Treść opublikowana przez Dev
-
dziwna praca silnika i zanikanie napięcia
sprawdz mase oraz rozrusznik czy nie ma przebicia
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
najpierw VAG bo moze czujnik ma zwarcie i jest do wymiany jest duze cisnienie w układzie, nie ubywa płynu? zmien termostat i czujnik daj znac co dzieje sie po wymianie
-
[B6 AWX] Pomocy jaki mam system hamulcowy ATE czy Lukas
przód jest ATE tył lucas ale i tak nie obejdzie sie bez sciagania klocków i tarcz przed zakupem trzeba zabierac na wzór do sklepu
-
[ALL B5] jakie są objawy uszkodzonej przepływki
Vag wskaże bezbłędnie awarie
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
tak sie składa ze w swoim krótkim acz buzliwym zyciu miałem trzy auta z silnikiem ARL dwa golfy IV i bore i doskonale wiem co mozna zrobic z tymi silnikami ale równiez wiem co sie dzieje z silnikiem jezeli ma wstawiony hard soft o jakim piszesz i seryjne graty ciekaw jestem tez na jaka hamownia "wypluła" taki wynik chyba nie MAHA3000? byłbym skłonny w to uwierzyc pod warunkiem ze auto masz wydajnieszy FMIC, większa dmuchawkę i 2.5'' wydech
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
na seryjnych gratach? wątpię :polew: jesli nawet i tak rozleci sie to wszystko w kilka dni, ze sprzęgłem na czele
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
do tego auta są dwa rodzaje klocków i trzy rodzaje tarcz na tył więc sam widzisz Kolego ze, niestety trzeba demontowac zestaw
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
albo www.tdi-tuning.pl FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
Kolego nie cuduj, sciągaj koło, bierz klocek na wzór i do sklepu ASO g..... Ci powie, nawet z numeru VIN wychodzą cuda wiele razy trafiło mi się że, co innego ASO a co innego w zacisku
-
[B5 ADP] Problem z LPG
najpierw VAG, wygląda na zwalony czujnik od wody jaki junkers siedzi w aucie?
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
ale to 3-Miasto nie wiem jaką mają tam hamownię ja bym jednak cisnął na Wa-wę Rogal albo Staszewski
-
[B5 ADR] Po tankowaniu falują obroty i gaśnie
wlej ze dwa litry denaturatu i po tym zapodaj nowy filtr
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Dlatego, żeby nie było głośno to trzeba wstawić tłumik. wcale nie trzeba
-
[B5 ARM] Silnik nierówno pracuje jak jest zimny
a kto tu klnie? co? :polew: Kolego Kamil22 pisz poprawnie bez błędów
-
JAKIE ŚWIECE DO A4 2,8 V6 Z 1996R
z tym NGK to bym sie tak nie srał jest jeszcze Beru, Denso i kilka innych firm które nie odstają od NGK a na pewno bywają tańsze
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
musisz sprawdzić jaki jest kształt klocka, jakie masz tarcze i czy są czujniki na klockach w tych rocznikach były zmiany
-
JAKIE ŚWIECE DO A4 2,8 V6 Z 1996R
nie trzeba tak często wymieniać świec jak auto ma junkersa ale dobrze jest jak przy jeżdzie na LPG zmniejszymy przerwy na świecach o 0.2 mm
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
to sa właczniki do klimy 1 stopień i 2 stopien schładzania montowali takie do róznych aut firmy które sie tym specjalizowały poprzez servisy lub prywatnie widziałem tego mase w swoim zyciu
-
[B6/B7] Zawieszenie sportowe/s-line - jak to z nim jest?
wszystko zależy od masy, wyposazenia auta, silnika i układu przeniesienia napędu S-line to od -20 do -30mm ale mam tez pytanko jakie oznaczenie ma zawiecha w + (plusie) ?? bo takie tez sa obecne na drogach
-
[B5 ADR] czy u was tez tak jest
2.2 - 2.4 bara
-
[B5 AHL] Którą instalację wybrać - STAG - AGIS
osobiście sięgnąłbym głębiej do kieszeni i zamontował BRC SQ24
-
[B7 BLB] Jakie pompowtryski mogę założyć ?
czy Ty masz problem z czytaniem Kolego? już Ci napisałem gdzie masz sie zgłosić
-
[B5 ADR] Po tankowaniu falują obroty i gaśnie
może faktycznie i sieczka jest fuc..... ale Vaga tez warto podpiąć
-
[B7 BLB] Jakie pompowtryski mogę założyć ?
tutaj może Ci pomóc Marek Staszewski z http://forum.tdi-tuning.pl/index.php
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
uświadamiać to Cię może ale ponętna i seksowna sąsiadka w pończoszkach i szpilkach tutaj nie ma gdybania jak wyprujesz kata to od razu bedziesz miał nielichy problem a auto bedzie żarło ze 30l/100km czyli wniosek jest jeden, w tym silniku podstawa to sprawny kat i sondy bo jak tematu nie dopilnujesz to bedziesz sie modlił o udział w OPEC