Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jeszcze zobaczę pod wieczór jak słońce zejdzie z auta, bo może bardziej się nagrzała ta strona prawa auta...  Porobię screeny ;) Tak przeglądam te schematy i nie ma chyba jakiejś klapy rozdzielającej lewa-prawa, są 2, po jednej dla każdej strony... zdejmowałem nawet silniczek V159 i ręcznie otwierałem tą klapę z prawej strony, temperatura na G151 się zmieniała, ale nadal była różna od tej z lewej :/ nie wiem, więcej powietrza leci na lewą na kierowcę ? ? ? 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 21.05.2017 o 18:59, grzes283 napisał:

Kaju, dzięki za wtyczkę z pinami:hi:......dzisiaj podłączyłem i bangla:decayed: mała rzecz a cieszy:wink:

no i bardzo egjelancko :)

Opublikowano

Panowie firma keskin odnośnie felg jest ok czy koooopa ? :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie ile kosztuje zwykła dokładka na 2 kominy do B6 Avant ?

Opublikowano

50-100zl.

Opublikowano

Szukaj na allegro i po szrotach: https://allegro.pl/listing?string=dokładka a4 b6 tył&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-3-0511

Jak masz trochę zdolności manualnych, to chłopaki na ori zderzak B6 dorzucają dokładkę z B7: 

 

 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
57 minut temu, kamil-vag napisał:

Z ASO ? Ok 600 zł :/ 

8E9807521A

Ceny z ASO zabijają, masakra :D

 

56 minut temu, kamil-vag napisał:

Szukaj na allegro i po szrotach: https://allegro.pl/listing?string=dokładka a4 b6 tył&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-3-0511

Jak masz trochę zdolności manualnych, to chłopaki na ori zderzak B6 dorzucają dokładkę z B7: 

 

 

Właśnie szukałem przedtem po allegro to wybór marny do tego ceny wysokie, pozostaje polować na okazję albo sprawdzić okoliczne szroty :D Do swojego Audi niestety nie wpakuję dokładki z B7 bo mam nadzwyczajną dokładką, nawet nie w kolor :D

Opublikowano

Ma ktoś tutaj grzaną kanape mam pytanie co do wiazki 

Opublikowano
28 minut temu, black_edition napisał:

Ma ktoś tutaj grzaną kanape mam pytanie co do wiazki 

Mam

Opublikowano

Mam problem bo nie wiem jak wyglada wiazka prosto z mat . Wg etki jest troche pomieszana mówiac troche. ponizej zrobiłem rysunek. Tylko nie wiem czy maty sa jakos połaczone ze sobą gora dół i gdzie kostka dwupinowa ma byc wpieta. Chyba ze jest jakas inna jeszcze wiazka

http://www62.zippyshare.com/v/7mAC3Kxm/file.html

Opublikowano

Z tego co pamiętam to maty oparcia są połączone dwoma 2pinowymi kostkami z siedzisikiem. A od siedziska idzie jedna 12pinowa kostka.

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Ktos właśnie wystawil matę kanapy w dziale sprzedazy i tam wlasnie jest tak, że z siedziska wychodzi Zielona kostka 6 pinowa a z oparcia  dwupinowa.  Mówię teraz o jednej części np.lewej czyli góra i dol

Opublikowano
18 godzin temu, black_edition napisał:

Mam problem bo nie wiem jak wyglada wiazka prosto z mat . Wg etki jest troche pomieszana mówiac troche. ponizej zrobiłem rysunek. Tylko nie wiem czy maty sa jakos połaczone ze sobą gora dół i gdzie kostka dwupinowa ma byc wpieta. Chyba ze jest jakas inna jeszcze wiazka

http://www62.zippyshare.com/v/7mAC3Kxm/file.html

Tutaj kolego masz info z ELSY na temat polaczenia mat grzewczych

Heated rear seat, left
E128    -    Heated rear left seat switch with regulator 
G94    -    Rear left seat temperature sensor 
G177    -    Rear seat occupied sensor, driver's side 
J215    -    Heated rear left seat control unit 
J285    -    Control unit with display in dash panel insert 
L44    -    Seat heating switch light bulb 
T2i    -    2-pin connector, heated rear seat backrest, left 
T6g    -    6-pin connector, on rear left seat 
T12f    -    12-pin connector, black, under rear seat bench 
T32a    -    32-pin connector, green, on dash panel insert 
Z10    -    Heated rear seat, left 
Z11    -    Heated rear seat backrest, left 
249    -    Earth connection -2-, in interior wiring harness 
A175    -    Connection (58s), in dash panel wiring harness 
  
Heated rear seat, right
E129    -    Heated rear right seat switch with regulator 
G95    -    Rear right seat temperature sensor 
G178    -    Rear seat occupied sensor, front passenger's side 
J216    -    Heated rear right seat control unit 
L44    -    Seat heating switch light bulb 
T2j    -    2-pin connector, heated rear seat backrest, right 
T6h    -    6-pin connector, on rear right seat 
T12f    -    12-pin connector, black, under rear seat bench 
Z12    -    Heated rear seat, right 
Z13    -    Heated rear seat backrest, right 
249    -    Earth connection -2-, in interior wiring harness 

Kolory kabli:
ws = white 
sw = black 
ro = red 
br = brown 
gn = green 
bl = blue 
gr = grey 
li = purple 
ge = yellow 
or = orange 
rs = pink 

grzana kanapa.jpg

Opublikowano

Panowie moze ktos bd miał na sell:

potrzebuje woofer bose do sedana z b7 

najlepiej z konca produkcji 07

Nr 8e5035412B-E

 

oraz wzmacniacz bose z a6 c5 sedan wraz z wtyką

Opublikowano
4 godziny temu, biggman napisał:

Z tego co pamiętam to maty oparcia są połączone dwoma 2pinowymi kostkami z siedzisikiem. A od siedziska idzie jedna 12pinowa kostka.

Ja pod siedziskiem kanapy po obu stronach mam wtyczki 2pin wyprowadzone do mat które grzeja oparcia + kostka 12pin .

Opublikowano

Panowie ktoś z posiadaczy B6 montował manetki z piktogramami takimi jak w B8... Ktoś ogarnia temat ? Co tam trzeba rzeźbić ? 

Opublikowano
3 minuty temu, Norbas napisał:

Panowie ktoś z posiadaczy B6 montował manetki z piktogramami takimi jak w B8... Ktoś ogarnia temat ? Co tam trzeba rzeźbić ? 

O takie Ci chodzi?

https://4.allegroimg.com/original/01ab42/2f22b5fd4a47bed71ddb47626a74

Opublikowano

:hi:

Kaju wyślij mi nr tel do Ciebie na PW :hi:

Mam kilka fantów na sprzedaż/wymianę  - mam nadzię, że bana nie będzie mam mocno ograniczony czas dlatego na razie bez fotek (zrobię w sobotę)

Sprzedam do B6 Avant

Lotka S-line LY7W - 392zł

Lampy xenon, nowe żarniki Philips i soczewki z odbłyśnikami od Qwert'ego - świecą naprawdę świetnie  - 786zł

Listwy S4 Ori pomalowane na czarno plasti dipem - 733zł

4x opony zimowe Nexen Winguard czy jakoś tak DOT koniec 2015 lub początek 2016 - jak nowe zrobione , hmm sam nie wiem ale nie więcej jak 2kkm - 916zł

Końcówki wydachów fi 90 Ulter, nowe nie zakładane nawet nie przymierzane - 147zł

Zderzak S-line pod dwie rurki kolor niebieski metalik taki jak ma Chopin 651zł (tutaj raczej odbiór osobisty lub sam zamawiasz kuriera)

 

Zamienię

Fotele A6 C6 kubełki, pełna skóra jak w S line tylko, że bez napisu S-line pasują P&P do B6/B7 /elektryka/podgrzewanie/pamięci/pompowane/schowki rozkładane/siatki w plecach/podświetlane - zamienię na zwykłe kubły soul 472zł dopłaty lub placki soul 576zł dopłaty 

Podsufitkę S-line czarną wraz ze wszystkim-daszki, słupki, lampki na zwykłą - odbiór osobisty i przekładamy razem wszystko - dopłata + 624zł

Felgi 18 Ori S line wraz z oponami 2x Vredestein DOT 2013 raczej na dociachanie+ 2x Nexen N8000 nówki myślę 3kkm przelotu, wyprostowane i na nowo pomalowane 2 lata temu(przelot max 10kkm) - zamienię na Ori lub nie ori ale fajne 16 lub 15 z oponami lato no powiedzmy minimum 6mm marka bez znaczenia - dopłata 1598zł

Kiera nowo obszyta skórą pikowaną+mieszek pikowany automat na zwykłe - dopłata 247zł

 

jak ktoś będzie chętny na całość cena 5873zł

 

Pytania/propozycje tylko na PW

 

 

Opublikowano

Miszka auto gonisz? Że taka wyprzedaż?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.