Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie, sprawa jak zdemontować progi?

Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko :wink:

O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam :hi:

Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj :) ], pod nią masz właśnie śrubki do progu.

Edit.: Najlepszego Wladi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

eeee a co to Urodziny cze imieninnny ?? :D

w sumie wsio rawno tak czy siak wszystkiego naj Audiniejszego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo chłopaki jutro będę pił za swoje i Wasze zdrowie:wink:

i pokaż że ludzie w naszym wieku jeszcze trochę mogą .............................................wypić :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna Twoja rozczochrana:grin: dam radę najwyżej będę żygał i pił:decayed:

:thumbup1::drunk::drinks::sick3::dziura: itd. :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie, sprawa jak zdemontować progi?

Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko :wink:

O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam :hi:

Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj :) ], pod nią masz właśnie śrubki do progu.

Edit.: Najlepszego Wladi :decayed:

dzięki bardzo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie się śmieją z dużego grilla w B6 to zobaczcie tu

80113089_1_644x461_audi-100-przebudowane-na-b7-z-2007-roku-zamiana-chetnie-na-cabrio-chelmno.jpg

to se gość wyrezał :grin:

Audi 100 przebudowane na B7 z 2007 roku. ZAMIANA chętnie na CABRIO Chełmno ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: najlepszy jest opis owego dziwadla "Auto pięknie się prezentuje i zwraca na siebie uwagę zdjęcia nie oddają pełnego efektu." :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy przez zużyte już końcówki drążków auto może pływać na szosie? na nierównościach przy małej prędkości kierownica sama sie kręci na lewo i prawo... Kiedyś tak nie miałem dopiero teraz się to nasila... O jeździe w koleinach nie wspomnę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy przez zużyte już końcówki drążków auto może pływać na szosie? na nierównościach przy małej prędkości kierownica sama sie kręci na lewo i prawo... Kiedyś tak nie miałem dopiero teraz się to nasila... O jeździe w koleinach nie wspomnę :facepalm:

Oczywiście. Ja małem tak po założeniu jakiś tanich końcówek drążków które pourywały się po jednym dniu jeżdżenia. Na drodze była walka o życie. Wymieniaj je szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Resztę sobie kupisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamawiam :P febi dadzą rade? :P bo za lema płacić 110zł szt to tak średnio mi się chce :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pourywałem końcówki "firmy" optimal. Zamieniłem na TRW za ok 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władni dlaczego życzeń nikt Ci nie składa ? :shock3::thumbdown::whistling:

Od józka wszystkiego co najlepsze, duzo nowych gratów do ałdi :kox::kox::kox::banan::banan::naughty::naughty::naughty:

Może mnie patałachy nie lubują:grin: dzięki za życzonka Józek:hi:

Panie, na fejsie poszły życzonka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władni dlaczego życzeń nikt Ci nie składa ? :shock3::thumbdown::whistling:

Od józka wszystkiego co najlepsze, duzo nowych gratów do ałdi :kox::kox::kox::banan::banan::naughty::naughty::naughty:

chłopina się już od rana wie że klub o nim pamięta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi sto lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebna tylna dolna listwa drzwi zwykła nie ważny stan byle za grosze może komuś zawala

ps najlepszego Wladi:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...