptop, notebook do 1600 zł ?
a po drugie 15tek od groma na wypasie w tej cenie jest... idź do nie dla idiotów
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
mnie się wydaje że jeśli w grą wchodzi ucieczka z miejsca zdarzenia, właściciel terenu nie ma tu prawa zaistnieć nijak... to w 100% gestia policji. zadzwoń kontrolnie na 112 i się dopytaj... albo zadzwoń sobie do Wydz.Ruch.Drog w innym mieście i dyżurny nawet ci powie jak jest... Ci którzy przyjechali to jakieś cwaniaczki... nie ich teren ... dobre... od razu trzeba było dzwonić... przy wszelkiego rodzaju kolizjach i wypadkach organem roztrzygającym jest patrol KMP z WRD... tyle... później Sąd Grodzki... zapisałeś nr patrolu który do Ciebie przyjechał...? jak tak to idź do komendanta w swojej KMP.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:34_________________________________________________ zapytaj policjanta czy ucieczka z miejsca zdarzenia jest przestepstwem, jeśli tak to złóż zawiadomienie o przestepstwie... jeśli jest wykroczeniem to też złóż zawiadomienie... masz 12 miesięcy wóczas na dorwanie sprawcy...
-
[ALL] Czy potrzeba do wypłaty odszokodowania notariusza
albo druga opcja to wskazanie zakładu naprawczego w ubezpieczalni i podpisania zgody na przelew środków... tez bez notariusza...
-
Świece impulsowe
trzeba poszukać kogoś tam .... i wysyłka...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski Ty to wynajdziesz wszystko... [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 11:35_________________________________________________to już lepsze to.... http://www.youtube.com/watch?v=fr6Vjl-ZygI&feature=related[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 11:37_________________________________________________
-
[B6 AVF] Nareszcie jest
miły kolorek... ładniusia...
-
[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć
ładniutka... mam taki sam kolorek, tylko bez skórki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
po co mam 4 x z rzędu hamować do zera ze 160... jak ganiamy się nieraz to hamujemy ze 180 do 100 , ale nie do zera... lecąc przez miasto ok.15kilometrów non stop gaz-hampel na pełnej pycie 321 wystarcza w konfiguracji ATE/ATE... wczesniej próbowałem różnorakich miksów i wszystko było do d*py... ostatnio leciałem na a4 ponad dwie paczki i musiałem się zhamować do zera... hamują dalej OK. dla mnie to wystarczający test... ganiamy się z vectrą C 3.2, i jej często brakuje hamulca... także zestawik ATE daje radę do brycznej jazdy... takie jest moje zdanie... jak ktoś ma fantazję to może założyć zestaw z prosiaka, da za klocki 6tysi i będzie zadowolony... ja tak nie mam
-
[B5 ADP] Jakie powinno być spalanie LPG ?
nie ma jak odgrzany kotlet przez kolegę Turbana... proponuję go nie zamykać i ruszyć znów za pół roku [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________ a jak już to możemy się pośmiać wszyscy razem.... :polew:
-
[B6 AVJ] Wycięcie dodatkowego filtra spalin (wersja amerykańska)
...a jak ją podłączysz do instalcji? jaką ją? [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________butlę/zbiornik? tak jak normalnie się podłącza... czy jest wybrzuszenie czy nie to i tak trzeba podrezać...
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
polski był już laptop...actina... rok i w śmieciach...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hello....
-
Bunia Wąskiego ....
- [ALL B5] Potrzebuję zdjęcia zamontowanego haka holowniczego
A jednak ale żeby uściślić to diagnosta w dowód nic nie wbija tylko wystawia zaświadczenie. Oczywiście wszystko zależy od tego jak wykonasz przeróbkę, jak powiążesz sznurkami to na 100% nikt Ci tego nie dopuści. to żeby uściślić właśnie wbija napis HAK :> to żeby uściślić diagnosta wystawia zaświadczenie na podstawie którego pan/pani w UM wydz. komunikacji wbija napis HAK- [B5 AEB] Zawór DV
bez tego dolotu z kwasówki sam forge 007p da radę , czy powinien być dolocik... można go zakupić czy trzeba rezać?(mówię o rurce)- [ALL B7] Lusterka zewnętrzne
Racja. Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały Ty wymyśl, opisz a my zmodzimy wg Twojej dokumentacji- Bixenon Xenon od A do Z
generalnie jak w ciemnościach dostanie ktoś z bi to chyba warunki zmieniają się w sekundzie na niebezpieczne...- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja po zlocie w Bukowinie...- [B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
Więc co w końcu polecacie?? Mam dylemat między STAG-4 a BRC SEQ 24 BRC - [ALL B5] Potrzebuję zdjęcia zamontowanego haka holowniczego