Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, marky2552 napisał:

No i to też chciałem wiedzieć dzięki 

 

A ktoś wie mize gdzie dostane taki gril bo na allegro 1000zł ?

Wersja USA ✌️Sa w cenie bo nie ka miejsc na rejere i clean look ładny jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam taki grill, ale musiałbyś go sobie polakierować, bo ten czarny lubi odchodzić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak mam plan cały na czarny połysk pomalować a ile byś sobie życzył za niego ?

 

Oczywiście grill bez pdc

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wszystkim miłośnikom motoryzacji dzisiaj może w całkiem innej kwestii pisze do was o prośbę o pomoc. Mam nadzieje ze jak zawsze staniecie na wysokości zadania i udowodnicie ze siła jest w sercu miłośników motoryzacji.  
Nazywamy się Łukasz i Karol Pażontka Lipinski jestem zawodowymi strażakami w KP PSP w Bytowie 20 stycznia 2022 r. Tego dnia wraz ze swoim bratem pełniliśmy służbę. Jeden z nas na stanowisku kierowania a drugi w JRG Bytow, która czynnie brała udział w gaszeniu pożaru. Niestety tego dni musieliśmy ratować dom rodzinny mojej mamy. Podczas służby na stanowisku kierowania przyjąłem zgłoszenie o pożarze dachu w budynku dwurodzinnym ( typu bliźniak ) w miejscowości Miedzygorze 2. Jedna z części była domem rodzinnym mojej mamy (obecnie zamieszkanym przez moja ciocie i jej męża). Pożar w jednej chwili zniszczył domy dwóch rodzin. Obecnie sytuacja tych rodzin jest ciężka niewiadomo czy odbudowa domów jest możliwa oraz czy nakład pieniążków w budynek  jest opłacalny i czy nie warto jest budować wszystkiego od nowa. Dlatego tez prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie pieniężne dwóch rzutek dla rodzin. Pozwólmy niech ta jedna złotówka pozwoli wrócić im do normalnego życia w tej trudnej sytuacji.  Pokażmy ze Pasja motoryzacji potrafi wspierać rodziny w trudnych sytuacjach.

1. https://zrzutka.pl/yz3jsu
2. https://zrzutka.pl/puwfhc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś może odsprzedać lewej kratki nawiewu (kierowcy) z polifta nie za miliony? Gdyby była jeszcze podświetlana to już wcale niebo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam  moduł bcm2 w polifcie o numerach 8K0 908 064 HE chce zmienić bo nie obsługuje klapy elektrycznej,mam lampy skrętne,czujnik deszczu/zmierzchu,3gplus,klima 3strefy,kamera cofania i jakieś mniejsze pasci co to obsługuje, czy moduł o numerze 8K0 907 064 EH obsłuży lampy skrętne i resztę bo klapę obsługuje elektryczna,Ew jaki sprawdzony to wszystko obsłuży ?:) 

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCM2 nie ma nic wspólnego z przednimi lampami. BCM1 nimi steruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może info gdzie dostanę moduł do zamykania elektrycznej klapy z pilota i przycisku w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

BCM2 nie ma nic wspólnego z przednimi lampami. BCM1 nimi steruje.

O to już cos więcej wiem :) auto jest z 13stego roku a ten moduł drugi z 11 i niby już chodzi w polifcie tak wyczytałem przy tutorialu do montażu klapy el od Laguny,temu pytam bo ten moduł kosztuje 3 stówki a inne z 14-15roku od 5stow do tysiaka wiec w czymś musi być różnica,wiesz może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum była lista z numerami i funkcjami jakie obsługują. Musisz poszukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dawid7737 napisał:

Ma ktoś może info gdzie dostanę moduł do zamykania elektrycznej klapy z pilota i przycisku w środku?

Napisz do kolegi @Love-AUDI dawno temu od niego kupowałem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Czy kierunkowskaz w lusterku bocznym w lifcie i przedlifcie jest taki sam? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od roku przed lifta, bo miały one też już montowane lusterka liftowe. A co potrzebujesz samego kierunku ? Jak coś to mam i dam. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KoJ@K napisał:

Zależy od roku przed lifta, bo miały one też już montowane lusterka liftowe. A co potrzebujesz samego kierunku ? Jak coś to mam i dam. :cool1:

Kupiłem sobie na Ali pływające kierunkowskazy i jest problem. Ten nowy jest jakby dalikatnie krótszy i nie wchodzi dobrze w ten otwór przez który widać kierunkowskaz z pozycji kierowcy. Ten kwadracik który swieci. Czaisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w aukcji lub dopytaj chińczyka  czy nie zamówiłeś tych do lusterek przed liftowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Sprawdź w aukcji lub dopytaj chińczyka  czy nie zamówiłeś tych do lusterek przed liftowych.

No właśnie chyba tak zrobiłem. Przeglądałem lusterka z lat np 2008-2009 i nie mają chyba tego światła od strony szkła. Więc jakby coś mam takie na zbyciu za całe 70zł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wandej napisał:

Kupiłem sobie na Ali pływające kierunkowskazy i jest problem. 

Znam problem niestety :wink: musisz zamawiać so Audi B 8.5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.

Czy próbował ktoś ustawiać położenie szyby w dachu panorama. Coś mi się poprzestawiało i nie mogę otworzyć lub zamknąć. W trakcie zamykania lub otwierania,  słychać trzaski z przodu i szyba nierówno się zamyka. Przeskoczyła mi linka na zębatce. Pytanie - czy muszę wyciągać całą panoramę czy jest możliwość ustawienia linek od panoramy bez wyciągania całego dachu ? Jak wyciągnąć samą szybę z dachu ? 

Edytowane przez Piter Selers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...