Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co jeśli chodzi o benzynę zauważyłem ten sam problem co RicS3

pod kablem wyskakuje mi tylko błąd pompy SAI

trzeba założyć manometr do pomiaru ciśnienia paliwa i zobaczyć rano jak nabija ciśnienie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. Panowie zastanawiam się nad 18". Z racji że mam sporo chromów (lustra, obwódki szyb, relingi) pomyślałem o czymś podobnym do tego:

8dc7608cdb51b21bfd6217cf621092ca.jpg

Albo jednak pozostać przy chromach :

5b7bacc4a095477a2a26d103941e408e.jpg

Dajcie znać czy wg was kierować się własnym osądem czy jednak są jakieś wyznaczniki dobrego smaku [emoji2]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jestem zdania że do ciemnego auta ciemne koło odpada

Opublikowano

Czyli Rs 18 lepiej :) mam w dobrej cenie :) ale wyslucham jeszcze opinii innych.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma ktoś na handel climatronic 2 din z grzanymi d*pami? Stan może być opłakany..

Ile dajesz?

ZAleży ile będziesz chciał i w jakim jest stanie...?

Opublikowano

:hi::hi::hi: siema

Opublikowano

:hi: Ma ktoś dojście do jakiś samochodów uszkodzonych, powypadkowych z niemiec lub innego Państwa?Jakieś strony albo coś w tym stylu...

Opublikowano

Siema. Panowie zastanawiam się nad 18". Z racji że mam sporo chromów (lustra, obwódki szyb, relingi) pomyślałem o czymś podobnym do tego:
8dc7608cdb51b21bfd6217cf621092ca.jpg
Albo jednak pozostać przy chromach :
5b7bacc4a095477a2a26d103941e408e.jpg
Dajcie znać czy wg was kierować się własnym osądem czy jednak są jakieś wyznaczniki dobrego smaku

Czarne koło to ogólnie ciężki temat. Zlewa się z oponą, ginie itp. Szczególnie w czarnym aucie. Czerń na feldze pasuje tylko do typowego ulicznego zakapiora. Ale wtedy z kolei chromy out

Opublikowano

Nawet z rantem srebrnym? Mam cholerny dylemat :) na czarnym ładnie czerwony zacisk wygląda :). Ale utworzyłem nowy temat więc już nie zaśmiecam ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Pany jaką średnice wewnętrzną moją wężyki które idą do klapy gaszącej , gruchy turbiny , egr itd.

Chodzi o te w szmacianym opolocie

5570faa6d5bca3a4a6a128c7b5fee789.jpg

Silnik AWX ale myśle że każdego są takie same

Opublikowano

albo pompa elektryczna w baku nie domaga , na świece jeszcze za ciepło by nie domagało

Czyli mówisz, żeby najpierw pompę sprawdzić? Nie odczuwałbym jej niedomagania w trakcie jazdy?

Koledzy czy nie ma ktoś z Was jakichś fajnych foteli w skórze albo pół-skórze na handel?

Opublikowano

Nie wala się komuś zmieniarka USB do ori radia?

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

wiem, że temat przewalany wielokrotnie ale prosiłbym o powtórzenie - jakie 16 wejdą na hebel 320 z przodu? :hi:

Opublikowano

Biedry

Opublikowano

tylko i wyłącznie?

Opublikowano

Nie no sporo wejdzie 16`. Biedry mają et 43 i większość co ma niższe też wejdzie :wink:

Opublikowano

dzięki :wink:

Opublikowano

Piwo za pomoc bede wisiał :)

Jest rożnica montażu/wielkości listwy ozdobnej zderzaka miedzy nr. 8E9807443 a 8E9807443B? Ta z literką B to z S4, lecz cieżko dostepna i zastanawiam sie czy bez literki podejdzie. I tak listwe będe oklejał.

Opublikowano

Piwo za pomoc bede wisiał :)

Jest rożnica montażu/wielkości listwy ozdobnej zderzaka miedzy nr. 8E9807443 a 8E9807443B? Ta z literką B to z S4, lecz cieżko dostepna i zastanawiam sie czy bez literki podejdzie. I tak listwe będe oklejał.

Nie podejdzie,inny typ mocowania ma listwa z s4. Ja kupilem w ASO czarna

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.