Treść opublikowana przez Maniu.
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Też kminię, żeby u siebie trochę przyciemnić przednie lampy i jak na razie padło na folię, żeby sprawdzić jak to wygląda...tak jak piszesz, zawsze można od ręki zerwać jak się zmieni punkt widzenia na projekt
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Super koło, fura jeszcze lepsza Mody idą w dobrym kierunku, będę śledził temat No i kolorek ciekawy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Chłopak zna się na rzeczy, doradzi co i jak, do tego szybka wysyłka w dobrym prajsie. Polecam
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Lusterka zawsze można przemalować
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Nie zna tematu to możemy mu wybaczyć Niby całość się fajnie komponuje, ale front można zrobić na czarno Ale na pierwszy strzał pójdą felgi do odnowy i przy okazji chyba prysnę lustra pod kolor, czyli w biały połysk.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
To była ironia, jeszcze w czerwcu to auto wyglądało całkiem inaczej
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Myślałem nad takimi jak się cieplej zrobi to przyciemnię folią i zobaczę jak to będzie wyglądać, a później bix i się pomaluje na czarno
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Okolice Złotnik, dokładnie Leszcze Można kiedyś ogarnąć spota albo razem podbić do CB Glebę bym chciał, ale na razie nie jestem w stanie tego zfinalizować. Co dokładnie masz? Springi czy może jakiś zestaw z amorami? Zimowo pełną gębą
-
Szarpanie po zmianie biegu/dodaniu gazu 2.8 Quattro
Tak jak w temacie. W autku wymieniłem poduchy silnika/skrzyni na nieszczęsne Toprany, bo tylko takie były pod ręką. Każda zmiana biegu czy dodanie gazu/odpuszczenie gazu to szarpnięcie, drążek zmiany biegów też się lekko rusza. Czy to wina poduszek czy może coś innego ma winę?
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
Jest co modzić Bezawaryjności
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
Szyba jest tak wyprofilowana, że woda sama spływa, a włączając podgrzewanie szybko wyparowuje Tym się nie przejmuj.
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
W Avantach są ori wycieraczki z tyłu, w sedanie nie ma i bardzo dobrze, bez wygląda dużo lepiej, a i nie ma problemów z widocznością bez niej.
-
Luz na kole kierownicy
Miałem podobny przypadek, też stukało z lewej strony na postoju, wymieniłem końcówki na LMO. Niby drążki też były w dobrym stanie bez luzu, więc maglownice wysłałem na regenerację i nadal stukało, więc zostaje tylko drążek kierowniczy do wymiany
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
5szt. 999pln, różnica w jeździe na 17/18 jest znikoma, a auto o wiele lepiej się prezentuje. Przy normalnej jeździe bez częstego kręcenia pod czerwone pole, normalne wyprzedzanie miasto/trasa pół na pół pali 13-14lpg, jak na tą pojemność to nie wiele.
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
No sory, ale dla nas jest to niezrozumiałe..raczej każdy by skakał z radości, gdyby miał Audi w quattro, po co chcesz odłączyć napęd na tył? Spalanie różni się ~1l/100, a komfort i bezpieczeństwo 100x lepsze Felgi 18", aktualnie na sprzedaż.
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
Na cholerę chcesz robić z auta inwalidę? Przecież Quattro to coś więcej, niż napęd...to styl życia. Kiedy inni próbują ruszyć spod świateł, Ty jesteś ulicę dalej... Nie kombinuj i ciesz się z przyczepności.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
[B5 '97] Końcówki drążków..
Wcześniej miałem końcówki LMO i nie narzekałem. Teraz muszę wymienić końcówki w "nowej" audicy, polecicie jakiś tańszy zamiennik? Mam drążki LMO, do tego chciałbym jakieś końcówki, żeby wystarczyły na te 20tys km, póki nie chwycę jakiejś roboty. No i jak ze zbieżnością, teraz jeżdżę na zimówkach, robić teraz czy po założeniu letniego ogumienia na osiemnastkach (opony używane).. ?
-
Ile pali oleju wasze v6:)
Różne są opinie o spalaniu oleju, pół litra to sporo, ale czy dla V-ki? Na pewno po rozebraniu i uszczelnieniu silnika spalanie oleju spadnie, ale czy chcesz się w to pakować? Jak ja swoje "cacko" kupiłem to na miarce z max do min ubywało po niecałych 100km, ale ciekło z głowicy. Po remoncie zrobiłem ponad 3tys kilometrów, silnik zalany Mobilem 5W40 i na miarce mam połowę stanu między min a max
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
No i pięknie Jak nie chcesz wywalać przedniej ramki to wrzuć klubową tak jak z tyłu i będzie o niebo lepiej. I wypadałoby ogarnąć końcówki wydechu, a tak nie ma się do czego przyczepić
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dzięki, dzięki Tak to LZ5K, w pochmurne dni jak każdy inny, ale w pełnym słońcu ciekawie się mieni
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dzięki panowie W sumie to mieszkam między Inem, a Bydgoszczą Konkretnie Złotniki Kuj.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jaka cena za końcówki drążków LMO?
-
B6 DIVISION
Ok, dzięki. Pokombinujemy z pozycją USa i powinno na razie styknąć.
-
B6 DIVISION
Sedan Wyrok odroczony