Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

To kupić akumulatory o jakich parametrach zebym nie musiał chodzić z ładowarką w kieszeni ? :mysli:

Zależy do czego potrzebujesz.

2500 powinny być OK.

Ale jak aparat lub lampa błysk, to szukałbym mocniejszych, bo to są energożerne urządzenia - widzę, ze są 3800.

I markowe. Ja kilka kompletów tanich i wydawałoby się mocnych no name'ów do kosza wyrzuciłem.

GP bym rekomendował.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 11:14:49_________________________________________________A! I NiMH :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

a witam i ja :) moja audiczka juz przygotowana do prezentacji na spocie (czarna - jedyny słuszny kolor + felunek 17) wiec czas zawitac na spocik warszawski :)

Zawitać ..zawitać :th:

Zależy do czego potrzebujesz.

2500 powinny być OK.

Ale jak aparat lub lampa błysk, to szukałbym mocniejszych, bo to są energożerne urządzenia - widzę, ze są 3800.

I markowe. Ja kilka kompletów tanich i wydawałoby się mocnych no name'ów do kosza wyrzuciłem.

GP bym rekomendował.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 11:14:49_________________________________________________A! I NiMH :>

Mi to jest potrzebne do kompaktowego aparatu ..wymagam tylko żeby trzymały z dzień lub dwa pstrykania... bo na bateriach no name to 4 zdjęcia i pozamiatane :disgust: Nawet nie ma jak foto-relacji zrobić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na Twoim miejscu bym pownikał :naughty: sie poźniej okaże że Twoja pojdzie w rytm piosenki Kasi Klich ..."znów sie zepsułeś i wiem co zrobie zamienie Cieeebie na lepszy model .." :banan2::kox::wink4:

za pozno... zamienila, ale imo na gorszy model i baterie byly do aparatu, mieszkajac ze mna niewiele by ukryla:P

Zależy do czego potrzebujesz.

2500 powinny być OK.

Ale jak aparat lub lampa błysk, to szukałbym mocniejszych, bo to są energożerne urządzenia - widzę, ze są 3800.

I markowe. Ja kilka kompletów tanich i wydawałoby się mocnych no name'ów do kosza wyrzuciłem.

GP bym rekomendował.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 11:14:49_________________________________________________A! I NiMH :>

czesto takie 3800 to po prostu sciemka.[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 11:26 _________________________________________________

Mi to jest potrzebne do kompaktowego aparatu ..wymagam tylko żeby trzymały z dzień lub dwa pstrykania... bo na bateriach no name to 4 zdjęcia i pozamiatane :disgust: Nawet nie ma jak foto-relacji zrobić :thumbdown:

2700 powinny bez problemu wytrzymac, sa takie zestawy np: 4x2700 + ladowarka od GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już jesteśmy przy akumulatorkach to powiedźcie mi jak skasować "efekt pamięci" bo mam ze 2 zestawy które niby maja 2500m a przy ładowarce max 700mA ładują się tylko 2h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman Od razu kup sobie aparat z baterią - a nie "na" baterie ;)

A tak serio, to leć do pierwszego lepszego sklepu fotograficznego i kup od ręki..

_________________________________________________

I trzymajcie wszyscy kciuki, żeby mi samochód mechanicy zdążyli zrobić dzisiaj, bo już drugi dzień stoi, a ja autobusem muszę doginać - na spot podjadę przegubowym :polew::angry::wallbash:

Pracują do 18.00 a na chwilę obecną rozebrany jest cały przód .. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman

Akumulatorki polecam Energizer, nie polecam GP. Aczkolwiek jak czytam wszystkie Wasze posty, to juz wiem dlaczego. GP kupowalem przez allegro i dostalem je poczta. Na poczatku ok, ale potem trzymaly bardzo krotko. Energizer kupowalem na allegro, ale odbieralem osobiscie w sklepie na górczewskiej. Maja 3 lata i nadal zaje..cie trzymaja. Widzisz różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga domyśl się :polew:

:lol1:

do aparatu i mp3 :tonguemad:

poza tym, nie wnikac :P:baseball:

:decayed:

Ja tam na Twoim miejscu bym pownikał :naughty: sie poźniej okaże że Twoja pojdzie w rytm piosenki Kasi Klich ..."znów sie zepsułeś i wiem co zrobie zamienie Cieeebie na lepszy model .." :banan2::kox::wink4:

ostro panowie jedziecie :naughty::kox:

ragga jak dziewczyna jest zadowolona to muszą być dobre więc je kupuj :gwizdanie: :kox::polew::sesese:

zapomnieliście wspomnieć żeby nowi z pustymi rękoma nie przyjeżdżali (jakiś flakon, krówka) :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakiś flakon, krówka)

dla mnie po litrze jednego i drugiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek rozmawiałem przed chwilą z właścicielem serwisu zrobią wszystko abyś już dziś smigał autkiem, nie będziesz przecież na spot jechał czerwoniakiem :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakiś flakon, krówka)

dla mnei po litrze jednego i drugiego :gwizdanie:

Rozbestwiłes się strasznie po tym weekendzie. :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek rozmawiałem przed chwilą z właścicielem serwisu zrobią wszystko abyś już dziś smigał autkiem, nie będziesz przecież na spot jechał czerwoniakiem kox

Nie dość, że czerwonym przegubowcem to jeszcze na gapę :polew: :polew: :polew:

Dzieki :notworthy:, jak zrobią to tym razem już nie będe do was strzelał z przegubów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek rozmawiałem przed chwilą z właścicielem serwisu zrobią wszystko abyś już dziś smigał autkiem, nie będziesz przecież na spot jechał czerwoniakiem :kox::polew:

Ba Solaris Urbino zajbisto maszyno :JC_fan:

ragga jak dziewczyna jest zadowolona to muszą być dobre więc je kupuj :gwizdanie: :kox::polew: :sesese

Racja ..jak kobieta baterii nie zajeździ to juz muszą być dobre :naughty::tongue4::banan2:

zapomnieliście wspomnieć żeby nowi z pustymi rękoma nie przyjeżdżali (jakiś flakon, krówka) :JC_fan

Jak narazie to Ty Panie jesteś jeden flakon do mnie :decayed: Na spota to nie łaska ? :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakiś flakon, krówka)

dla mnei po litrze jednego i drugiego :gwizdanie:

Rozbestwiłes się strasznie po tym weekendzie. :gwizdanie: :wink4:

Nie, nie to Norbi mnie rozbestwił podając wódkę do sniadania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek rozmawiałem przed chwilą z właścicielem serwisu zrobią wszystko abyś już dziś smigał autkiem, nie będziesz przecież na spot jechał czerwoniakiem :kox::polew:

Ba Solaris Urbino zajbisto maszyno :JC_fan:

ragga jak dziewczyna jest zadowolona to muszą być dobre więc je kupuj :gwizdanie: :kox::polew: :sesese

Racja ..jak kobieta baterii nie zajeździ to juz muszą być dobre :naughty::tongue4::banan2:

zapomnieliście wspomnieć żeby nowi z pustymi rękoma nie przyjeżdżali (jakiś flakon, krówka) :JC_fan

Jak narazie to Ty Panie jesteś jeden flakon do mnie :decayed: Na spota to nie łaska ? :acute:

ja flakonik ... hm,.... :gwizdanie: kuźwa już kupiłem go ale wiesz człowiek nie wielbłąd ... pić musi :naughty: no i wypiłem, trza chyba hurtem brać bo zawsze braknie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakiś flakon, krówka)

dla mnei po litrze jednego i drugiego :gwizdanie:

Rozbestwiłes się strasznie po tym weekendzie. :gwizdanie: :wink4:

Nie, nie to Norbi mnie rozbestwił podając wódkę do sniadania :kox:

... i wieczorem pić nie chciałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujecie się do spota? Bo ja tak. I jakoś tak dziwnie przed dzisiejszym spotem czuję motyle w brzuchu... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie

(jakiś flakon, krówka)

dla mnei po litrze jednego i drugiego :gwizdanie:

Rozbestwiłes się strasznie po tym weekendzie. :gwizdanie: :wink4:

Nie, nie to Norbi mnie rozbestwił podając wódkę do sniadania :kox:

I pewnie śniadanie dostałeś do łóżka? :drunk:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 16:21 _________________________________________________

Szykujecie się do spota? Bo ja tak. I jakoś tak dziwnie przed dzisiejszym spotem czuję motyle w brzuchu... :gwizdanie: :naughty:

Czy wiesz że dzisiaj zmieniliśmy miejsce spotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34022.0.html

Tym wątkiem chciałbym "odgrzać" pomysł kursu bezpiecznej jazdy na Bemowie. Co poniektórzy wiedzą co i kogo mam na myśli ...

Manewry w sytuacjach awaryjnych, Panowie, a nie jedynie "mistrzowie prostej" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manewry w sytuacjach awaryjnych, Panowie, a nie jedynie "mistrzowie prostej" ....

Dojeba_łeś po maxie :kox: niech no się jeden zaloguje :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...