Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, Langista napisał(a):

Panowie ze spryskiwaczami lamp, za niedługo będę miał oprawy na spryskiwacze (te, których nie da się już dostać, poza aliexpress, 150 ziko za sztukę), ktoś chętny? Jak na razie próbujemy z ASA bo ABS odpada. Jak u mnie zda egzamin to można się ugadać na tej samej zasadzie, co adaptery od Kamila do projektorów.

@Langista dopracowałeś projekt tych oprawek? coś kojarzę, że kiedyś Ci wysyłałem pliki. Nie wiem czy jakikolwiek materiał wytrzyma ich mocowanie na wkręty.  

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PLA wytrzymuje bez problemu ale nie jest trwałe przy tej temperaturze + alkohole z płynów do spryskiwaczy go rozpuszczą, ASA jest najlepszym wyjściem, radzi sobie z temperaturami 70°C i jest odporne na chemię, nie chłonie wilgoci, odporne na uderzenia itp.

Opublikowano
W dniu 16.12.2025 o 01:51, george napisał(a):

Według rozpiski ma to znaczenie 

Jeżeli nie kodowanie, to może być problem w pinologii. Zamontowałem u siebie kieszeń na USB. Na Symphony działało na zasadzie p&p, a w RNS-E. Symphony ma inną instalację niż RNS-E i trzeba przełożyć piny. 

Dzięki. Kodowanie zalatwilo sprawe.

Opublikowano

Siema. 

Jaką przetwornice kupić do bixenon? Kupiłem z allegro 2 miesiące temu i padła. Macie jakieś sprawdzone?

Opublikowano

Panowie czy ktoś zna/poleci osobę od regeneracji reflektorów tutaj z forum? zwykłe H7 z A4B6 do przerobienia na biled? oraz jaki może to być orientacyjnie koszt takiego przedsięwzięcia? dzięki.

Opublikowano
W dniu 20.12.2025 o 20:03, Adam87 napisał(a):

Siema. 

Jaką przetwornice kupić do bixenon? Kupiłem z allegro 2 miesiące temu i padła. Macie jakieś sprawdzone?

Tylko Hella, Valeo były wadliwe.

Opublikowano

@Langista masz może jakiś link?

Opublikowano

 

 

Opublikowano
W dniu 22.12.2025 o 22:52, Langista napisał(a):

Tylko Hella, Valeo były wadliwe.

Mam nowe Valeo od czasu, kiedy kupiłem lampy od Kamila @kamil-vag. Na pierwszy montaż do B6 w bixach również były Valeo.

Opublikowano
W dniu 22.12.2025 o 12:36, cinshot napisał(a):

Panowie czy ktoś zna/poleci osobę od regeneracji reflektorów tutaj z forum? zwykłe H7 z A4B6 do przerobienia na biled? oraz jaki może to być orientacyjnie koszt takiego przedsięwzięcia? dzięki.

Pisz na FB do Dariusza Jabłońskiego. https://www.facebook.com/D.J.DARIO.VENUSPLANET 

Opublikowano
10 godzin temu, george napisał(a):

Mam nowe Valeo od czasu, kiedy kupiłem lampy od Kamila @kamil-vag. Na pierwszy montaż do B6 w bixach również były Valeo.

Też mam lampy od Kamila💪i to już baardzo długo. 👌

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, że ich przetwornice samochodowe są słabo zaprojektowane, a raczej zaprojektowane aby w odpowiednim czasie padły, przez to oczywiście są drogie 😅

Opublikowano

mam valeo, kupione z 6 lat temu jako nówki w motostacji, i wszystko z nimi w porządku.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy istnieje jakis dobry zamiennik silownika klapy wlewu.

Wpisujac ten numer 8e0962153 w wyszukiwarce jest bardzo malo informaci.Na stronie benpol taki numer nie istnieje. 

Screenshot_20260118-141541_Chrome.jpg

Opublikowano

@Piotrek81 w katalogu ASO jest ale niedostępny. Zamienników szukaj na allegro po wpisaniu numeru ORI. Nie wiem co są warte i czy nie lepiej kupić używkę, bo kosztują mało :)

P.S. cyferkę przekręciłeś. Powinno być 8E0862153 ;)

 

image.png

 

 

Opublikowano
W dniu 18.01.2026 o 21:44, Hugo napisał(a):

@Piotrek81 w katalogu ASO jest ale niedostępny. Zamienników szukaj na allegro po wpisaniu numeru ORI. Nie wiem co są warte i czy nie lepiej kupić używkę, bo kosztują mało :)

P.S. cyferkę przekręciłeś. Powinno być 8E0862153 ;)

 

image.png

Racja pomyliłem numer.Dzieki za info.

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kope lat Panowie witam. 

Nie znalzłem działu z B5 i mam pytanie dla fachowców którzy takowy model posiadali . 

 

Potrzebuję dowiedzieć się czy: 

Tunel środkowy 2 din w a4 b5 w polifcie był inny ?? jeżeli kupię do polifta konsole pod 2din to reszta tunelu pasuje czy muszę mieć całość ?? 

Czy klimatronik z 1din polift pasuje do tunelu 2 din ?? 

Czy jest ktoś kto robi liczniki B5 na a"la RS4 i czy trzeba mieć licznik strikte z S4 czy da się to ogarnąć na innym liczniku. 

 

Jeżeli pytanie nie tu gdzie trzeba to proszę o przeniesienie zapytania. 

 

Opublikowano

@DarekS4 na forum technicznym masz dział wnętrze, układ elektryczny i klimatyzacja A4 B5 i tam najlepiej zapytać o konkretne rzeczy w odpowiednich działach 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, może ktoś z was jest w posiadaniu prospektów do B6 i chciałby sie nimi podzielić w formie cyfrowej? sakn/zdjecia, a moze gotowy pdf?

Robię watek z prospektami i B6 totalnie kuleje pod tym wzgledem,

Prospekty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.