Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Feniks, co to za ledy?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomnika ver. zimne (w całym aucie, tylko o schowku zapomniałem) :wink:

Opublikowano

wystarczyło włożyć palec w dwa otwory

lubię to!

Taki stary, a taki głupi :grin:
d*pa wyżej! :grin:
Opublikowano

wystarczyło włożyć palec w dwa otwory

lubię to!

Taki stary, a taki głupi :grin:
d*pa wyżej! :grin:

Ojcze dyrektorze koło wtorku Ci poślę motula oki? Te wiązki mi poślij bo mefju w końcu dostał przelew za moduły :decayed:

Opublikowano

Chłopaki mam kilka szt żarówki kierunkowskazów philips silver vision cena 25zl kpl (2szt)

Żarówki mają srebrna banke a świecą na pomarańczowo. Jak coś to pw

Opublikowano

wystarczyło włożyć palec w dwa otwory

lubię to!

Taki stary, a taki głupi :grin:
d*pa wyżej! :grin:

Ojcze dyrektorze koło wtorku Ci poślę motula oki? Te wiązki mi poślij bo mefju w końcu dostał przelew za moduły :decayed:
przelew ślij, bo kujawski zalany :wink: pośle na dniach, muszę inne rzeczy obrobić a mam młodego w gipsie i doby brakuje
Opublikowano

wystarczyło włożyć palec w dwa otwory

lubię to!

Taki stary, a taki głupi :grin:
d*pa wyżej! :grin:

Ojcze dyrektorze koło wtorku Ci poślę motula oki? Te wiązki mi poślij bo mefju w końcu dostał przelew za moduły :decayed:
przelew ślij, bo kujawski zalany :wink: pośle na dniach, muszę inne rzeczy obrobić a mam młodego w gipsie i doby brakuje

Podeślij dane :hi:

Opublikowano

Jaki bazarkowy handelek w wątku [emoji14] siemaaa

Opublikowano

Tak, przy MCE z B7, nie robiłem tego, ale wiem, że to jest, uderz do H4mm3R, wiem, że to ma bankowo u siebie

Chociaż nie wiem, czy samo MCE z B7 starczy, nie orientowałem się z tym nawet szczerze mówiąc, ale dopytać hammerka można

O co chodzi z tym stopem? Co to daje, jak dziala?? :) :) :)
Opublikowano

Rzadowe samochody, formula maja takie swiatla stop ze zanim nastapi gwaltowne hamowanie swiatla pulsuja kilkakrotnie ostrzegajac pojazd za soba.

Opublikowano

W oplu insygnia też to jest, ostrzegają o awaryjnym hamowaniu.

Opublikowano

Ople chyba ogolnie to maja te nowsze

Opublikowano

Tak, przy MCE z B7, nie robiłem tego, ale wiem, że to jest, uderz do H4mm3R, wiem, że to ma bankowo u siebie

Chociaż nie wiem, czy samo MCE z B7 starczy, nie orientowałem się z tym nawet szczerze mówiąc, ale dopytać hammerka można

O co chodzi z tym stopem? Co to daje, jak dziala?? :) :) :)
przy awaryjnym hamowaniu pulsują światła stopu i chyba awaryjne też się aktywują
Opublikowano

W oplu insygnia też to jest, ostrzegają o awaryjnym hamowaniu.

Tak, potwierdzam że Insignie to mają. Raz jak jedna przede mną ostro zahamowała i zaczęła pulsować stopem to tak mnie to zaintrygowało że aż jej się wbiłem w bagażnik :grin: Dobrze że służbowym :wink:

Opublikowano

chodzi o coś takiego

odnośnie B7 MCE na pewno tego nie obsługuje trzeba by dokładać ewentualnie dodatkowe moduły zew

da się to włączyć w A4 B8 i A3 8P i całej platformie golfa V

Opublikowano

Tamte sa dodatkowo z awaryjnymi.

Ja szukam czegos takiego jak w tych S klasach. Wiem ze takie modulu montowane sa np. w samochodach BOR i maja za zadanie infotmowac ssmochody jadace blisko w kolumnie o gwaltonym hamowaniu niekoniecznie awaryjnym.

Edytowane przez matibati2

Opublikowano

Ople chyba ogolnie to maja te nowsze

BMW też, u siostry w E39 takie coś jest.

A insignie mają, kiedyś insignia turbo dostała baty od A3. Gość tak się rozzłościł, że postanowił w ostatniej chwili wyprzedzić ciąg pojazdów, żeby chyba pokazać, że insignia turbo jednak jedzie. Ledwo się przed wjazdem na obwodnicę zmieścił.

Myślałem, że się rozwalił i dlatego wrzucił awaryjne, a on tylko tak mocno musiał hamować.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

chodzi o coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=QUpTKZ6FzK8

odnośnie B7 MCE na pewno tego nie obsługuje trzeba by dokładać ewentualnie dodatkowe moduły zew

da się to włączyć w A4 B8 i A3 8P i całej platformie golfa V

który moduł?
Opublikowano

A może rzuci ktoś linkiem do takiego modułu do kupienia?

Opublikowano

Chce ktoś dystanse 15mm z centrowaniem i śrubami? komplet 4szt za 230zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.