Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdyby TIRy jeździły na oponach zimowych a nie na oponach tzw. uniwersalnych to nie było by tego problemu :)

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/opony-zimowe-nie-ma-takich,1565531,3491

oglądałem dzisiaj wiadomości na TVNie i akurat było o zimówkach do TIRów, nawet wypowiadał się szef jakieś dużej "oponiarnii" że właśnie TIRy jeżdżą na oponach uniwersalnych bo firmy przewozowe oszczędzają na tego typu sprawach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobrażacie sobie koledzy jakby przyszło firmom zmieniać te opony gdzie na jednego "TIR'A" przypada 12 opon przy flocie liczącej 100 ciężarówek nie licząc ceny jednej sztuki jakie to byłyby koszta... Czystym rachunkiem ekonomicznym jest zakup uniwersalnych żeby i tak przetrwać na i tak trudnym rynku transportowym. Ale jak każdy użytkownik uważam że bezpieczeństwo nie ma swojej ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra guma + quattro to podstawa. W końcu napadało śniegu w Szczecinie!! :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

do czego podstawa :polew: :polew: :polew:

dziś podjechał taki jeden i wyskakuje w płaszczyku z A3 i w tych swoich mokasynkach i cedzi przez wargole ja mam Qwatro Qwatro ja was powyciągam bo to Qwatro i to buksuję na 4 koła

Powiem tak aż sie na śniegu położyłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby TIRy jeździły na oponach zimowych a nie na oponach tzw. uniwersalnych to nie było by tego problemu :)

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/opony-zimowe-nie-ma-takich,1565531,3491

oglądałem dzisiaj wiadomości na TVNie i akurat było o zimówkach do TIRów, nawet wypowiadał się szef jakieś dużej "oponiarnii" że właśnie TIRy jeżdżą na oponach uniwersalnych bo firmy przewozowe oszczędzają na tego typu sprawach :rolleyes:

On akurat pewnie by na tym dobrze zarobił, więc nie dziwne, że ma takie zdanie.

Za samą przekładkę by kupę kasy kosił, a na oponach też by dobrze zarobił.

Nie oszukujmy się, TIR trochę inaczej się prowadzi na drodze niż osobówka. Opony inaczej trzymają. Nawet średnio doświadczony kierowca jest bardziej doświadczony, niż dużo jeżdzący kierowca osobówki.

Ale przy takich warunkach, to każdy może wysiaść.

Jak poczytacie sobie statystki, to kierowcy TIRów powodują bardzo mało wypadków, w stosunku do ilości przejeżdżanych kilometrów.

Dobra, koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na jankach bylo milo... mnie to zastanawia tylko jedno, czemu ktos przyjezdza na zasniezony parking subaru impreza, stawia je z boku i patrzy sie jak pare baleronow wywyja? ;(

dodam ze parking jest wielki a balerony jezdza po jednej jego stronie a druga jest wolna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na jankach bylo milo... mnie to zastanawia tylko jedno, czemu ktos przyjezdza na zasniezony parking subaru impreza, stawia je z boku i patrzy sie jak pare baleronow wywyja? ;(

Pewnie pożyczył od taty i bał się rozwalić :decayed:

Guma na przegubie wymieniona i powrót do domu niezapomniany :kox: Ciekawe co sobie przechodnie burczeli pod nosem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak babcie przy hipermarketach zaczynają szybko chodzić jak się zaczyna szaleć. Jakiś cud normalnie, jak przez pasy to pół dnia przechodzą a jak widzą autka ślizgające się to jakiegoś power-a dostają.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 13:28_________________________________________________Jakieś takie bystrzejsze się robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie podobnie i do tego jeszcze ogrzewanie wysiadło w nocy i w robocie trza marznąć przy kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stolycy narazie nie pada,ale zapowiadają śnieżek.Podobnie jak Kolega Guregoru musiałem wymienić gumę na przegubie :wallbash: ale już jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin zasypuje. Po mieście jeździ się fatalnie. Drogi białe , a o 13.00 zaczęło wiać i sypać jak cholera. Już w tej chwili miasto stoi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Łodzi nie pada a szkoda bo ja lubię jak sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin zasypuje. Po mieście jeździ się fatalnie. Drogi białe , a o 13.00 zaczęło wiać i sypać jak cholera. Już w tej chwili miasto stoi :thumbdown:

Trzeba sobie było Quattro kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest u nas droga krajowa około 30cm śniegu na drodze

87289908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest u nas droga krajowa około 30cm śniegu na drodze

87289908.jpg

zima zaskoczyła polskich drogowców :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku godzin zasypało wszystko, podczas jazdy ciężko było wyczaić czy się jedzie asfaltem czy poboczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach też wali śniegiem od popołudnia i nie ma zamiaru chyba przestać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...