Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanie, Ori felgi z Audi o numerach 8E0 601 025E. Gdzie na nich nabity jest ABE numer? Mam tylko jakiś "K6 658-" nabite a Google milczy jeżeli chodzi o to jak wygląda ten numer..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

180-220 mikronow to ori lakier w b6?

Opublikowano

za dużo.Raczej 120 max

Opublikowano

panowie potrzebuję ominąć pompę wspomagania ,może ktoś robił taki myk ,chodzi mi o długość paska ,auto to a4 b6 1.9tdi z klimą na jednym pasku

Opublikowano

Jak na Facebooku ????

Opublikowano

Hej, chłopaki sprzedam po kosztach swoje Audi z ikony i tematu kiedys zalozonego b6 1,9awx poszedl pasek rozrzadu, przelatane ponad 400, na bogato s4 pakiet zewnatrz , srodek czarny sufit, navi led, kiera b8 zostawie numer 732 256 226 , mam nadzieje ze szybko nie usunie nikt :D

Opublikowano
16 minut temu, wojthass napisał:

Hej, chłopaki sprzedam po kosztach swoje Audi z ikony i tematu kiedys zalozonego b6 1,9awx poszedl pasek rozrzadu, przelatane ponad 400, na bogato s4 pakiet zewnatrz , srodek czarny sufit, navi led, kiera b8 zostawie numer 732 256 226 , mam nadzieje ze szybko nie usunie nikt :D

Na części czy tylko w całości?

Opublikowano

Powitać.

Panowie, żeby wymontować rygiel blokady kolumny (a6c6), to nie mogę zablokować kierownicy, czyli zostawić kluczyk w stacyjce?

Wydaje mi sie, że po zablokowaniu kierownicy ten języczek się schowa i nie dojdę do śruby. Dobrze myślę??

Z góry dziękuję ?

Opublikowano
W dniu 26.06.2019 o 23:30, MarcinL napisał:

Na części czy tylko w całości?

W całości a dalej to co kto chce ;)

Opublikowano

Panowie w awx 01 wymieniłem skrzynie na hck 6G

Ecu jeszcze nie wymieniłem. 

Oczywiście nie mam tempomatu.

Ale zauważyłem coś jeszcze. - rozłacza mi klime. Klima nabita odgrzybiona na nowych filtrach itd. 

Wymienię ecu to przestanie ja rozlaczać? 

Opublikowano
13 minut temu, dydek1 napisał:

Panowie w awx 01 wymieniłem skrzynie na hck 6G

Ecu jeszcze nie wymieniłem. 

Oczywiście nie mam tempomatu.

Ale zauważyłem coś jeszcze. - rozłacza mi klime. Klima nabita odgrzybiona na nowych filtrach itd. 

Wymienię ecu to przestanie ja rozlaczać? 

Rozumiem ze z automatu na manual zmieniłeś... musisz zrobić odpowiednie kodowanie licznika i ecu a po wszystkim zrobic nastawy podstawowe klimy i powinno być ok jeśli nic innego jej nie dolega

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Rozumiem ze z automatu na manual zmieniłeś... musisz zrobić odpowiednie kodowanie licznika i ecu a po wszystkim zrobic nastawy podstawowe klimy i powinno być ok jeśli nic innego jej nie dolega

Zmieniałem 5g na 6g manual. 

Auto jest z 01r więc prędkość była inaczej zczytywana. 

Czyli ecu muszę podmienić na takie starsze ni z 07.2002

Opublikowano

Nie szuka ktoś zderzaków do s4? 

Opublikowano
27 minut temu, andrzej104513 napisał:

Nie szuka ktoś zderzaków do s4? 

Sedan? 

Opublikowano

Tył avant. 

Opublikowano
2 godziny temu, andrzej104513 napisał:

Tył avant. 

Byłby sedan to bym brał od razu

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś może co to za ikona/symbol nad temperaturą? Od kilku dni posiadam a4b6 i mam z nią trochę kłopotów, zawiozłem do mechanika i jak odebrałem to ta ikona cały czas się świeci, a mechanik partacz chyba coś zepsuł, bo mówił że wymienił mi przegub z przodu i teraz auto strasznie trzeszczy przy skrecaniu ?

15623529966378204981295894284605.jpg

Opublikowano

klocki hamulcowe z przodu. Pradopodobnie mechanik nie podłączył lub uszkodził kostkę przy kole.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.