Treść opublikowana przez sawul
-
Ciężko wchodzą biegi
Sprawdz poduszki silnika i skrzyni .
-
Nie pali na ciepłym silniku.
Ja też sądze że to może być czujnik położenia wału .
-
Problem z ładowaniem i turbo?
Chwila chwila a jak wyjaśnisz kopcenie .
-
Łańcuch rozrządu
Zmierz jeszcze ciśnienie sprężania na cylindrach.Płukanka ci nie wyczyści smoka zwalaj michę jak Dev pisał.
-
Jakiej firmy amortyzatory
Dobrze ci radzi bierz z wyższej półki tak jak napisał kolega wyżej będziesz jeżdził i jeżdził.
-
Pompa oleju
Znajomy ma taką pompę w Audi b4 2000 r. ADR właśnie z takim numerem 058115153A z małym przebiegem i stąd ten numer.A tak wogóle to wiadomo że od ADR jest taka sama pompa jak do AEB ale czy też o takim numerze.? A spójrzcie na to.; 058115153a | eBay Na pewno nie jest ona od 2.0 tdi jak tu kolega pisze wyżej.
-
Audi 1.8T quattro na td04hl
Pięknie zapierdziela powodzenia w modach.
-
Pompa oleju
Wtam ma pytanie czy pompa oleju o numerach 058115153A podejdzie do 1.8 T AEB 97r.ori numer to 058115105C. A tak wogóle to co to jest za numer 058115153A w ETCE nie ma żadnej pompy o takim numerze możecie to wyjaśnić.
-
Zbyt niskie ciśnienie doładowania przy gazie wciśniętym w podłogę
Jest jeszcze zaworek jednokierunkowy [zwrotny]jak tu kolega pisze . Chodzi o taki Zawór zaworek zwrotny AUDI TT 1.8T 225km QUATTRO (4030685200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam.Czy jest u ciebie dostępne np.nadkole s4 b5 lewa strona przód? Jaka cena z kw. Pozdro.
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
Poniżej 12 nie udało mi się zejść nigdy po mieście nie ważne jakbym jeżdził po trasie tak 9-10. Znajomy ma quattro twierdzi że 10 po mieście mu pali jakoś mu nie wieże .
-
spadek ciśnienia 1.8T 150KM
Przewód fi 8 od zbiornika do reduktora najlepiej jak by był a może jest fi 6.
-
zawór n75 - gdzie się znajduje ?
A tak wygląda.
-
dolot powietrza a odma?
Drobne niedopatrzenie,sorki.
-
Szarpanie podczas przyspieszania przy ok 3 tys obr/min.
To chyba mam nieszczelność w układzie.
-
wymiana uszczelki pod miska olejowa? b5 1.8t
Z tymi warunkami to nie bardzo jakiś garaż jest .Pomocne info.
-
dolot powietrza a odma?
20 zł kosztuje zaworek czas go wymienić.
-
Szarpanie podczas przyspieszania przy ok 3 tys obr/min.
Mam pytanko ile powinno wynosić podciśnienie w układzie dolotowym? u mnie jest -6 na wolnych obrotach.
-
Łańcuch rozrządu
Jaki masz przebieg i co było robione zmieniałeś już coś ?Napinacz nie powinien dać się wcisnąć.Jak masz przejechane 200 tyś. powinno się go wymienić.
-
wymiana uszczelki pod miska olejowa? b5 1.8t
A jakieś wskazówki jak podnieść silnik.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin przesyłka dotarła szybko wszystko w porządku .Polecam wszystkim.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Poproszę o cenę za motul x-cess 5w40 5l x 3sztuki z wysyłką .Jakaś zniżka? Pozdro.
-
Ubywa oleju...
A jakie masz ciśnienie oleju na ciepłym silniku ?
-
Ubywa oleju...
Sprawdz lepiej ciśnienie oleju a póżniej zajmij się czujnikiem .
-
Ubywa oleju...
Nie masz się co przejmować tyle co ci bierze tego oleju tsi silniki więcej biorą. Do turba idzie przewód smarowania olejem metalowy a drugi jest gumowy plynu chlodniczego co chlodzi turbinę zobacz z którego leci ,wymień przewód i po zawodach i jeszcze jeden przewód krótki splyw wody od turba do bloku.Chcialbyś jeżdzić samochodem bez wkladania pieniędzy w niego to jest niemożliwe.