Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wirnik niby K04 a nr z K03S

Wątpię abyś ugrał na tym 250kM

Jak chcesz to mam coś na czym ugrasz wiecej

A co masz i za ile?

co myślicie o tym turbo? http://allegro.pl/turbosprezarka-k03s-k04-audi-vw-1-8-t-tuning-i6560094867.html

Poważnie się nad nim zastanawiam coby ok 250km uzyskać (DP, FMIC, TIP i wtryski 380cc są). Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Kusi tez ta 2 letnia gwarancja

Też się zastanawiałem nad tą turbiną i napisałem żeby napisali specyfikacje.Taką odpowiedz otrzymałem:

Koło kompresji to 41,86mm/56,00mm i wirnik o wymiarach 42,00mm/50,00mm.

Obecnie mam seryjną K03 (36/50 Turbine: 40/45) pompującą 213km i 330Nm więc ta z linku jest konkretniejsza :D. Je tez ich pytalem na jakich częściach robią i odpisali że na częściach melleta. Napisali też "Turbosprężarka osiąga swoją sprawnosć w okolicach 2500 rpm i utrzymuje ją praktycznie do końca zakresu obrotów silnika a moc rzędu 250 KM myslę że nie będzie żadnym problemem dla tej turbiny" Chyba zaryzykuje, bo każdy się czai na te turbo a każdy się boi :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem okazje testować to turbo, i niestety odczucia były mieszane...

Opublikowano

Miałem okazje testować to turbo, i niestety odczucia były mieszane...

dlaczego?

Opublikowano

Jak chcesz to mam coś na czym ugrasz wiecej

Co takiego tam masz? Cena?

Opublikowano

Dev - napisz proszę co tam masz i za ile, PW do Ciebie nie mogę wysłać, a w ciągu dnia nie za bardzo mam możliwość zadzwonić, z kolei wieczorem to nie wiem czy nie za późno na telefon ;)

Opublikowano

Dzwon jak Ci pasuje

Opublikowano

Pytanie za sto punktów czy ktoś po wstawieniu DP i wyrzuceniu drugiej sondy tylko fizycznie miał tak że nie działała korekta krótkoterminowa paliwowa??? po napięciu sondy widać że "działa" ale sterownik nie uruchamia korekty % nawet po pełnym rozgrzaniu i przejażdżce .... 1.8t ANB!

Opublikowano

hmm a masz dobry AFR ? słyszałem o problemach z podlewaniem po takim zabiegu wyciągania sondy

Opublikowano

Jutro mam zamiar sprawdzić, wrzucę sondę w wydech i sprawdzę, myślę cały czas nad tą korekcją bieżąco z bloku 33... sonda niby żyje bo napięcie reaguje prawidłowo tylko ta cholerna korekcja .... czy anb ma taki skopany soft że bez drugiej blokuje pierwszą??

Opublikowano

bardziej podejrzewam że go zalewa i dlatego masz 0 wychodzi poza zakres sondy ale to troche strzał :)

niah to chyba nie możliwe.. ile przeplywka na jałowym pokazuje ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Mamy -25 - 0 - +25 % jak stoi na zero to tak jakby wgl nie wystartowała

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano

ma ktoś z was na zbyciu wałek ssący z silnika ADR z literką J poszukuje

Opublikowano

Sai powodowało w tym sterowniku blokowanie pracy korekty

Wkładał ktoś wtryski z 2.7 do 1.8t z kolektorem na wąskim kanale?>

Opublikowano

ma ktoś z was na zbyciu wałek ssący z silnika ADR z literką J poszukuje

Powodzenia :P

Opublikowano

wałek J pw

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano

czy pompa z audi 80 2.0 jest mocniejsza od seryjnej b5 q 1.8t? taka zamiana ma sens? czy lepiej dać np. pompkę z s4b5?

Opublikowano

jaka niby pompka ? oleju ? nie ma potrzeby jej ulepszac

Opublikowano

jaka niby pompka ? oleju ? nie ma potrzeby jej ulepszac

paliwa oczywiście
Opublikowano

a zamierzasz cos modzic czy zostawiasz auto seryjne ? dajesz jak cos pompke z s4 b5 i za 100zł masz paliwa na ponad 300km

Opublikowano

A jak wygląda sytuacja z pompa paliwa w A4 B7 2.0 TFSI QUATTRO - jestem, po swapie na 1.8 t i wiem ,że BOSCH 040 nie wejdzie normalnie ... trzeba by bak zmienić

Jaka jest inna opcja na pompę w baku ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.