Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero na jakiejś Japońskiej stronie znalazłem, że jest to zderzak do B7 :wallbash: tylko dziwi mnie czemu tego numeru nie ma w etce :mysli:

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:38[/size]_________________________________________________Czester może to i nawet nie od B6 być tak się znają na allegro [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4 ależ chętnie bym taką dokładeczkę przytulił :confused4:[br]

Według tego co jest napisane na forum to chyba jest ta dokładka 8E9 807 521 G GRU, ale nie wiem czym się różni numer od normalnej dokładki na 2 dyfuzory, bo w etce nie jest napisane, że jest to s-line

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

Chyba trochę zmasakrowany, ale można by obczaić na żywca jak jest jeszcze

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________Nosfer jak rozpoznać w etce, że to o s-line chodzi ?

Kod wyposażenia dla zderzaków S-Line to 2K7. W wątku o S-Line masz to opisane tak, że dokładniej się nie da...

8E5 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E5 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

Uzupełniając Twoje pytanie - pozostałe spojlery dla seryjnych tylnych zderzaków to...

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

Dokładnie chodziło mi o to jak w ETCE rozpoznać S-line po numerze, i brakuje właśnie tego 2K7 Możesz to uzupełnić w opisie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

:polew: :polew: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

miałem cynk juź wczoraj wieczorem i dzisiaj mialem dzwonić :cool1: Nosfer był szybszy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

miałem cynk juź wczoraj wieczorem i dzisiaj mialem dzwonić :cool1: Nosfer był szybszy :kwasny:

ja już w drugim dziale widziałem że Grześ zderzak wkleił- teraz mnie Iza napierdziela że mogłem wziąść :polew: :polew: ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

najważniejsze że swój wziął :good:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

Nosfer masz quattro... masz turbo benzyne... Na ch..j Ci jeszcze ta dokładka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego osądzacie mnie, że sprzątnąłem ten zderzak tomaszowi-gti :kwasny: wróciłem właśnie z uczelni i od wczoraj nawet internetu nie mam, (tylko w telefonie) Osób na forum z Gliwic i okolic jest pełno, które mają czarne auta, także mógł to być każdy. Owszem chciałem podjechać zobaczyć ten zderzak, ale dopiero w godzinach popołudniowych, i nawet nie wiedziałem, że ktoś go sobie zarezerwował. Pewnie za chwilę będzie wystawiony na allegro ale z wyższą ceną. Na przyszłość wystarczy kliknąć "Kup teraz"...

ok kolego przepraszam :hi:

ale byles glownym podejrzanym bo napisałes ze pojedziesz go zobaczyć, a na dodatek masz ciemnego avanta

ale tak czy inaczej sprzątnął go ktos z forum. bo na allegro aukcja była usunieta.

wczesniej czy pozniej sie dowiemy. bo albo sobie go ktos założy albo wystawi na allegro za odpowiednią cene.

szkoda tylko bo by mi pasował do przedniego zderzaka i miałbym cały pakiet oettinger

jeszcze raz przepraszam :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin D U P A jestes mowilem klikaj...

chyba niezła d*pa i więcej się do Ciebie tyłem nie odwrócę :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

Nosfer masz quattro... masz turbo benzyne... Na ch..j Ci jeszcze ta dokładka :decayed:

To to jest do samochodu !! :blink:

No i na c**j mi to teraz ? :disgust:

:polew:

Ej. Muszę wymienić lewy spryskiwacz.. To i tak muszę zderzak ściągnąć :D

Przy okazji dorezam dokładkę i podjadę na malowanie całej reszty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby tak zrobił?? :gwizdanie: Ten pewnie jest p&p do normalnego zderzaka tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten juz chwile na allegro leży

cena nie mała a gdzie tam jeszcze kratki dorwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...