Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?


Bladyrs

Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?



Rekomendowane odpowiedzi

zależy od ASO jedni Mobil inni Castrol..

moja :audi: była zalana Castrolem Edge Slx (czy jakoś tak)

leje go dalej i wydaje mi się że jest OK

chociaż w moim ASO (Kielce) używają Mobila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen Oil wprowadził do oferty nowy olej silnikowy Platinum Synthetic V 5W/40 spełniający wymagania VW 505.01. Jest to w pełni syntetyczny olej...

Jestes w wielkim bledzie:

Prawdziwe w pelni syntetyczne oliwy produkuja tylko 3 firmy:

A) Motul - mamy bardzo duze znizki klubowe

B) Mobil

C) Liqui Moly

Liqui Moly też już mamy zniżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na Motulu który u mnie jest najtańszy w kraju. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam zalany Mobil pólsyntetyk 10 W 40 . Przebieg 230 tys.

Ostatnio słyszałem b. dobre opinie o Castrol GTX .

Co o im sadzicie? Czy pozostać przy Mobilu?

No co ty? GTX to minerał, masz dobry olej, jeśli zmiana to w górę na Mobil1 full syntetyk, już tyle razy było pisane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnatec Castrola 10 W 40 - olej na jakim obecnie jeżdze panowie. 2tys. prawie po zalaniu przy nie małym przebiegu bez najmniejszego ubytku. Dodam że przywieziony od niemieckich sąsiadów, tutaj chyba jest ta znacząca róznica w jakości :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrzystkich ja mam zalany magnatec castrol 10w-40 myślałem o motulu bo tak bardzo go chwalą

ale jak dowiedziałem sie że jest to olej produkowany we Francji to dziękuje oni mają tylko dobrą reklame reszta to badziew .

Bylem chwile we Francji byłem w laboratorium w którym opacowuj nowe leki w Polsce w szaletach miejskich jest czyściej

w firmie motul też jest pewnie podobnie jak w takim syfie można coś dobrego zrobić.

poprawiona nazwa oleju - warto przeczytac uwaznie swoja wypowiedz, przed jej wyslaniem [Musashi] :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem chwile we Francji byłem w laboratorium w którym opacowuj nowe leki w Polsce w szaletach miejskich jest czyściej

w firmie motul też jest pewnie podobnie jak w takim syfie można coś dobrego zrobić.

A co ma piernik do wiatraka? Generalnie np. makaroniarze to leniuchy i cwaniaki, a widziałeś jak przebiega produkcja Ferrari? :gwizdanie:

Motul produkuje oleje bardziej z przeznaczeniem dla sportu wyczynowego, niż dla przeciętnych Kowalskich.

Jeżdże na Mobilu 5W50 i jest OK. Jak zrobię na 190KM, to chyba zmienię na Motula. Kiedyś do Coupe lałem Lotos półsyntetyk, ale nie dawał rady, więc nie polecam nawet do wolnossaka, a tym bardziej do turbo. :thumbdown:

Wszystko zależy od stylu jazdy. Im wyższe obroty tym lepszy olej.

poprawiony cytat [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams78

skoro nie ufasz czystosci laboratorium i procesu technologicznego Motula, dlaczego chcesz go uzywac? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi

Pierwszy człon mojeo posta to cytat z hajdera, a dalsze to odpowiedź na ten cytat.

Trudno się zorientować, bo nie zaznaczyłem że cytuję :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrzystkich ja mam zalany magnatec castrol 10w-40 myślałem o motulu bo tak bardzo go chwalą

ale jak dowiedziałem sie że jest to olej produkowany we Francji to dziękuje oni mają tylko dobrą reklame reszta to badziew .

Bylem chwile we Francji byłem w laboratorium w którym opacowuj nowe leki w Polsce w szaletach miejskich jest czyściej

w firmie motul też jest pewnie podobnie jak w takim syfie można coś dobrego zrobić.

pomimo że zaznaczyłeś - "pewnie" - zapytam przewrotnie: byłes zakładach Motula?

NIe wiem co to było za laboratorium, ale podejrzewam, że nie Servier :gwizdanie: :wink4::)

osobiscie widziałem parę francuskich firm i mam o nich dobre zdanie.

nawet jezeli miales takie doswiadczenie, nie można na jego podstawie, wszystkim francuskim firmom, przyszywac tej samej łatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podlewam mojego skarba mobilem 0W40 i tez nie psiocze a mam juz 170 tysiaczkow

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...