Treść opublikowana przez gregor10
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Jeśli masz na myśli popychacz pompy wysokiego cisnienia to odrazu chcę Ci powiedzieć że nie jest to lekarstwo na każde klekotanie, Przykład z podwórka, nowy wałek rev B, nowa pompa i nowy popychacz pompy wysokiego cisnienia ,a klekot był straszny. Po wymianie łancucha i napinacza łańcuszka (bez pompy oleju) klekotu pozbyłem się raz na zawsze.
-
silnik BPW
najlepiej dzwonić, każdy ustala indywidualnie cennik
-
Co sie zmieni po chipie?
w benzynie też spada , tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić
-
chiptuning silnika diesel
żle rozumujesz, chiptuning , to szereg działań , prowadzących do zmian w oprogramowaniu sterującego pracą silnika, nie tylko na podwyższeniu 'dawki paliwa' , ale na bezpiecznym dobraniu wszystkich parametrów tak aby auto pojeździło na drodze a nie na lawecie.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Lubie to ! Czekam na krechy, coś czuję że tym razem będzie ciekawe w tej kwestii
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
bedzie motssssss Geremi - jaki tam teraz kolektor wydechowy siedzi ? ten z fotem pod t25 z dziura na zewnętrznego west coast gate'a ?
-
AUDI Meet' 2014 | 11-12 październik | LKJ Zabajka
Wiem jedno , impreza wypas, dzięki za całokształt, byłem krótko ale 'intensywnie', miło poznać zacne szanowne grono Pozdrawiam
-
Gdzie usune DPF ? A4 B7
Pozdrawiam i polecam się na przyszłość. gregor10.pl
-
Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB
Zawór Evap puszcza podcisnienie do baku
-
pufanie w wydech bfb 1.8t
ten zaworek jak jest niesprawny, pluje olejem w dolot
-
Proszę o analize logów 1.8T BEX pb/lpg
Skasuj jeszcze raz błedy i zrób loga 2+33+20
-
Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB
N75 nie pomoże.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
gruszka do wymiany bedzie , zrob logi
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
dev- chodzilo mi o to że nie ma sensu dawać 2.5cala do 240km , 60mm wystarczy z zapasem. dokladnie tak wynika z moich doswiadczeń do 400-500km.
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
do 240km starcza 60mm , 2.5cala do 300koni starczy, ale nie jest tak że jak ma się k03 i wydech 2.5 cala to poprawi to moc o 10-30koni, 60mm daje rade w zupelnosci na potrzeby k03s czy hybrydy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
gwarancja na pismie 12miesiecy wlot spawany 51mm , seria 45mm nie ogarnęła koła kompresji RS6 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291292-sprzedam-turbine-k04-015-hybryda-rs6-270km-18t/
-
Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB
sprawdziles dokladnie szczelnosc dolotu ?
-
1.8T BEX quattro pb/lpg analiza logów
logi na pb czy lpg robione ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakby kto szukał , to jest do sprzedania turbo do 1.8T K04-015 Hybryda wirnik RS6 , wlot 51mm, wzmacniane łożyska itp, potencjał na kolektorze Hi-Flow do 270km , turbo skladane na Mellecie, a nie najtanszym zamienniku , 1600zł
-
1,8t BEX wykres z hamowni
popatrz na silnik i skrzynie za katem, tam mozesz dojrzeć wyciek jeśli tam go masz, jak nie to sprawdz po prostu na kanale czy nie widać śladów G12.
-
Audi a4 b5 1995 problem z turbiną
A ja proponuje zrobić diagnostyke, zanim zaczniesz wymieniać wszystkie elementy na oślep.
-
Co sie zmieni po chipie?
200 to bez blokady , z blokada mniej zdecydowanie, ale moment pójdzie w góre odczuwalnie
-
Chiptuning AJM
Podpisuje się pod tym.
-
Problem z czujnikiem temperatury spalin
sprawdz nr błędu, może być też źle wyłączony dpf
-
Jak zablokować EGR
Vagiem nie da rady, trzeba programowo wyłączyć EGR w sofcie.