Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Noo foteczki piękności :wub: no ale miejscóweczka jest złoto, to trzeba przyznać i przy tych widokach to te nasze auta są tylko drobnymi dodatkami :a4fan:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pozdrowienia z Tatr ;)

DSC_0313.jpg

DSC_0392.jpg

DSC_0398.jpg

DSC_0404.jpg

DSC_0420.jpg

DSC_0422.jpg

DSC_0425.jpg

DSC_0430.jpg

DSC_0434.jpg

DSC_0435.jpg

Muszę przyznać, że silnik dostał po d*pie :P 1-3 bieg i ogień pod te góry hehe, tu by się naprawdę przydał automat... Spalanie też UP od razu :grin:

Ale audiczka spisała się na medal, sporo zjeździłem dróg po tatrach... nacieszyliśmy oczy, udało się złapać sporo fajnych zdjęć (oczywiście nie tylko auta)...

Szkoda, że nie widzieliście miny mojej żony, jak powiedziałem, że teraz szukamy miejsca dla samochodu :facepalm: 

No i elegancko :D modelka się spisała na medal. Tez uwielbiam góry.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki robia wrażenie :wub: Też po górach troche smigałem A4 i to po serpentynach w deszczu i jednak tak człowiek mysli quattro i automat by się przydalo.. Do czasu aż w tym roku na wakacjach wypożyczona panda nie pojechałem po serpentynach,ta miała naprawdę ciężko hahahha

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :cool1: 

Zawsze się staram zasilić temat jakimiś lepszymi fotkami, niż tylko te bieżące z tel, zawsze to jakieś urozmaicenie...

Tymczasem dotarła oliwa do moich TDI–ciątek, tym razem postawiłem na Eurol Fluence 5W40, do tego standardowo Archoil AR 9100.

Dlaczego taki olej ? Bo parametrami zbliżony do Ravenola, mniej znany ale tańszy i też ogólnie polecany, mniejsza szansa na podróbkę, więc spróbujemy...

IMG_20211019_143157.jpg

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastawiałem się po co Ci tyle oleju, jednak tam jest na dwie wymiany :thumbup1:

Też ostatnio kupiłem na zapas (25 litrów a co tam) i wiem że na pewno nie stracę na tym.

Myślałem również o Eurolu tylko że Super Lite do 1,8 T, opinie i cenę ma bdb. Tak czy inaczej zostałem przy Ravenolu VST bo u mnie spisuje się ok i kupiłem go jeszcze w dobrej cenie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle oleju bo jeden do Polo drugi do B6, o oba auta staram się dbać tak samo jeśli chodzi o serwis, tym bardziej, że Polo jeździ żonka z synem do przedszkola, a i często służy jako wół roboczy na budowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem Ci, że dla tych zdjęć "zmartwychwstanę" 

Wiec jestem i ja :)

Kamilu, zdjęcia przekozackie jak już Ci pisałem :)

Do kalendarza obowiązkowo! 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie nic nowego się nie dzieje, niedawno zrobiony przegląd, ale nuda, nic nie znalezione :grin:

Dziś wyrwałem za 1500zł kpl felg, cena chyba dobra, koła jak nowe, opony 0920, Pirelli P7 Cinturato.

17" 7.5J ET29 opona 225/50, ciekawe czy podejdzie do mnie... żeby nic nie tarło :eusathink:

Jak nie to może mamuśce do B8 wsadzę.

IMG_20211120_145821.jpg

IMG_20211120_145816.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak zawsze Kamil to mistrz kupowania za grosze :)

super deal, a felgi podobają mi się bardzo... Są w sam raz pod mój kolor budy :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde petarda foty... 

Co do oleju to też ostatnio lalaem go do MiTo klientowi zobaczymy jak będzie wyglądał. Po następnej wymianie. Też mam go w planach na następną wymianę u siebie . Kurde najbardziej marzy mi się jakiś fajny 3d mfa z podglądem na parametry oleju. Ja zmieniam często więc chętnie bym porobił porównania. Kiedyś w S3 miałem dodatkowe wskaźniki do ciśnienia i temp i sobie porównywałem milersy i inne topowe oleje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem się sporo dokształcić z zakresu EDC15, podstawowe zasady znałem itd... ale po nakierowaniu mnie, że program na którym jeżdżę to głównie agresywnie podniesione parametry DW,TL itd... 

Trafił mi w ręce fajny poradnik: So you want to get into mapping cars.pdf

Oczywiście wszystkiego tu nie ma, ale fajnie pokazane jak można zrobić pewne kalkulacje w Exelu przydatne np przy przeskalowaniu osi itd...

Kto robił mi ten soft dawny pewnie większość z Was pamięta, więc pomińmy to pytanie... a ja napiszę, że przykro mi z tego faktu, że tak zostałem potraktowany.

Dobrze , że mam ten multimap i większość czasu jeździłem na ori mapie.

No ale nic, była chociaż motywacja by trochę się doszkolić i poznać nowe funkcje Exela i EDCSuite ^^ 

Może ktoś zerknie na te wypociny ? ? ? Coś może doda od siebie ? ? ? Chętnie posłucham dobrej rady. Wrzucam też pierwotny soft do porównania...

mod_kamil_vag

Czekam na chwilę wolnego, trzeba wgrać, porobić logi, zobaczyć jak się zachowuje auto... Ale wydaje mi się, że powinno być dużo lepiej na tym na nowo zrobionym niż starym :grin:

 

Przy okazji, jakoś tak mnie podkusiło i kupiłem tylną wycieraczkę z ramieniem z Q5, każdy mówi, że dużo lepiej się prezentuje to niech będzie :P

1640952547086.thumb.jpg.358e4951405a5ca9969bba1077e70447.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jakiego kabla używasz do wgrywania i zgrywania wsadu?

Pewnie w temacie bym znalazł, ale parę stron już się tego zrobiło ;)

Może i ja zacznę się edukować z edc bo soft mamy od tej samej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel MPPS z Ali a soft mogę wrzucić.

EDC15 ogarnia bez najmniejszego problemu...

Nie powiedziane, że u Cb też jest lipa, ale jak zagrasz i podeślesz na PW to Ci powiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Daniela w sprawie softu, ewentualnie podrzuć jemu te zrzuty, logi i wszystko powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...