Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piwo za pomoc bede wisiał :)

Jest rożnica montażu/wielkości listwy ozdobnej zderzaka miedzy nr. 8E9807443 a 8E9807443B? Ta z literką B to z S4, lecz cieżko dostepna i zastanawiam sie czy bez literki podejdzie. I tak listwe będe oklejał.

Nie podejdzie,inny typ mocowania ma listwa z s4. Ja kupilem w ASO czarna

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Dziękuje, Jaka cena?

Oznaczenie też 8E9807443B?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dziś na swoją naciagnelem folie szczotkowane aluminium. Jutro chyba ja jeszcze psiknę lakierem bezbarwnym bo mam obawy ze przy użytkowaniu bedzie problem z doczyszczeniem jej.

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Piwo za pomoc bede wisiał :)

Jest rożnica montażu/wielkości listwy ozdobnej zderzaka miedzy nr. 8E9807443 a 8E9807443B? Ta z literką B to z S4, lecz cieżko dostepna i zastanawiam sie czy bez literki podejdzie. I tak listwe będe oklejał.

Nie podejdzie,inny typ mocowania ma listwa z s4. Ja kupilem w ASO czarna

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Dziękuje, Jaka cena?

Oznaczenie też 8E9807443B?

ja dawałem 160 albo 180pln , dokladnie nie pamietam. Co do oznaczen do podam Ci jutro bo siedze na nowym laptopie jeszcze bez zaistalowanej ETKI, a drodze juz wersja 7.4 ;-)

Opublikowano

Dziękuję bardzo za pomoc

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wiem, że temat przewalany wielokrotnie ale prosiłbym o powtórzenie - jakie 16 wejdą na hebel 320 z przodu? :hi:

Z b7 powinny wszystkie, np 5 ramienne jak u mnie w temacie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wiem, że temat przewalany wielokrotnie ale prosiłbym o powtórzenie - jakie 16 wejdą na hebel 320 z przodu? :hi:

Z b7 powinny wszystkie, np 5 ramienne jak u mnie w temacie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Z b7 słoneczko mi nie weszło na 320 mm
Opublikowano

wiem, że temat przewalany wielokrotnie ale prosiłbym o powtórzenie - jakie 16 wejdą na hebel 320 z przodu? :hi:

Biedry i te wejdą http://i.imgur.com/vfMQNbk.jpg

Akurat sprawdzone u mnie :hi:

Opublikowano

wiem, że temat przewalany wielokrotnie ale prosiłbym o powtórzenie - jakie 16 wejdą na hebel 320 z przodu? :hi:

Biedry i te wejdą http://i.imgur.com/vfMQNbk.jpg

Akurat sprawdzone u mnie :hi:

git, lepsze też niż biedry, hebel właśnie z b7
Opublikowano

JA jeszcze nie mam większych hebli na przodzie ale profilaktycznie na zimę zainwestowałem w 17" z ET27 pochodzące z audi a5

Opublikowano

Panowie RNSE ciągle pobiera prąd, bez kluczyka w stacyjce. Który kabel trzeba zmienić aby uruchamiał się po zapłonie?

Opublikowano

cany masz ośle?

cany masz ośle?

Opublikowano

cany masz ośle?

cany masz ośle?

PW matole :P

Opublikowano

[emoji23]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

cany masz ośle?

cany masz ośle?

PW matole :P

Ty chyba nie myślisz, że ja do Ciebie pierwszy napisze to PW? Ty masz sprawe pajacu, nie ja :grin:

Opublikowano

Ktoś coś na tajle z mojego ALT? Cewki , termostat , przepływka nie dawno wymieniane. Najchętniej bym pchnął cały ale kto robi swapy na 2.0 :decayed: Chyba tylko posiadacze 2.5tdi :decayed:

Opublikowano

:hi: siema

Opublikowano

:hi:

Ktoś coś na tajle z mojego ALT? Cewki , termostat , przepływka nie dawno wymieniane. Najchętniej bym pchnął cały ale kto robi swapy na 2.0 :decayed: Chyba tylko posiadacze 2.5tdi :decayed:

Hej :D... Czujne oko patrzy :grin:
Opublikowano

:hi: witam Panowie :decayed:

Opublikowano

Witaj znowu.

Opublikowano

:hi: witam Panowie :decayed:

uu... któż to powrócił zza światów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.