Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. zależy kto jakie ma priorytety i do czego mu samochód dokladnie Jemu to tyko do lansu :gwizdanie: teraz na miescie z tym ciornym dachem to robi niezłą furore a lasek na weekend to nie daje rady pomiescic w tym swoim avanciku :polew:
  2. dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed ja mu mowie 110 a on a wyglada na 200 :polew: :polew:jaki papier :gwizdanie: :polew:
  3. to czyli lipa bedzie jak podepne ori głosniki pod piecyk 4 kanałowy
  4. Troche odświeżę kotleta jesli podłączę wzmaka jakies 600 wat do 4 głosników 2x100 wat i 2xstandard ori nokia.Będzie to jakos grało czy moze spowodowac jakies komplikacje :gwizdanie:
  5. a Coż to za wykresik
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chyba nie ma :gwizdanie: no ale wiadomo jednemu działą 2 lata jednemu 2 miesiace.Poszukac po szrotach ori pilota przełozyc elektronike do ori i hulać mozna z pilotem wtedy
  7. taki fajny z Twojej feli to ja chyba mam u siebie w bagazniku Nie pitol zgubiłes dekla z którego koła ?? jak by Ci rąbneli to myslę ze wszystkie a nie tylko jeden
  8. jak tam z ciornym daszkiem sie jezdzi wyrwales już jakies nasze kukuryny spod tesco
  9. niedrogie i nawet dobre amorki
  10. a jak mają sie piloty scyzoryki długą zywotnosc mają
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jesli chcesz zwykły pilocik to mozesz załozyc taki alarmik Ja bym polecił Ci coś z tej półki http://can24alarms.com/alarm-a30-p-1.html zakupisz jakis uzywany scyzoryk + ten alarmik z wkładem dedykowanym pod ori pilot przełozysz wkład do ori pilota i masz go nie do zdarcia.Ja jakos nie jestem cos za bardzo przekonany do tych zamienników typu scyzoryk
  12. mozna również odkręcić korek z miski i po prostu zlac olej :gwizdanie:
  13. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    wątpie aby wymiana filtra miała na to jakis wpływ spróbuj założyc zaworek zwrotny być moze ze paliwo Ci powraca do zbiornika
  14. jadąc na tempomacie kolumbryna mniej Ci spali
  15. czyzby schwarzc pakit sie szykuje
  16. wydaje mi sie ze to bedzie którys z górnych wachaczy.Jeśli mechanik jest kumaty to powinien wszystkie podzespoły zawieszenia sprawdzić i dopiero wtedy postawic diagnoze
  17. mozna wymienic wachacz albo sama tuleję i po problemie
  18. nowego foto z wlepa nie widzę wyrezałes juz podświetlanie nóg u siebie :gwizdanie:
  19. dobry lakiernik zcieniuje i bedzie malina
  20. na pewno z ych wachaczy dzwiek sie wydobywa.Ja bym obstawiał na dolny prosty wachacz.Skrzypi Ci jaj skrecasz kierownicą ??
  21. Zacny furacz Ps. Za kilka dobrych lat dobre czesci beda z niego w PL :gwizdanie: :polew:
  22. git majonez musze oblukać jakie mam u siebie zaciski bo jarzma juz mam pod 312 a ja mam? pewno masz Bo ja mam
  23. moze akumulator masz juz troche nie halo.Podepnij sie pod Vaga zobacz jak masz ustawiony kąt wtrysku
  24. żwawiej by było do tyłu :gwizdanie: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.