Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jedna strona siadła. Myślałem że znowu wczoraj ujebałem sprężynę ale okazało się że są całe. Powiedzcie mi czy od wysranego amorka może się tak zrobić? Na zdjęciach widać że na jednej stronie widać tłok a na drugiej nie. Na miarce również widać że jest różnica w długości.

ja mam ten sam problem... prawa strona stoi mi 1cm nizej, nawet chyba gadalismy na ostatnim spocie o tym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej znow do oski :polew:

:ssij: przyjade jutro to zobaczysz :bicz:

albo nowy/prawie nowy kit :naughty:, jakbyś regenerował je tam gdzie pisałem pokuś się o utwardzenie jak będzie się dało zrobić, wsadzisz wtedy nowy kit eibacha i będzie dobrze tłumiło w takim zestawieniu, chodź za tą kasę używany gwint markowy kupi się bez problemu

dzwonilem do nich ale cena kosmos, daja gwarancje na 3 miechy tylko. pod Warszawa jest firma która też to robi i za połowe taniej z utwardzeniem i więcej gwarancji dają. Sprężyny (eibach) były równiutkie jak je kupiłem i nigdzie nie uszkodzone tylko amorki które wsadziłem okazały się wysrane bo tłok jednym palcem wciskałem, stąd podejrzenie że to wina amorków.

co do gwintu to nie za bardzo chce, zresztą nie ma nawet co kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamien sprezyny miejscami , wyklepie druga i potem zmien amory :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamien sprezyny miejscami , wyklepie druga i potem zmien amory :polew:

chcesz żebym sprawdził grubość lakieru śrubokrętem na śnieżynce jak przyjade? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wachacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera.

Przy okazji mała rocznica. 30tys razem :naughty:

4802c0a12d92a68c.jpg

ku$wa może olej w końcu wymienie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wahacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera.

Przy okazji mała rocznica. 30tys razem :naughty:

4802c0a12d92a68c.jpg

ku$wa może olej w końcu wymienie :polew:

Nie wymieniaj :decayed: Zrobi się maź będzie ciszej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wahacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera.

Przy okazji mała rocznica. 30tys razem :naughty:

4802c0a12d92a68c.jpg

ku$wa może olej w końcu wymienie :polew:

Nie wymieniaj :decayed: Zrobi się maź będzie ciszej :polew:

i nie będziesz musiał już wymieniać... bo nie wypłynie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz wymieniać olej jak sam pisałeś że na 1tyś. km dolewasz 1L oleju więc wymienia się samoczynnie :naughty:

Za rok zmienisz sam filtr i też bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz wymieniać olej jak sam pisałeś że na 1tyś. km dolewasz 1L oleju więc wymienia się samoczynnie :naughty:

ja tak miałem w parówie pod koniec żywotu turbiny , olej na bagnecie wiecznie świeżutki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w asce tez nie wymienialem :) Po litrze na kazde 5kkm i 40k przejchalem ( no z filtrem to przegialem moglem wymienic w sumie :gwizdanie: :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz wymieniać olej jak sam pisałeś że na 1tyś. km dolewasz 1L oleju więc wymienia się samoczynnie :naughty:

Za rok zmienisz sam filtr i też bedzie :decayed:

sprecyzuje że 1,5 i myślę że co drugie tankowanie :decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 17:35_________________________________________________no i oczywiście nie mogło by być za długo zbyt pięknie :wallbash: odpalam fure i

Prawdopodobnie znowu ktoryś z elementów rozrządu napierdala (rozrząd ma przelatane 30tys km)

Tak napierdalał jak kupiłem

teraz czekam na wolnie miejsce żeby rozebrać fure bo pod blokiem to troche lipa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to było poprzednim razem ????

napierd...ala jak w starym ursusie :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu jak by coś obcierało o łopatki od wiatraka :shocked:

Miałem tak w firmowej furze, jak piznęła poduszka pod silnikiem. Obiejrzyj wiatrak, czy nie ma czasem poobcieranych końcówek. Ruda + cola to jest to :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch.

Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...