Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. To nie jest aż tak skomplikowane. Nie ma tam żadnej regulacji. Wyciągnij stary czujnik, porównaj z nowym. Jeżeli ich długości są takie same, wciśnij trzpienie w obydwu czujnikach i zobacz, czy chowają się tak samo głęboko. Jeśli tak, to zakładaj. Wsadź w otwór, przekręć, podłącz. Wszystko. W moim przypadku, czujnik był za długi, wziąłem nożyk i go skróciłem, żeby był takiej samej długości jak stary. 2 minuty roboty i działa. Jakbym miał jechać oddać nowy czujnik, zamawiać następny, tydzień był się bujał i tracił tylko czas. Dlatego sam go skróciłem. Pozdr.
  2. Porównaj sobie stary czujnik z nowym. Ja trafiłem na nowy egzemplarz, który miał dłuższą dźwignię niż stary i musiałem ją obciąć. Pozdr.
  3. Chciałem też lepsze żarniki, ale uznałem że jakiekolwiek nowe będą lepsze, przy tych odblysnikach
  4. Poniżej zdjęcie już z drogi, po wymianie obydwu żarników i soczewek, niestety tylko jazda miejska, ale różnica w widoczności ogromna.
  5. Hej. Bardzo rzadko parują. Właściwie tylko jak jest nagła zmiana temperatury, z garażu ciepłego w deszcz, albo po myjni. Ale tylko dołem parują. Tam gdzieś jest ponoć jakiś element do otwierania, żeby nie parowaly. Ktoś mi kiedyś pokazywał. Pozdr.
  6. dayd_4 odpowiedział(a) na Brn90 temat w Inne marki
    Elegancko! Na pierwszy mod, proponuję kpl. przód z B7 S-Line i tylną klapę ze zderzakiem i światłami Pozdrawiam i powodzenia!!!!
  7. Hej. Chcę w tym sezonie zrobić program, tak jak trzeba. Jak się odpowiednio przygotuję, to moc na pewno się zwiększy Pzdr.
  8. Hej forumowicze! Wiosna, to czas na kolejne projekty. Zanim pójdziemy w moc, jeszcze kilka detali, w tym przeróbka reflektorów z Bix B6, na Bix B8 FL, poniżej zdjęcia z montażu. Na jednym ze zdjęć różnica pomiędzy nowym żarnikiem BOSMA na soczewce BIX B8 by @Gwerty (z lewej strony), a oryginalną soczewką BIX B6 na żarniku Osram Xenarc starym (2013) (prawa Strona)
  9. Bardzo ładny masz kolor tej furki P.S. Taki pakiecik S-line, jak to wychodzi kpl. z lakierowaniem? Pozdr.
  10. Można. Chociaż wiadomo, że jak robisz przebieg, to przebieg ci zużyje oponę. Pisząc o 4 latach eksploatacji, miałem na myśli oponę założoną przez 4 lata na aucie (nie ważne z jakim DOTem) i nie zużytą przebiegiem, czyli np. wspomniane przez ciebie: 7000km. rocznie. Oczywiście od każdej reguły są wyjątki i z takimi się też spotykałem w życiu, ale to trza by duuuuużą flaszkę zrobić, żeby omówić cały ten temat
  11. @Langistawyjatkowo się z tobą zgodzę. 4 lata eksploatacji, to max dla opony, nawet najwyższej klasy. Opony tanie - twardnieją, Opony markowe - zużywają się bardziej, "łapiąc się" drogi. Dają dużo wyższy poziom bezpieczeństwa czynnego, tylko mało który kierowca, potrafi je (świadomie) wykorzystać.
  12. @adigo duży ➕ za tą blendę. Sam poszedłem krok dalej co prawda, ale i tak wyrazy uznania za pomysł. Projekt z hard topem, to już wyższy level i kibicuję mu całym sercem! Być może będziesz pionierem w tej dziedzinie. Nie trać zapału
  13. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    @andrew01 nie dopytuj, słuchaj @marekgolczynski, nie wyważaj otwartych już drzwi.
  14. Ależ pracy i wydanych pieniędzy tutaj widzę! Gratuluję zapału. W dobie TSI z filtrami cząstek stałych, tacy zapaleńcy jak Ty, to skarb narodowy szacun. Tak trzymaj!
  15. @loki166 jak wykorzystujesz możliwości opony i samochodu co najmniej na 70%, poszukaj czegoś markowego, jeśli kulasz się tylko po Białymstoku, max do 8iu dych na blacie - bierz firemaxy i ciesz się, że oszukałeś system i zaoszczędziłeś kasę
  16. Witamy w gronie fanatyków !
  17. @Noix, bardzo słusznie obrana koncepcja: najpierw sprawdzenie fury (z czym mamy do czynienia), później mody Powodzenia
  18. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Haha, ja się poddałem, złożyłem wszystko w serii. Ale to dlatego, że kupiony zestaw z FMIC wogóle nie pasował, a nie miałem ochoty rzeźbić. Przymierzam się do tematu ponownie w tym sezonie, nawet dzisiaj gadałem o tym z @HOLMATRO, ale tym razem kupię zestaw P&P, albo oddam do wyspawania z kwasu. Ale i tak, demontaż/montaż zderzaka, reflektorów, to dniówka
  19. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    @marekgolczynski szczere wyrazy współczucia. Robiłem tą robotę, wyciągnąłem obydwa icki, żeby włożyć FMIC, który i tak nie pasował Dniowka stracona. Masakra Pzdr.
  20. @PrzemasWRO daj znać, jak ogarniesz ten temat. Też bym się podpial pod takie spawanie.
  21. @Gwerty też ogarnia takie tematy, jest sporo pozytywnych opinii o nim. Odezwij się do niego. Pzdr.
  22. Dobry tekst! A ile chciałbyś wydać? Ilo letniego auta byś nie miał, remont to zawsze koszt 7-8 tysi.
  23. dayd_4 odpowiedział(a) na mugolina temat w Dolnośląskie
    Polecam Tomka z Oławy. Ma serwis koło stacji Orlen. Bardzo ogarnięty gość. Walczył kiedyś z moim AJL em dosłownie do upadłego. Ogarnął temat perfekcyjnie. Pzdr
  24. Czy ma to sens - musisz poczytać po forum. Ja się naczytalem, na kombinowalem i kupiłem kompletny wydech. Dlatego też tak Ci radzę. Korzystaj z wiedzy tych, co już przeszli tą drogą. Wszelkiego rodzaju pół środki, kończą się tylko nerwami, podwójną albo potrójną robotą i finalnie takimi samymi kosztami, co dedykowany zestaw. Tak jest zawsze jak się chce zaoszczędzić. Pzdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.