Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko czy do silnika AJQ któreś z tych wtrysków pasują ( czy może te i te będą ok) ?? :

http://allegro.pl/wtryskiwacz-bosch-0280156063-393cc-12ohm-ev1-1-8t-i5759665776.html

lub

http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html

jeśli nie te to jakie??

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jedne i drugie

Opublikowano

A te co kolega podał podejdą do BFB?

Opublikowano

W 1.8 T AJQ seryjnie jest regulator trzy czy cztero barowy ??

Opublikowano

Jeśli chodzi Ci o ajq silnik poprzeczny taki jak w a3 i tt to tam jest 3 barowy.

Opublikowano

Witam

Panowie mam głowicę 1.8T AWT do sprawdzenia szczelność,płaszczyznę itd. Polecacie jakis dobry zakład gdzie zrobia to dobrze i fachowo. NA forum nie znalazłem info . Na pewno ktos z WAS korzystał z jakiegos zakładu. Objawy płyn w misce olejowej ,olej w zbiorniczku.

pozdrawiam

Maarkus

Opublikowano

Pogadaj z MacGiver em on ma sprswdzonych fschowcow od takich spraw.

Opublikowano

Poleci ktoś adapter pod filtr oleju? Może być z allegro.

Opublikowano

ja bralem podstawke od Sida

Opublikowano

Kupilem za 35zl wszystko na jedno kopyto robione z innym logo... Spełnia swoje zadania

Opublikowano

Kupilem za 35zl wszystko na jedno kopyto robione z innym logo... Spełnia swoje zadania

daj namiar

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Kupilem za 35zl wszystko na jedno kopyto robione z innym logo... Spełnia swoje zadania

daj namiar

http://allegro.pl/podstawka-pod-filtr-oleju-do-montazu-czujnikow-i5713826934.html

identyczna jak ta, obecnie nie ma w takiej cenie ale kupiłem dwie wtedy :), dwa rodzaje gwintów w zestawie

Opublikowano

Witam czy wtryski z AJQ tu na foto w trzecim POŚCIE :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=72&t=446175

można zamontować do kolektora z silnika AEB tam chyba wchodzą inne (i do celowo będą zmienione ) te mają być tylko na "chwile"

Opublikowano

Kupilem za 35zl wszystko na jedno kopyto robione z innym logo... Spełnia swoje zadania

daj namiar

http://allegro.pl/podstawka-pod-filtr-oleju-do-montazu-czujnikow-i5713826934.html

identyczna jak ta, obecnie nie ma w takiej cenie ale kupiłem dwie wtedy :), dwa rodzaje gwintów w zestawie

ja szukam z termostatem.

chyba że wiecie jak zrobić taki np sterowany elektrycznie zawór :wink:

Opublikowano

^_^

Edytowane przez Marcin850527

Opublikowano

usuń to :facepalm:

Opublikowano

usuń to :facepalm:

Usunięte :decayed: nie wiedziałem że ty taki wrażliwy

Edytowane przez Marcin850527

Opublikowano

jestem,bo to nie dział diagnostyka

Opublikowano

Kto pyta nie błądzi :) pozdro

Opublikowano

Koledzy, jaką średnice ma przepustnica w 1.8T BFB ? Będę robił oruowanie do IC 63mm i muszę kupić jakąś redukcje silikonową do tego. Podpowie ktoś ? :) Oraz jaką średnicę wężyków podciśnienia kupić do N75 i do innych w tym silniku. Nie mam chwilowo możliwości zmierzenia ..

Edytowane przez Gunwo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.