Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

dajcie spokój, Nelson nie jest w stanie wymienic sobie koła w Wy chcecie wkrecic go w wymiane wiazki :facepalm:

Trzeba dać mu szanse ,kto wie czym zaskoczy. Może kupi b9 ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

dajcie spokój, Nelson nie jest w stanie wymienic sobie koła w Wy chcecie wkrecic go w wymiane wiazki :facepalm:

trzeba pruć wiazke do samej wtyczki sterownika ABS, ostatnio robiłem w Q5, wiem jak to wyglada

Jednak zostawiam to serwisowi. Nie mam warunków do zdejmowania kół itd itp

Serwis ogarnie to raz dwa a i cena spoko bo tylko 200 dukatów.:)

Opublikowano

No i nastraszyliście chłopaczka, po co wspomnieliście, że trzeba koło zdejmować...przecież Nelsona zmiana koła przerasta...a do tego podnośnik? To już się nie mieści w jego głowie :polew:

Opublikowano
17 godzin temu, NelsonPL napisał:

To ja się Was pytam jak biegnie.

Widzę, że tego raczej nie ogarniacie.:)

Rozumiem, że bez podnoszenia auta, zdejmowania kół itp się nie obejdzie?

No nikt nie jest na forum tak ogarnięty jak ty więc jak takie zwykłe Polaczki mają ci pomóc z wiązka . Pierw się wszystkich czepiasz , że cue krytykują itp a teraz chcesz pomocy . Niby w ASO wszystko montujesz nawet głupoty a teraz wiązkę gdzie da piny do przełożenia sam chcesz ogarnąć . Chłopie zanim o coś pytasz pomysł o jakie głupoty pierw pytałeś i nie miałeś pojęcia . 

 

17 godzin temu, NelsonPL napisał:

Nie to samo.

Nie sprawdzales a już wiesz ,że nie to . Dobry słuch masz jak odróżniasz z nagrania czy taki sam dźwięk czy podobny 

Opublikowano
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

No nikt nie jest na forum tak ogarnięty jak ty więc jak takie zwykłe Polaczki mają ci pomóc z wiązka . Pierw się wszystkich czepiasz , że cue krytykują itp a teraz chcesz pomocy . Niby w ASO wszystko montujesz nawet głupoty a teraz wiązkę gdzie da piny do przełożenia sam chcesz ogarnąć . Chłopie zanim o coś pytasz pomysł o jakie głupoty pierw pytałeś i nie miałeś pojęcia . 

 

Nie sprawdzales a już wiesz ,że nie to . Dobry słuch masz jak odróżniasz z nagrania czy taki sam dźwięk czy podobny 

Sprawdzili w serwisie i wiem dokładnie przyczynę. Nic poważnego.

Opublikowano
16 godzin temu, Dev napisał:

dajcie spokój, Nelson nie jest w stanie wymienic sobie koła w Wy chcecie wkrecic go w wymiane wiazki :facepalm:

trzeba pruć wiazke do samej wtyczki sterownika ABS, ostatnio robiłem w Q5, wiem jak to wyglada

To ile czasu Ci zajęła taka robota?

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

To ile czasu Ci zajęła taka robota?

2 godziny

Opublikowano
18 minut temu, Dev napisał:

2 godziny

Rozumiem że auto należy podnieść i zdjąć koła.

Pytam z ciekawości bo i tak jestem umówiony w serwisie na wymianę. Czy 200dukatów za taką robotę to dobra cena?

Kable do tyłu lecą pewnie przy progu.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

a po co do tyłu ?

Opublikowano
11 minut temu, Dev napisał:

a po co do tyłu ?

Jak to po co...to po co są tak długie kable.

20220726_170343.jpg

Opublikowano

wiazka  idzie po zakretach

Opublikowano
20 minut temu, Dev napisał:

wiazka  idzie po zakretach

Po jakich zakrętach... :eusathink:

Wyczytałem gdzieś, że te długie kabelki lecą podobno przy progu do tyłu.

A co należy rozebrać by poprowadzić wiązkę?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Już masz opisane wszystko wyżej. Wiązka jest taka długa bo nie idzie wprost do sterownika ABS a jest poprowadzona zygzakiem.

Opublikowano

Nelson, masz rację nie słuchaj kolegi Dev-a bo się nie zna, wiązka jest długa bo idzie na tył samochodu do instalacji haka, no chyba że nie masz haka to będziesz musiał podłączyć czujnik abs-u na krótko ze światłami wstecznymi.Ale tak czy siak koło jednak trzeba ściągnąć do tej operacji, a to już nie banalna sprawa, laik lepiej żeby się za to sam nie brał bo grozi kalectwem!

Opublikowano
16 minut temu, YoGi1984 napisał:

Nelson, masz rację nie słuchaj kolegi Dev-a bo się nie zna, wiązka jest długa bo idzie na tył samochodu do instalacji haka, no chyba że nie masz haka to będziesz musiał podłączyć czujnik abs-u na krótko ze światłami wstecznymi.Ale tak czy siak koło jednak trzeba ściągnąć do tej operacji, a to już nie banalna sprawa, laik lepiej żeby się za to sam nie brał bo grozi kalectwem!

Spokojnie, spokojnie...:)

Ja za brudną robotę się nie zabieram.

Nie będę rączki brudził.:whistling:

Są od tego fachowcy.

Ja najwyżej kawki się mogę napić.:kawa:

Opublikowano

macie racje... ch... sie znam... zwłaszcza przy Nelsonie

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

macie racje... ch... sie znam... zwłaszcza przy Nelsonie

Poproś Nelsona niech Cię podszkoli, tylko chłop rąk nie brudzi. No ewentualnie płyn wymieni w kierunkowskazach ale tylko tyle.

Opublikowano

potrzebuje ktos tylną dokładke/spojler S4 do sedana przedlift ?

OE nr: 8K0 807 521 K    1RR  szary platinum

Edytowane przez Dev

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

potrzebuje ktos tylną dokładke/spojler S4 do sedana przedlift ?

OE nr: 8K0 807 521 K    1RR  szary platinum

A nie jest to przypadkiem s-line do polifta dla 3.0 tdi (jedna rura po obu stronach)?

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie Audi A4 B8 8K S-Line Diffusor Stoßstange hinten ab Bj.2011 Auspuff L + R in...

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

ta ze zdjecia jest z 2.0 tfsi - 3.0 tdi

zaraz zrobie fote jak wyglada ta od eSy

 

20220729_122935.jpg

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.