Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno może tylko nie napisałeś podstawowej rzeczy czy pytasz o głośniczek do PDC od przednich czujników czy od tylnych

Przedni jest zamontowany do powiedzmy tunelu choć tak naprawdę to trochę dalej do stelażu na wysokości kolan kierowcy. Jak zdejmiesz osłonę dolną znajdującą się nad nogami kierowcy to go widać.

Od tylnych czujników znajduje się zdaje pod tylna półką. Co nie którzy wyjmują go również od strony bagażnika choć trzeba dobrze poszukać żeby go dostrzec ale da się wyjąc z włożeniem trudniej

Oba są mocowane na plastikowe kołeczki rozporowe po wciśnięciu trzpienia kołek się rozszerza i trzyma głośniczek po wyjęciu trzpienia możesz bez problemu wyjąć spinkę i głośniczek

Mowa o tylnym :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


:hi::eusathink:



Jak wsadzę set kółek + dystanse, gdzie ostatecznie z przodu będę miał ET28, przy 8j feldze i oponach 225 i ET23 z tyłu też przy 8j i 225 oponie to będzie to działać? :wacko: Muszę się upewnić :rolleyes:

Do tego będzie gwint

Ktoś miał do czynienia z podobnymi parametrami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci to pomoże, ja mam ET29 8,5JX18 opony 225, na 1BV jest bezproblemowo, na sprężynach -30mm obciera troszkę z tyłu na dołach

:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo zalezy od twardosci gwintu, jak go skrecisz i czy bedzie siedzial na odbojach/klipsach itd. W golfie mam na tyle 9J et~18 opona 215/40 i nie ma tarła.

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci to pomoże, ja mam ET29 8,5JX18 opony 225, na 1BV jest bezproblemowo, na sprężynach -30mm obciera troszkę z tyłu na dołach

:kawa:

hmm czyli et 30 8,5j 225/35/18 wejdzie na styk? gleba -45mm

Edytowane przez mrogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ET29 8,5JX18 opony 225

no to jest już jakiś trop :), dzięki.Zobaczymy, będzie trochę ryzyk-fizyk.


Duzo zalezy od twardosci gwintu, jak go skrecisz i czy bedzie siedzial na odbojach/klipsach itd.

Skręce nisko, ale bez przesady :) progów zwalniających w poprzek przejeżdżać nie chce :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


progów zwalniających w poprzek przejeżdżać nie chce

no to nie skręcisz nisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to nie skręcisz nisko :wink:

:decayed: nisko to pojęcie względne. Dla mnie to będzie pierwszy gwint, więc moje "nisko" na pewno nie równa się "nisko" dla zaprawionych w boju. Tu nie polemizuje :lol:

BTW, jezeli w opisie gwintu jest napisane że obniża auto w zakresie 35-65 mm to te obniżenie jest w stosunku do czego? Ktoś ma zawias 1BA a ktoś 1BE, które już siedzi niżej. ten zakres jest odnoszony do największej kozy :P? Sry za lamerskie pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro o dystansach mowa...

Mam u siebie aktualnie zawieszenie 1BA:

Przód: 0JK - klasa wagowa 10,

Tył: 0YK - klasa wagowa 10.

Tak teraz wygląda felga:

IMG_0259.jpg

Pod koniec miesiąca wpadnie ori zestaw z A4 B7, 1BE:

Przód: 0JH - klasa wagowa 8,

Tył: 0YJ - klasa wagowa 9.

Felgi to Ronal RS6 8x18 ET43. Jaki dystans byście dołożyli po zmianie zawieszenia? W grę wchodzi tylko Dystom czy polecacie może dystanse od kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś kierownicy z b7 3 ramiona z poducha, obok gałek chrom przerobiona wiązka kierownicy pod b6 stan bdb ;) z mojego auta ;) cena do uzgodnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie skręcisz nisko :wink:

:decayed: nisko to pojęcie względne. Dla mnie to będzie pierwszy gwint, więc moje "nisko" na pewno nie równa się "nisko" dla zaprawionych w boju. Tu nie polemizuje :lol:

BTW, jezeli w opisie gwintu jest napisane że obniża auto w zakresie 35-65 mm to te obniżenie jest w stosunku do czego? Ktoś ma zawias 1BA a ktoś 1BE, które już siedzi niżej. ten zakres jest odnoszony do największej kozy :P? Sry za lamerskie pytanie

Obniżenie w stosunku do totalnej serii 1BA.

Chyba, że zestaw jest dedykowany np. wyłącznie do S4, wtedy obniżenie jest w stosunku do serii czyli 1BD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany. Sprzedałem komuś gałkę z b8 sport. nie wiem komu.. kupujący niech okrzyczy mnie na PW ;p

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obniżenie w stosunku do totalnej serii 1BA.
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jaki rozmiar opony na te felgi?

http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html

Felga: 18.

Zawieszenie ori 1BV. A4 B6.

Tak jak jest napisane na stronie: 245/40 ?

Edytowane przez vblpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jaki rozmiar opony na te felgi?

http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html

Felga: 18.

Zawieszenie ori 1BV. A4 B6.

Tak jak jest napisane na stronie: 245/40 ?

Ja bym wrzucał 225/40. Sam mam tak na swoich 18x8 i wygląda to wg mnie ok. 245 porządnie zamulą auto. No i nie wiem też czy przypadkiem nie będziesz mieć problemów z przodu przy skręcaniu przy takim ET i 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany. Sprzedałem komuś gałkę z b8 sport. nie wiem komu.. kupujący niech okrzyczy mnie na PW ;p

A no poszło pw z reprymenda ! Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany. Sprzedałem komuś gałkę z b8 sport. nie wiem komu.. kupujący niech okrzyczy mnie na PW ;p

A no poszło pw z reprymenda !

Pajda chciałeś przyrezać po cichaczu ale nie wyszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...