Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwie się, że Marcin napisał, tak samo bym zrobił. A 3 tygodnie to jest dużo czasu na załatwienie wszystkiego :wink:.

Dużo zabawy z tym ściągnięciem tunelu? 3 piwa starczą :decayed:?

Spokojnie dwa piwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dziwie się, że Marcin napisał, tak samo bym zrobił. A 3 tygodnie to jest dużo czasu na załatwienie wszystkiego :wink:.

Dużo zabawy z tym ściągnięciem tunelu? 3 piwa starczą :decayed:?

20-30minut i tunel masz w rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki,

w tym tygodniu będę się przymierzał do montarzu foteli recaro z EVO VIII do swojej B6

ktoś wie czy dużo będzie przy tym zabawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie będę miał do pognania RNS ze swojej b6,stan igła,gałki z nowej wersji chrom,polskie menu,zero rys dosłownie nówka i pytanie:ile mogę za to przytulić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie będę miał do pognania RNS ze swojej b6,stan igła,gałki z nowej wersji chrom,polskie menu,zero rys dosłownie nówka i pytanie:ile mogę za to przytulić :whistling:

Zapraszam na PW i dokładnym opisem na PW: jakie menu, jakie mapy, który rok i jakieś fotki ze stanem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyszukiwarka na forum jest za***ista wręcz :facepalm:. Może ktoś podrzucić jak się ściaga ten tunel? Trzeba wyciągać radio i klimatronik? Chce tylko przełożyć zapalniczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyszukiwarka na forum jest za***ista wręcz :facepalm:. Może ktoś podrzucić jak się ściaga ten tunel? Trzeba wyciągać radio i klimatronik? Chce tylko przełożyć zapalniczke.
No niestety musisz wyciągać wszystko czyli Rns i klime bo zapalniczka jest na dwie śrubki mocowana inaczej jej nie wyciągniesz:kwasny: jak już powyciągasz graty to jak na dłoni masz wszystkie śruby do odkręcania...

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

demontaz_tunelu_B6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś temat na forum, żeby w B6 klimatrona i kosz 1DIN wyrezać na 2DIN? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś temat na forum, żeby w B6 klimatrona i kosz 1DIN wyrezać na 2DIN? :whistling:
Ogólnie nie jest to trudne ale trzeba bardzo spokojnie i precyzyjnie docinać klimatronik i szlifować a co do kosza to trzeba kupić 2 Din bo nic innego nie wymyślisz:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś temat na forum, żeby w B6 klimatrona i kosz 1DIN wyrezać na 2DIN? :whistling:
Ogólnie nie jest to trudne ale trzeba bardzo spokojnie i precyzyjnie docinać klimatronik i szlifować a co do kosza to trzeba kupić 2 Din bo nic innego nie wymyślisz:wink:

spokój i precyzja to nie problem, dla rezacza nie ma rzeczy niemożliwych :decayed: myślałem po prostu, że ktoś się już tego podejmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal do Domina on to już robił setki razy:decayed::decayed::decayed:

:kox:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

domin puca! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś temat na forum, żeby w B6 klimatrona i kosz 1DIN wyrezać na 2DIN? :whistling:
Ogólnie nie jest to trudne ale trzeba bardzo spokojnie i precyzyjnie docinać klimatronik i szlifować a co do kosza to trzeba kupić 2 Din bo nic innego nie wymyślisz:wink:

spokój i precyzja to nie problem, dla rezacza nie ma rzeczy niemożliwych :decayed: myślałem po prostu, że ktoś się już tego podejmował

Ja robiłem, mam gdzies chyba foty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy Gun - wpłaciłeś kasę czy miały iść za pobraniem ?

Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres...

Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy Gun - wpłaciłeś kasę czy miały iść za pobraniem ?

Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres...

Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic.

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...