Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i myslisz ze jak coś nowego bedzie to bedzie tak WOW i super? otóż moge Ci powiedzieć juz teraz ze NIE BĘDZIE!

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie spisuj młodych na straty ;) heheh życie jest pełne niespodzianek :).

Opublikowano

Poleci ktoś jakąś lustrzankę dla amatora żeby się pobawić i sprawdzić czy to "sport" dla mnie?

Opublikowano

Eos 600d

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, pytanie odnośnie adaptacji kluczyka z A4 B7 do A4 B6. Jeśli się orientuje, to są jakieś bariery przez które istnieje możliwość nieprzypasowania takiego kluczyka.

Jeśli mam auto z 2002, modelowo 2003, to czy będzie problem?

Opublikowano

Powinno u Ciebie dzialac, napisz jaki masz MK

Opublikowano

Panowie, pytanie odnośnie adaptacji kluczyka z A4 B7 do A4 B6. Jeśli się orientuje, to są jakieś bariery przez które istnieje możliwość nieprzypasowania takiego kluczyka.

Jeśli mam auto z 2002, modelowo 2003, to czy będzie problem?

Zależy jaki masz modul komfortu oraz imo, ja akurat przelozylem ze starego zeby nie bawic sie w kodowanie licznika
Opublikowano

Panowie, pytanie odnośnie adaptacji kluczyka z A4 B7 do A4 B6. Jeśli się orientuje, to są jakieś bariery przez które istnieje możliwość nieprzypasowania takiego kluczyka.

Jeśli mam auto z 2002, modelowo 2003, to czy będzie problem?

Zależy jaki masz modul komfortu oraz imo, ja akurat przelozylem ze starego zeby nie bawic sie w kodowanie licznika

jest gdzies rozpiska ktory modul podejdzie pod taki mod a ktory nie?

mowisz o przelozeniu pestki immo?

Opublikowano

Panowie, pytanie odnośnie adaptacji kluczyka z A4 B7 do A4 B6. Jeśli się orientuje, to są jakieś bariery przez które istnieje możliwość nieprzypasowania takiego kluczyka.

Jeśli mam auto z 2002, modelowo 2003, to czy będzie problem?

Zależy jaki masz modul komfortu oraz imo, ja akurat przelozylem ze starego zeby nie bawic sie w kodowanie licznika

jest gdzies rozpiska ktory modul podejdzie pod taki mod a ktory nie?

mowisz o przelozeniu pestki immo?

W dziale technicznym musisz poszukać. Tak o przełożenie pastylki imo czyba ze masz pin licznika to mozesz imo zakodowa.
Opublikowano

Poleci ktoś jakąś lustrzankę dla amatora żeby się pobawić i sprawdzić czy to "sport" dla mnie?

Nikon D3300 i do tego szkło 18-105.

Opublikowano

Powinno u Ciebie dzialac, napisz jaki masz MK

Mam moduł AT, co do IMO, to będę chciał przełożyć z obecnego scyzoryka...

Opublikowano

siemka, panowie zakładał ktoś ory hak z B7 do B6? (wypinany 8E0), będzie to pasować?

Opublikowano

Panowie wymienial ktos samemu sprezarke klimy w 1.9 ? Duzo bardzo jest roboty?

Opublikowano

Powinno u Ciebie dzialac, napisz jaki masz MK

Mam moduł AT, co do IMO, to będę chciał przełożyć z obecnego scyzoryka...
Będzie działać, masz nowszy tym MK.

Immo nie ma tu znaczenia, pastylke przekładamy albo kupujemy czystą i kodujemy. W przypadku czystej pastylki potrzebny jest PIN do licznika

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Powinno u Ciebie dzialac, napisz jaki masz MK

Mam moduł AT, co do IMO, to będę chciał przełożyć z obecnego scyzoryka...
Będzie działać, masz nowszy tym MK.

Immo nie ma tu znaczenia, pastylke przekładamy albo kupujemy czystą i kodujemy. W przypadku czystej pastylki potrzebny jest PIN do licznika

Dzięki. Szukam kluczyka :-)

Opublikowano

Panowie wymienial ktos samemu sprezarke klimy w 1.9 ? Duzo bardzo jest roboty?

samemu nie ale przyglądałem się mechanikowi, z kanału/podnośnika spokojnie wykręcisz i wymienisz

Opublikowano

A czasowo chyba nie trwalo to za dlugo co nie?

Opublikowano

około godziny wymiana sprzęgła, nie liczę spuszczenia czynnika i napełniania. Przy wymianie sprężarki pewnie więcej walki z odczepieniem węży.

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Hej sprawdził by mi ktos numer sprężarki klimatyzacji po vin? WAUZZZ8EZ1A011389 Z góry dzieki;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.