Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem na alle 180 z wejsciami 2,5 cal taki chyba był optymalny :) a ogónie ktoś już wczesniej zauważył, małe turbo plus gruszka "sport" i naciąganie na siłę doładowania plus mniejsze średnice rurek--> może byc problem ze zbiciem temp., większe turbo to i na dwóch smicach pojedzie bez upału w dolocie.

Edytowane przez ?ukasz13

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

230 na k03s nie będzie żadnego laga spokojnie wkładają i jak zwiekszyc moc to będziesz miał jeden wydatek mniej :)

Opublikowano

Widziałem na alle 180 z wejsciami 2,5 cal taki chyba był optymalny :) a ogónie ktoś już wczesniej zauważył, małe turbo plus gruszka "sport" i naciąganie na siłę doładowania plus mniejsze średnice rurek--> może byc problem ze zbiciem temp., większe turbo to i na dwóch smicach pojedzie bez upału w dolocie.

Kolega Gelus z tego forum miał właśnie tak samo...zwiększenie średnicy rur dało spadek temp o jakieś 30 albo więcej stopni...

Opublikowano

Cześć,

Gdyby któryś z kolegów miał ochotę i czas napisania swojej opinii lub uwag w temacie strokera 1.8 na 2.0 to zapraszam do tematu gdzie walczę o nie zrzucenie mojego 1.8t do rzeki ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/241834-18t-bex-wykres-z-hamowni/page-7

Opublikowano

Witajcie. Czy prawy smic z AJQ będzie pasował do BFB ? Jako drugi cooler ?

Opublikowano

Panowie pytanko, czy kolektor wydechowy od BEX-a jest inny niż w APU?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

coraz gorsze te pytania...

Witajcie. Czy prawy smic z AJQ będzie pasował do BFB ? Jako drugi cooler ?

nie

Panowie pytanko, czy kolektor wydechowy od BEX-a jest inny niż w APU?


Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

tak

Opublikowano

coraz gorsze te pytania...

Witajcie. Czy prawy smic z AJQ będzie pasował do BFB ? Jako drugi cooler ?

nie

Panowie pytanko, czy kolektor wydechowy od BEX-a jest inny niż w APU?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

tak

Czemu coraz gorsze ? Nie znam się na tym, a mam opcję po kosztach dostać taki to wolę się zapytać

Opublikowano

to kup hi-flow chinola i będzie git

Opublikowano

Panowie mam takie pytanie.

Myśle nad zmianą sprawnego kata na DP. ma ktoś na forum DP na sprzedaż?
I ile bym wziął za sprawnego kata???

Opublikowano

za kata 100zł moze :) bo to ceramika dp masz gotowe na alledrogo

Opublikowano

w b6 siedzą tanie w b5 2-3 razy droższe

Opublikowano

Czyli jak bym chciał wsadzić turbo z BEX-a do APU , to razem z kolektorem?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie musisz zmieniac kolektora

Opublikowano

Panowie mam takie pytanie.

Myśle nad zmianą sprawnego kata na DP. ma ktoś na forum DP na sprzedaż?

I ile bym wziął za sprawnego kata???

ja mam

Opublikowano

cena? na dwie sondy?

Opublikowano

Panowie ostatnio padł mi przegub prawy, od upalania na sniegu...O_o Był dobry, nie miał luzu, nie chrobotał, sądze ze był chińczykiem. Na co zmienić żeby polatało, Jakie Wy macie w mocnych wersjach B5? np. 1.8t zrobione na 250km?

Opublikowano

Nie ten dział Kolego...

Ale jak już - to nie ma co oszczędzać na przegubach, zresztą jak na innych częściach też.

Ja ostatnio stosuję Ruville i jest ok, górna póła to Lobro i Spidan.

A i nie upalaj oporowo fury na skręconych kołach bo każdy przegub zrobi z czasem kupę. :hi:

Opublikowano

Kto szukał wtryskow Denso MJY100460 ???

Jest komplet do oddania :wink:

Opublikowano

cena? na dwie sondy?

Po co Ci na dwie sondy do b5 ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.