Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tylko nie bijcie za zły dział :)

Na dziś potrzebna osoba z kompem co ogarnie auto przed zakupem. Ktoś zna kogoś na terenie Warszawy?

Wesołych wszystkim :)

Jeśli aktualne, mogę użyczyć, sam nie podłączam żeby potem mi ktoś nie wmawiał, że napsułem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czym mozna pomalowac polke w sedanie ? Nie pasuje mi kolor a nie chcialbym w gorace dni miec czarnych rak jak sie dotkne

Rozumiem że na czarno to polecam VHT Vinyl DYE, lecz ostrzegam że dość drogi jest ;)

Tak patrze na allegro to cos ok 50 zl . No na jedno troche sporo ale z drugiej strony zwykly spray moze zostawac na rekach a tez tak sobie teraz pomyslalem o malowaniu boczkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomalujesz normalnym sprayem to półka będzie szorstka niczym pumeks. Nadmienię że ta farba po pomalowaniu nią nie zmienia faktury materiału, lecz bardzo dużo jej trzeba, np na podsufitkę schodzi około 5-6 puszek, jak nie więcej więc to dość spory koszt... Na półkę jedna na biedę powinna starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie bedzie kosztownie . Ta farbe mozna tez stosowac na boczki w skorze czy tylko na material jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki też można ;) Plastik, skórę,vinyl, tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystal ktos moze z takiego lub jakiegos innego podobnego urzadzenia? Zdaje to egzamin, nadaje sie, czy nie bardzo?

http://olx.pl/oferta/lokalizator-gps-do-samochodu-orllo-spy-car-moto-sledzenie-www-gratis-CID5-IDeFMMw.html

I czy orientujecie sie, czy oprawka postojowki w5w w zwyklych lampach jest tej samej srednicy co oprawka h6w w bixach? Poprostu czy oprawki pasowalyby zamiennie w otwory postojowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystal ktos moze z takiego lub jakiegos innego podobnego urzadzenia? Zdaje to egzamin, nadaje sie, czy nie bardzo?

http://olx.pl/oferta/lokalizator-gps-do-samochodu-orllo-spy-car-moto-sledzenie-www-gratis-CID5-IDeFMMw.html

I czy orientujecie sie, czy oprawka postojowki w5w w zwyklych lampach jest tej samej srednicy co oprawka h6w w bixach? Poprostu czy oprawki pasowalyby zamiennie w otwory postojowek?

ja mam w bixach w5w pasuje p&p i plusem jest to że żarówki się nie przepalają,ok 2 lata już świecą ,a h6w co 2 miesiące wymieniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawki przelozyles te ze zwyklych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu kogoś kto zakładał kiere z rs4 b7? Potrzebuje troszke pomocy. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frimuś koło z pierwszego linku będzie lepiej wyglądać :wink:

Ewentualnie szukaj czegoś w parametrach 8.5j et30 :naughty:


Panowie mam problem z poziomem lamp po zmianie springów (-30). Pojawia się podczas jazdy błąd na chwile i gaśnie, na vagu jest ok :facepalm:

Gdzie szukać przyczyny? Miał ktoś taki problem?

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wychodzą poza zakres.
Zrób ustawienie od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem błąd ale u mnie przedni czujnik był odwrotnie zamontowany. Machnij procedurę wyśrodkowania czujników i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...