Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Taka felga do tego auta raczej srednio pasowalaby w bieli, lepiej chyba pomalowac w ori kolor - tak jak pisal poprzednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

kupował ktoś z Was włącznik świateł nie ori, tylko coś takieo : http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-4r3-i4718186122.html

Kiedyś miałem toprana w Borze i szczerze mówiąc nawet był lepszy od ori - nie ścierał się :lol:

Druga sprawa, to kupię lusterko wsteczne foto z czujnikiem zmierzchu - czarne, lub czarne z kompasem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

jest ktoś tutaj kto siedzi w Niemczech? Chce coś kupić na ebay.de, ale gość sie uparł że wysyła tylko na terenie DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu te włączniki to lipa dają inny kolor podświetlenia niż ori miałem coś takiego to puściłem dalej...jak chcesz to mam włącznik auto w dobrym stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu te włączniki to lipa dają inny kolor podświetlenia niż ori miałem coś takiego to puściłem dalej...jak chcesz to mam włącznik auto w dobrym stanie :wink:

+1

macałem taki przełącznik i tworzywo przypomina w dotyku tanie chińskie zabawki, a spasowanie regulatora do tej obwódki woła o pomste do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kupował ktoś z Was włącznik świateł nie ori, tylko coś takieo : http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-4r3-i4718186122.html

Kiedyś miałem toprana w Borze i szczerze mówiąc nawet był lepszy od ori - nie ścierał się :lol:

Druga sprawa, to kupię lusterko wsteczne foto z czujnikiem zmierzchu - czarne, lub czarne z kompasem :wink:

Nie ma chyba topranow pod auto. Robią tylko jeden który u mnie nie zagadal bo instalacje mam niby wysoką

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem w Borze auto, tylko zwykły. Zatem włącznik chinol odpada - posłucham się Was :wink:

A co z tym lusterkiem, mata, czy nie mata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już mam moduł. Włączniki, to nie problem, też tego jest na pęczki. Najgorzej z lusterkiem ;)

Chciałem nawet to z kompasem dorwać, ale też nima


http://allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-lusterka-wewnetrzne-18888?order=p&p=2&string=a4+b6&bmatch=seng-v0-mt-1029

Pany, czy któreś z czarnych lusterek pochodzi z B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już mam moduł. Włączniki, to nie problem, też tego jest na pęczki. Najgorzej z lusterkiem ;)

Chciałem nawet to z kompasem dorwać, ale też nima

http://allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-lusterka-wewnetrzne-18888?order=p&p=2&string=a4+b6&bmatch=seng-v0-mt-1029

Pany, czy któreś z czarnych lusterek pochodzi z B6?

Żadne nie podejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

jest ktoś tutaj kto siedzi w Niemczech? Chce coś kupić na ebay.de, ale gość sie uparł że wysyła tylko na terenie DE.

Co trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się trudno. A Józek swoje z kompasem sprzedał? Wiecie cosik?

sprzedał, a tak dłuuuugo wisiało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się trudno. A Józek swoje z kompasem sprzedał? Wiecie cosik?

sprzedał, a tak dłuuuugo wisiało :decayed:

Nie zaczynaj ;) , tylko kombinuj drugie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy MK 8e0959433at obsłuży składane lusterka?

Masz o tym temat na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym akurat nie ma. Przeczytałem całosc. Nie ma jasnej odpowiedzi. Myślałem, że może tu ktoś szybciej coś odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...