Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście ze tak robimy a przynajmniej ja. Na dodatek robie tak ze za parę dni kiedy pojezdze znów jeszcze raz ustawiam

naciepane z GT-I9195

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pomoże ktoś? Ilość paliwa koduje się w liczniku, czy trzeba pływak wymieniać w baku :o?

Po wymianie licznika na kolor mam cyrk z ilością paliwa, rezerwa all the time.

Pewnie masz na quattro zakodowany licznik i dlatego pokazuje rezerwę.
Opublikowano

Pomoże ktoś? Ilość paliwa koduje się w liczniku, czy trzeba pływak wymieniać w baku :o?

Po wymianie licznika na kolor mam cyrk z ilością paliwa, rezerwa all the time.

Najprawdopodobnie w Vagu masz zły bak zakodowany

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Pomoże ktoś? Ilość paliwa koduje się w liczniku, czy trzeba pływak wymieniać w baku :o?

Po wymianie licznika na kolor mam cyrk z ilością paliwa, rezerwa all the time.

Najprawdopodobnie w Vagu masz zły bak zakodowany

Czyli wszystko jasne, dzięki :) Już myślałem, że będzie trzeba szukać pływaka nowego :E

Opublikowano

Pomoże ktoś? Ilość paliwa koduje się w liczniku, czy trzeba pływak wymieniać w baku :o?

Po wymianie licznika na kolor mam cyrk z ilością paliwa, rezerwa all the time.

Najprawdopodobnie w Vagu masz zły bak zakodowany

Czyli wszystko jasne, dzięki :) Już myślałem, że będzie trzeba szukać pływaka nowego :E

Popatrz w dziale sprzedam. Bielun22 sprzedaje licznik i tam cos pisze o inne rezystencji jesli licznik jest ze wczesinejszej produkcji

Opublikowano

Bielun, mam fotki za dnia. Jutro Ci podeślę [emoji4]

Opublikowano

Panowie mam błąd 00285-abs wheel speed sensor front right (g45) 30-00- open or short to B+. Wymieniłem czujnik i nic to nie dało, błąd powraca. Spotkał kogoś taki myk?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mam błąd 00285-abs wheel speed sensor front right (g45) 30-00- open or short to B+. Wymieniłem czujnik i nic to nie dało, błąd powraca. Spotkał kogoś taki myk?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

do sprawdzenia wiązka, która idzie do czujnika w prawym kole

Opublikowano

Ona gdzieś pod puszką filtra powietrza idzie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Wyczytałem że w a6 często pada sterownik ABS (jakieś dwa cieniutkie przewody) i taki sam efekt jak u mnie. A że i tak nie mam po przekładce na quattro EDS to chyba spróbuję wymienić pompę na tą z q i zobaczę :). Sterownik jest od razu z pompą?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bielun, mam fotki za dnia. Jutro Ci podeślę [emoji4]

DZieki Wielkie... czekam.. jak mi barwa podpasi to zamawiam od Grzesia.

Opublikowano

Podpowiedzcie mi jakich modeli audi zderzaki pasują do B6. Oraz czy lampy z A8 podejdą do B6

Opublikowano

Podpowiedzcie mi jakich modeli audi zderzaki pasują do B6. Oraz czy lampy z A8 podejdą do B6

Z B6 pasują podobno
Opublikowano

czy lampy z A8 podejdą do B6

co?!

Opublikowano

To chyba jakaś prowokacja :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wierzę, że takie pytanie w ogóle się pojawiło :facepalm:

Opublikowano

Hahaha ale się przynajmniej śmiesznie niedziela zaczęła :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:grin: Da się? Da się ! :decayed:

Opublikowano

nawet lampy tył od mazdy czy jakoś tak podejdą do b6 , troche rezania ale bez kodowania się obędzie przynajmniej

yzab1361511133h.jpg

Opublikowano

Panowie a lampy przednie ze skody fabii 2003r. podejdą do B6? :decayed:

Opublikowano

Od Mazdy pasują P&P :D

Przednie z Ursusa ponoć też ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.