Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanko,standardowo przerwana guma na maglownicy i magiel pada od strony pasażera na drążku,pochytałem sobie drugi magiel z drążkami i sterownikiem,sterownik ma cp od magla? Trzeba potem kodować nowy magiel ? Kąt skrętu itp?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam MMI 3G+ ze slotem na kartę sim wkładam swoją kartę z telefonu z sieci Play MMI widzi kartę łączy się z nią ale internet jaki udostępnia jest tylko w technilogii 2G a wiadomo jak z 2G ledwo to działa mój telefon łączy się z siecią wifi auta ale sam internet działa za wolno aby móc cokolwiek robić.

MMI wersja USA (jeśli to ma znaczenie )

 

Pytanie czy da się to przełączyć na sieć 3G, 3G+ ? 

 

(Nie to że chcę z tego korzystać ale ciekawy byłem czy i jak to działa ?)

20230126_133034.thumb.jpg.cfd97e709e959345576aa8ebce3fb7f5.jpg

20230126_132056.thumb.jpg.bc6834e5b1a832eaa5a4f4a5208d06a4.jpg

20230126_132759.thumb.jpg.a4015caea99af34757e1b0f5f0ab061d.jpg

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

bez wymiany hardware'u (sam moduł gsm telit albo całe mmi na europę) się chyba nie obejdzie więc raczej nie warto :D

Opublikowano

Nie no tam nic nie bede wymieniał tylko tak o chciałem sprawdzić czy działa, ale dziwne że sieć 2G łapie a 3G już nie chce 

Opublikowano

Ma ktoś jakieś godne polecenia spryskiwacze, bo moje to leją w niebo, jedna dziala tylko na 2 zamiast 3 dziurach, a z drugiej storny to wgl ledwo to leje i strasznie działaja po prostu. Prosiłbym z linkiem jak ktoś ma sprawdzone jakieś itd

Edytowane przez Shkf

Opublikowano
20 godzin temu, marky2552 napisał(a):

Nie no tam nic nie bede wymieniał tylko tak o chciałem sprawdzić czy działa, ale dziwne że sieć 2G łapie a 3G już nie chce 

 

Kwestia obsługiwanych pasm USA vs Europa. To że podłącza się do sieci 2G to bardzo naturalne, taką kompatybilność często się zachowuje (np. w telefonach aby być chociaż w stanie wykonać połączenia).

Opublikowano
W dniu 26.01.2023 o 18:18, Shkf napisał(a):

Ma ktoś jakieś godne polecenia spryskiwacze

Kupój z A7 :thumbup1:

Edytowane przez pawel72689

Opublikowano

Potrzebuje numer części: Korek wlewu paliwa (Audi A4 B8 )

Opublikowano
W dniu 26.01.2023 o 18:18, Shkf napisał(a):

Ma ktoś jakieś godne polecenia spryskiwacze, bo moje to leją w niebo, jedna dziala tylko na 2 zamiast 3 dziurach, a z drugiej storny to wgl ledwo to leje i strasznie działaja po prostu. Prosiłbym z linkiem jak ktoś ma sprawdzone jakieś itd

Tak jak nizej kolega napisal, kupuj z A7 mgielkowe, tutaj masz moje zdjecie i roznice miedzy nimi. :)

 

Numery czesci:

 

4G8 955 987 A - lewa strona

4G8 955 988 A - prawa strona

spryski.jpg

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
Teraz, Kooga napisał(a):

Tak jak nizej kolega napisal, kupuj z A7 mgielkowe, tutaj masz moje zdjecie i roznice miedzy nimi. :)

spryski.jpg

Mgiełkowe z A7 polecam :thumbup1:

Opublikowano
31 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Potrzebuje numer części: Korek wlewu paliwa (Audi A4 B8 )

Otwórz klapkę wlewu paliwa , odkręć korek i na nim masz nr.  np. 8k0.....

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
1 minutę temu, mariusz36 napisał(a):

Otwórz klapkę wlewu paliwa , odkręć korek i od spodu masz nr.  np. 8k0.....

czego Ty od niego wymagasz chłooooopie :decayed:

on ma ludzi od podawania numerów części, sam łap nie brudzi :kox:

Opublikowano
36 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Potrzebuje numer części: Korek wlewu paliwa (Audi A4 B8 )

odpalasz etkę i jechane, bozia rączek nie dała?

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Potrzebuje numer części: Korek wlewu paliwa (Audi A4 B8 )

przecież jak w aso powiesz że potrzebujesz korek do (Audi A4 B8) to dadzą sobie rade bez numeru. Może jeszcze kawkę zaproponują dla stałego klienta.

Opublikowano
24 minuty temu, Malec napisał(a):

przecież jak w aso powiesz że potrzebujesz korek do (Audi A4 B8) to dadzą sobie rade bez numeru. Może jeszcze kawkę zaproponują dla stałego klienta.

Już nie aktualne--wymiana uchwytu korka (mała gumowa linka)(wymienialne) jest możliwa więc zamawiam tą część i sam sobie wymienię.:cygaro:

Opublikowano

Przecież już Ci wysłałem nawet aukcje z tym wraz z instrukcją.

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Już nie aktualne--wymiana uchwytu korka (mała gumowa linka)(wymienialne) jest możliwa więc zamawiam tą część i sam sobie wymienię.:cygaro:

Wow i co mamy ci brawo bić? No to brawooooooo :D

Opublikowano
4 godziny temu, Kooga napisał(a):

Tak jak nizej kolega napisal, kupuj z A7 mgielkowe, tutaj masz moje zdjecie i roznice miedzy nimi. :)

 

Numery czesci:

 

4G8 955 987 A - lewa strona

4G8 955 988 A - prawa strona

 

Wiesz może jaki numer części mają dysze podgrzewane? Czy może nawet te są domyślnie podgrzewane? :)

Opublikowano
2 minuty temu, luk330 napisał(a):

Czy może nawet te są domyślnie podgrzewane? :)

Podgrzewane są.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
12 godzin temu, luk330 napisał(a):

Wiesz może jaki numer części mają dysze podgrzewane? Czy może nawet te są domyślnie podgrzewane? :)

Podgrzewane sa. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.