Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

1BV + talerze z B5, dystanse by tu zrobiły robotę do wyglądu... 

Bo tak to wciągnięte w nadkola ?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

1BV + talerze z B5, dystanse by tu zrobiły robotę do wyglądu... 

Jak z komfortem? Też mam 1BV i na nierównościach narzekam pomimo 205/55R16. 

Opublikowano
  • Autor

Komfort ?? No to nie ma żadnego, może i jest fajnie w zakrętach czy na drogach szybkiego ruchu, ale taka codzienna jazda koło domu, gdzie część dróg mam jeszcze lipnych jest bardzo męcząca... 

Całe szczęście mam Polo na balonach, a Audi jeździmy głównie w trasy ? bo gdyby to miało być Daily to pewnie już dawno bym zmienił na 1BE... 

Podobno nawet gwint jest przyjemniejszy od 1BV ?

Opublikowano
47 minut temu, kamil-vag napisał:

Komfort ?? No to nie ma żadnego, może i jest fajnie w zakrętach czy na drogach szybkiego ruchu, ale taka codzienna jazda koło domu, gdzie część dróg mam jeszcze lipnych jest bardzo męcząca... 

Całe szczęście mam Polo na balonach, a Audi jeździmy głównie w trasy ? bo gdyby to miało być Daily to pewnie już dawno bym zmienił na 1BE... 

Podobno nawet gwint jest przyjemniejszy od 1BV ?

Potwierdzam. Latam na BV, prowadzi się fajnie, dobrze klei drogi. Ale jazda wokół komina to nie to komfort, nieźle wybuja jak na karuzeli.

Mój niespełna 3letni synek jak leci ze mną w niedługą trasę to często się zdarza, że biedny wymiotuje:kwasny:

Jak jedziemy tą samą drogą nasza daily A3 to ani razu mu się nie przytrafiło.

Także można powiedzieć, że synek jest wyznacznikiem komfortu:lol:

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, jaras99 napisał:

Mój niespełna 3letni synek jak leci ze mną w niedługą trasę to często się zdarza, że biedny wymiotuje:kwasny:

To samo mamy z córką... I mimo, że ma już 11 lat to czasami już brzuch ją boli po paru przejechanych km... 

Ja sam jak czasami jadę z tyłu moim autem to się źle czuje ??

Znowu synek, przeciwieństwo córy, może jeździć godzinami i zero nudności... 

Wracając do tematu, zrobiona trasa do Kielc i do 160 się chwilowo bujnąłem i zero bicia w jakimkolwiek przedziale, także super, bo już się bałem, że coś nie tak z felgami czy oponami... Także to było dobrze wydane 100zł ?

Opublikowano
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Także to było dobrze wydane 100zł ?

Tanio u Ciebie, no chyba że miałeś tak idealne koła że nie musieli zdejmować opon z felg i montować je na nowo tylko w innej pozycji względem felgi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam i Ja :thumbup:

187284937_462782461494391_8611180618885398704_n.jpg

187189262_380148203311880_7955684254991198641_n.jpg

186989172_302481458196592_154319902991641641_n.jpg

187107546_464313891523959_5257899711744521733_n.jpg

Znowu się muszę przyzwyczaić hehe, ale jest spoko ;)

Opublikowano

O wiele lepsza morda :wink:

Opublikowano

Wygląda ładnie:thumbup1:

Opublikowano

Zacna mordka Milordzie ????

Opublikowano

Nie no z grillem trafiłeś :thumbup1: według mnie na ciemnym lepszy jest plaster miodu patrząc po twojej furce :wink: osobiście mam grill s4 ale to w srebrnej budzie :decayed:

Opublikowano
13 godzin temu, kamil-vag napisał:

Mam i Ja :thumbup:

187284937_462782461494391_8611180618885398704_n.jpg

187189262_380148203311880_7955684254991198641_n.jpg

186989172_302481458196592_154319902991641641_n.jpg

187107546_464313891523959_5257899711744521733_n.jpg

Znowu się muszę przyzwyczaić hehe, ale jest spoko ;)

Siedzi pięknie :lol1:

Opublikowano
W dniu 18.05.2021 o 19:43, kamil-vag napisał:

Mam i Ja :thumbup:

187284937_462782461494391_8611180618885398704_n.jpg

Elegancja Francja Kamilu.

Skąd dolny plaster miodu?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, kosik25 napisał:

Skąd dolny plaster miodu?

Docięty z kratki od Golfa 6 GTI

Opublikowano
21 minut temu, kamil-vag napisał:

Docięty z kratki od Golfa 6 GTI

Kupowałeś używke ori czy zamiennik nowy?

Opublikowano
18 minut temu, kamil-vag napisał:

Panowie, może ktoś myślał o dokładce z Cupry ale wydawało się drogo ? Polecam za niecałe 100zł tą z Ali:

1621949256407854778035330312437.jpg

Link: https://a.aliexpress.com/_veq2Tx

Miałem ja zamawiać ale ta opcja z trzech części nie przemówiła do mnie. Jak wykonanie???Opłaca się zamawiać??

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Panowie, może ktoś myślał o dokładce z Cupry ale wydawało się drogo ? Polecam za niecałe 100zł tą z Ali:

1621949256407854778035330312437.jpg

Link: https://a.aliexpress.com/_veq2Tx

Ciekawa alternatywa, planujesz założyć?

Opublikowano

Wrzuć fotki jak po montazu sie prezentuje

Bo miałem juz dwa razy te gumowe uniwersalne z allegro,ale odłazi to:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.