Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. raczej mała szansa, że ktoś odpowie w tym temacie, lepiej w jakimś elektrycznym od b8
  2. przez ostatni tydzień pb98 na stacji obok(orlen) +20gr czyli już doszło do ceny przed obniżką ciekawe jak tarcza zniknie... wina tuska?
  3. 3r4 odpowiedział(a) na Rooobert temat w 1.8T
    zazwyczaj zawsze są te same problemy z odpaleniem, a dokładniej może być kilka: prąd, paliwo, czujniki. w Twoim przypadku skoro prąd wykluczyłeś, gaz wykluczyłeś, pompa paliwa i ciśnienie też może być problemem, ale często są problemem czujniki więc poszukaj info jak sprawdzić czujnik temperatury silnika(cieczy) położenia wału i wałka
  4. mnie tylko ciekawi w tej historii czy w końcu radio było w a3 żony czy z szopy od kumpla bo jakby żona z tym jeździła to by tego "kurzu" nie przetarła?
  5. tak, te z ASO są najlepsze
  6. kiedyś polecali, teraz nie. Trochę jak z olejami, 5 lat temu motul to był kocur, a teraz to na płukankę może być co najwyżej
  7. pijany koleś na rowerze stanowi zagrożenie dla siebie i dla innych na chodnikach czy drodze więc jak dla mnie powinni go karać aż będzie piszczał i płakał. Ale przykład wyżej to kolizja lusterkami, na wąskiej drodze nawet jak jest ktoś "bardziej" winny to mandat dostają oboje. Lusterko ze szrotu wyszłoby taniej niż wzywanie policji
  8. Nowy taryfikator: uczestnicy kolizji uznani za współwinnych dostali po 1500 zł mandatu EPOZNAN.PL Od 1 stycznia 2022 roku obowiązuje nowy taryfikator. Więcej zapłacimy nie tylko za przekroczenie prędkości. Bardzo dobra zmiana
  9. przyglądnij się przyciskom tego o co pytasz, a np. b8 polift
  10. nie wiedziałem, że google przestało działać, można sobie poszukać i poczytać auta pod domem umyć nie można, a grzebać wolno?
  11. trochę dziwny temat, ale musisz rozdzielić kierownicę (przynajmniej wg. mnie) na dwa rodzaje starsza/nowsza, a co za tym idzie tańsza/droższa. Wybierasz kierownicę dla siebie więc musisz zdecydować co Ci się bardziej podoba i czy jesteś w stanie dać na przykład 2300 za samą kierownicę + jeszcze dodatkową kasę za moduł itd. z tego co widzę Redus sprzedaje te starsze kierownice, ale odnowione. Rynek kierownic jest tragiczny, bo działa tam kilku takich "skupicieli" i dzięki nim ceny są na jakimś poziomie (głownie ceną takiej kierownicy jest poduszka za 1k+) Jak sprawdzałem kiedyś to ten model kierownicy najtaniej widziałem w okolicach 1200, ale miał jakieś wady i to było raz jak szukałem dla siebie. Jeżeli wzór Ci się podoba i akceptujesz ten "starszy" look to cena nie jest jakaś wygórowana
  12. jaki mandacik jest za grzebanie przy aucie bo zapomniałem? straż miejska/policja pewnie szybko by go wytłumaczyła
  13. moja nie jest grzana, byłby wtedy od tego przycisk. Nie jestem w tym temacie specjalistą, ale wydaje mi się, że kiedyś mi się coś grzanego w oczy rzuciło. Nie jest wtedy od grzania ta lewa niewykorzystana zaślepka(chociaż jak patrzę po obrazkach w google to ciężko jest cokolwiek znaleźć)? W audi było mnóstwo możliwości doposażenia, aż się nie chce wierzyć, żeby głupiego drucika nie byli w stanie tam dołożyć a samo grzanie wymaga odpowiedniego modułu, ja mam tylko multifunkcję
  14. z początku myślałem, że taki wydech robisz a do tyłu to wystarczy ściągacz talerzowy tylko nie wiem dlaczego większość "profesjonalistów" nie ma takiego urządzenia tylko się pie******lą tymi gówno ściągaczami albo mówią że się nie da bo gwint... robiłem u siebie poprawki w wysokości z tyłu bo wszyscy stękali że się nie da i nie idzie, aż kupiłem sobie sam ściągacz i robiłem 3 razy na parkingach pod marketami, a nie w profi warsztatach (tfuu)
  15. Jak to już u mnie bywa, niektóre rzeczy wymagają "trochę" czasu i muszą dojrzeć, żeby pojawić się w/na aucie Ten post jest bardziej uaktualnieniem dzienniczka napraw i historii auta. W święta miałem trasę w której silnikowi wybiło 270k kilometrów więc jeszcze się dociera po wyjechaniu z fabryki ale niektóre rzeczy wymagały poprawy, odszczurzenia, odnowienia także tydzień temu po wizycie u mechanika wpadło: - rozrząd SNR + pompa hepu (czyli nic wielkiego, stary rozrząd warto było wymienić już na swój wiek) - sprzęgło z AWX (stare się od lat ślizgało, ale po programie jak mu się depło to raz na rok coś zaśmierdziało...) - nowe poduszki silnika z aso, kiedyś wymieniałem na wtedy polecane zamienniki i to był błąd - profilaktycznie poduszkę skrzyni lema (stara niedługo byłaby już pełnoletnia) - olej ravenol + dodatek archoila
  16. fajny, ale jakbym miał z piwnicy z bloku z takim lecieć 100 m do auta na parking to w gratisie powinni dorzucać pampersa. Ktoś pisał, że waży 30 kg prawie ale jakbym miał chatę z garażem to pewnie bym brał jedno-tłoczkowe też trochę ważą, ale jakoś idzie to nieść + mają uchwyt do przenoszenia
  17. do kamerki są jeszcze czasami takie lusterka 90*, ale fakt ciężko samą kamerką się manewruje, kiedyś w ścianie próbowałem sprawdzić czy nie cieknie mi z rur od pralki masakraaaa a miałem w miarę spoko dojście
  18. 3r4 odpowiedział(a) na Langista temat w Lifestyle i Hydepark
    aplikacja to jedno, ale jeszcze kolejnym problemem może być źle ustawiony telefon. Niektóre modele/marki mają w ustawieniach opcję, żeby po jakimś czasie nie drenowało baterii i zabijało proces który jest w tle i trzeba w ustawieniach ustawiać użycie "bez ograniczeń" itp.
  19. 3r4 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    za tydzień oddaję auto do mechanika - właśnie ze sprzęgłem (lukiem awx) i już mam sraczkę, że mechanik będzie dzwonił, że coś nie pasuje przez Was
  20. kurde mechanikiem nie jestem, ale zawszę widzę jak wszyscy te wirniki kurła szarpią i łooo matko rusza się :O na obudowie nic nie widać żeby tarło, a ruszać się rusza bo ciśnienie oleju je w osi usztywnia... ale wykształcenia nie mam i nie znam się
  21. 3r4 odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    za każdym razem ciągle ktoś pisze coś innego, niby przy AWX LUKa nic nie trzeba szlifować...
  22. 3r4 odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    konkretnie to mam takiego Huawei E8372h-153
  23. 3r4 odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    kub sobie dongla na usb jak wyżej. Jest tego dużo na allegro ściągniętego z UK. Wtedy tylko wkładasz kartę i konfigurujesz urządzenie, żeby robiło Ci samochodowe wifi a radio podpinasz do tej sieci z routera
  24. masz jakieś błędy? bo to może być wiele rzeczy od brudnej przepustnicy, może zaworek skrzyni korbowej
  25. pewnie jakiś przedostatni film o a3 "żabie" może to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.