Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz na próbę podpiąć. To 5 min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz ogarniam, błędy komunikacji masz w sterownikach, a nie ze vcds nie może się podłączyć ze sterownikiem? W takiej sytuacji linia K Cie nie interesuje a jedynie CAN komfort. Wtedy popatrz na harmonijkę drzwi czy nie ma w kostkach wody (jak były ściągane lub źle zapięte osłonki to mogła się dostać woda do kostki i robi zwarcie na lini can... (miałem taką sytuację kiedyś w vw polo)

A tak to zostaje prześledzić wiązkę czy nigdzie nie uszkodzona, czy przewody przy pinach są całe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał(a):

Teraz ogarniam, błędy komunikacji masz w sterownikach, a nie ze vcds nie może się podłączyć ze sterownikiem? W takiej sytuacji linia K Cie nie interesuje a jedynie CAN komfort. Wtedy popatrz na harmonijkę drzwi czy nie ma w kostkach wody (jak były ściągane lub źle zapięte osłonki to mogła się dostać woda do kostki i robi zwarcie na lini can... (miałem taką sytuację kiedyś w vw polo)

A tak to zostaje prześledzić wiązkę czy nigdzie nie uszkodzona, czy przewody przy pinach są całe itp.

jak dojdziesz do czegoś to daj znać - mam u siebie podobnie tzn. przy zamykaniu auta brak sygnalizacji kierunków, a wszystkie drzwi się zamykają, na fis też wszystko ładnie wyświetla (wszystkie drzwi i klapę) z tym wyjątkiem, że u mnie mam błąd w MK dotyczący silniczka drzwi kierowcy, ale mam go od zawsze - jak kierunki działały to błąd również występował. Najlepsze jest to, że przy otwieraniu sygnalizacja kierunkami działa normalnie. Miałem się za to zabierać ale przyszły mrozy i mi się odechciało ;) Teraz mam motywację bo będę zakładał rns'a i kamerę cofania, więc może chęci wrócą koło wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie miałem czasu szukać a może ktoś się orientuje czy pojawiły się jakieś sensowne czujniki poziomowania do bixenonu ?? od tamtej zimy wymienione dwa kmpl używanych i wszystko padło .... jeżdżę już prawie rok i zaczyna mnie to denerwować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DarekS4 napisał(a):

Cześć. Nie miałem czasu szukać a może ktoś się orientuje czy pojawiły się jakieś sensowne czujniki poziomowania do bixenonu ?? od tamtej zimy wymienione dwa kmpl używanych i wszystko padło .... jeżdżę już prawie rok i zaczyna mnie to denerwować. 

Przód czy tył? U mnie zamiennik z tyłu padł po roku, używka od roku nie sprawia problemów. Ceny nowych wywalają z butów.. jeżeli mówimy o oryginale. Z zamienników na pewno jest SKV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały rok temu z przodu założyłem NTY, na razie działa bez zastrzeżeń. Sam jestem ciekawy jak długo pociągnie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi padły oba . kupiłem potem z B7 przełożyłem pinout ale to samo. Już zaczynam się zastanawiać czy jak auto jest na gwincie i leży niżej to automatycznie potencjometr jest inaczej niż na seryjnym zawieszeniu i pomaga mu się popsuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba czujnik indukcyjny? Wysokość zawieszenia według mnie nie może go uszkodzić. Jak znajdę stary to zrobię foto środka.

Zasadniczo psuje go wilgoć/woda przedostająca się do wewnątrz.

Był gdzieś na forum temat o reanimacji tego czujnika, chyba @kkam to robił o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie  oslona dolna silnika w modelu a4 b6 1.9 tdi jest identyczna jak w a4 b7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum ktoś kto pomaga sprowadzić samochód z Niemiec?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wysłać wiadomość do Ciebie ale nie idzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mr.mark1 napisał(a):

Próbowałem wysłać wiadomość do Ciebie ale nie idzie....

 

693 45 66 99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat bo już zgłupiałem.

Z tyłu w b6/7 quattro jest zwykle łożysko wciskane czy takie jak z przodu przykrecne na 4-śruby?

Na pewno Piasta jest w quattro taka sama ale nie wiem jak łożyska. Różnie vin pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info. znalazłem kiedyś na forum:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręcane jest w S4 jak mi się zdaje.

 

Pozdr

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, staniek napisał(a):

Przykręcane jest w S4 jak mi się zdaje.

 

Pozdr

No właśnie to S4 B7 2005r. Dlatego vin pokazywał przykręcane a ogólnie katalogi wciskane. Dzięki wielkie sprawa wyjaśniona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś fajnego spasowania opony na lato na AVUS III czyli oryginalne felgi S4 szerokość 8j 

Felgi w tym sezonie posłużą mi za letnie koła. Były na nich zimówki 235/40 ale przeglądając foty widzę że niektórzy zakładają opony które bardziej cieszą oko.... Może coś doradzicie .... Nie chcę jakiś mega naciągów . Gdzieś widziałem fajny spas podobno na 215/40 ale nie mogę tej informacji potwierdzić

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40 wg mnie najlepiej wygląda,nie ma balona ,a trochę chroni felgę,też się zastanawiałem nad 215 ale na 45

20210910_184921.jpg

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...