Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AEB] Szarpie podczas ostrego przyspieszania
witam podczas ostrego przyspieszania auto płynnie szarpie wyczuwalne jest płynne pulsowanie silnika czyzby N75 dawał o sobie znac????? na Vag-inie NULL zadnych wad za info w temacie serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
[B6 AVJ] Pytanie o turbosprężarkę z TT
ostatnio kolega robił sobie hybrydkę K04 do A4 AJL cześc gorąca od K04, srodek z ośką od K04, częśc zimna podajże od transita a tam własnie siedzi muszla K04, jeszcze nie jest to zestrojone ale na pewno bedzie pysznie :> :> :>
-
[B5 AEB] Scan z ETKI - turbosprężarka
a mozna prosic o pozostałą część ??? bo nie ma dostępu do reszty numerów
-
[B6 AVF] wymiana tarcz i klocków - oś tylna
ja proponuje Ferodo FDB1788
-
[B6 AVF] wymiana tarcz i klocków - oś tylna
1KD oznaczenie ATE: 24.0110-0261.1 Trade Numbers: 410261 Fitting Position: Rear Axle For PR number: 1KD, Ø: 245 mm, Br. Disc Thickness: 10,0 mm, Min. thickness: 8 mm, Brake Disc Type: Full, No. of holes 1: 5, No. of holes 2
-
[B5 AEB] Scan z ETKI - turbosprężarka
witam czy ktos przemiły wrzuci skan z ETKI w temacie turbo w AEB ?????? potrzebuje kilku ekementów na których niestety nie ma już ori numerów a mam już powycierane kilka przewodów które nalezałoby wymienic za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
postaram sie być
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
pytam bo jak DV klęknął to w tym samym momencie hamulce zdechły
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
czy to mozliwe ze przez ten zawór hamulce są słabsze?
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
tam jest skoda i VW dodatkowo czesci do audi nie wiem czy serwisuja tam auta zakodowac nowego kluczyka do mojej A4 nie chcieli tylko wysyłali mnie do Koszalina
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
trzeba go wyciągnąć, strzykawka i wcisnąć trochę benzyny i bedzie widać czy kapie
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
ASO Bolesławice k/Słupska
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
ktoś tu pisał że 50 pln ja musiałem dać 100 pln :gwizdanie:
-
[B5 TDI] Silnik TDI + quattro - czy to dobre rozwiazanie ?
niczym sie nie przejmuj tylko korzystaj z uroków jazdy autem z Q
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
no i piz....a z dziobem zmówiony jest ten pierwszy podejdzie do mojego auta??????????
-
[B5 AEB] Klimatronik - problem z nawiewem
tal ale Wy mówicie o trybie auto mi chodzi o tryb manual
-
[B5 AEB] Mocowanie bagnetu oleju
zobacz czy na metalowym elemencie nic nie zostało
-
[B7 BKN] Ile płynu hamulcowego ?? wymiana
starczy nawet 0.5 litra pod warunkiem ze masz w dobrym stanie tarcze i klocki
-
[B5 AEB] Klimatronik - problem z nawiewem
witam problem tego typu: podczas jazdy klimatronik samoczynnie podnosi obroty silnika nawiewu VAG nie wskazuje błedu gdzie szukac przyczyny? za info serdeczne dzieki
-
Jaki płyn do wspomagania kierownicy?
LHM do cytryny, lepszy od Febi
-
[S4 B5] Uderzenia przy zmianach biegów (Quattro)
w Q są 3 mechanizmy róznicowe to nie ma siły aby nie bylo luzów na układzie napedowym wystarczy podnieśc auto do góry, wrzucic bieg, pokręcic kołami i zobaczycie co sie dzieje kilka tygodni temu pozbyłem sie RS4 z przebiegiem 15000mil i tam tez stukalo z tyłu ktos napisał o polonezie.... wtrące swoje 3 grosze na ten temat, otóż: w fordzie sierra luz roboczy na tylnym dyfrze jest 2 razy większy od luzu dopuszczalnego w polonezie :kox: i auto śmiga bez problemów i co ciekawe, raz słychac stukanie a raz nie i do dzisiaj nie wiem dlaczego :polew:
-
[ALL B5] Zaraz po odpaleniu gaśnie
najpierw VAG podobna sytuacja jest przy zwalonym TPS-ie
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
witam szukam oryginalny nr zaworu DV do 1.8T AEB gdzieś zapodzialem ETKE i teraz wiatru w polu za pomoc serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
na razie jezdzi ale tez i skrzypi (ze strarości) :polew: :polew: mam nadzieje ze bede w środe na spocie w środe po południu staje na kanale, mam pare smieci do wymiany
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
nie leje sie strumieniem ale pomalutku sobie tam kapie