Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Marfiol napisał:

Wrzuć fotki jak po montazu sie prezentuje

Bo miałem juz dwa razy te gumowe uniwersalne z allegro,ale odłazi to:facepalm:

Ponoć bez wkrętów nie ma co podchodzić do tego, słyszałem że ori EzLip trzyma się na tej taśmie bez wkrętów, że tam ta taśma jest mocniejsza.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Miałem gumowe i mimo taśmy i tak odłaziło miejscami, w końcu sam oderwałem, ta z Ali wydaje się być dość elastyczna, co raczej jest pozytywem, bo może tak zaraz nie pęknie...

Kiedy zamontuje ? Kurde nie wiem, u mnie zawsze coś musi swoje odleżeć nim wpadnie na samochód ? ale muszę kiedyś skoczyć na kanał bo chce przy okazji osłonę pod silnikiem ogarnąć...więc dokupię pchełek do dokładki i się zamontuje...

Tyle, że czasu ostatnio mało, bo ruszam dalej z domem...

Opublikowano
14 godzin temu, kamil-vag napisał:

ale muszę kiedyś skoczyć na kanał bo chce przy okazji osłonę pod silnikiem ogarnąć.

Jakiś zamiennik czy ori wrzucasz? W swoim B6 i jeszcze jednym osłona nadaje się do wymiany i nie wiem co wybrać.:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ryzykuje zamiennik...będzie co będzie, nakleję na niego jeszcze najwyżej jakąś piankę olejoodporną ? albo przerzucę ze starej tą ori, chociaż gdzieniegdzie już wyrwana...

Opublikowano

Pogadajcie z R7 JAREK. Często wstawia oferty z osłonami, na pewno Wam coś znajdzie. Jakby co, dysponuje do niego nr tel. 

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Tylko to sie tak trzyma,ze wkrety bym musiał dawać co 3cm :D 

Druga te gumowe bym powiedział są zbyt elastyczne,bo tylko troche brudu podejdzie miedzy ori dokładke a tą gume i juz odłazi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mało czasu na cokolwiek, każdą wolną godzinę spędzam przy nowym domu... na forum rzadko zaglądam, więc sorry za brak odpowiedzi itd...

Dziś jednak znalazła się chwila na ogarniecie furki i pokazanie w całej okazałości z nowym grillem w plaster miodu ;)

Zdjęcia bez przeróbek. prosto z tel...

IMG_20210608_184306.jpg

IMG_20210608_184326.jpg

IMG_20210608_184346.jpg

IMG_20210608_184353.jpg

IMG_20210608_184401.jpg

IMG_20210608_184428.jpg

IMG_20210608_184440.jpg

IMG_20210608_184516.jpg

IMG_20210608_184534.jpg

IMG_20210608_184542.jpg

 

Opublikowano

Dla mnie sztos. Twoje auto jest tak zrobione jak lubie. Dużo smaczków w super oryginale. Fajna.

Dla siebie już tez zamówiłem ten plaster do zderzaka, całkiem inaczej to wygląda. Teraz jeszcze wolny weekend znaleźć w tym roku i kratę piwa. Będzie można działać :) 

Opublikowano

Wygląda świetnie, na czarnym samochodzie bardzo mi się ta modyfikacja podoba. Nawet zrezygnowałem z robienia plastra u siebie i oddałem komplet @Michałwr. Na jaśniejszych jakoś mi to nie leży, może kwestia gustu :tongue4:

@kamil-vag graty za kolejnego trafionego moda:drinks:

1.jpeg

Porównanie S-Line vs Plaster:

2.jpeg

Opublikowano

Elegancko:thumbup:

Malowałeś chłodnice?

Opublikowano
  • Autor

Tak, delikatnie psiknięta, żeby nie rzucała się w oczy ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.05.2021 o 21:10, kamil-vag napisał:

Ori używka.

Kamilu orientujesz się czy zamiennik z portalu aukcyjnego pasują pod rzeźbę tak jak ori czy nie słyszałeś nic na ich temat?
I docina się tą środkową kratkę od góry czy od dołu?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak dziś mnie coś tchnęło na założenie zalegających osłon pod machę, trochę trzeba było odciąć tu i tam...fabryka to nie jest, ale ostatecznie wyszło nie najgorzej ?

Najpierw gdzie nie pasowało:

received_1184328815378649.jpeg

received_807064353317411.jpeg

Potem docinka:

received_966667567229688.jpeg

received_224250866270530.jpeg

I razem:

received_803740666984913.jpeg

No i zrobiłem downgrade PDC, bo nie wiem, tak mnie drażniło jak pikał na zmianę przód i tył przy manewrowaniu na podwórku, że wolę jak już piszczy sam tył i do tego jest kamerka... Przycisk od pdc być może wykorzystam jako aktywacja kamerki, albo zostanie do ozdoby ?

Opublikowano

Czujniki miałeś ori? 

Osłony ładnie wyglądają:thumbup1:

Opublikowano

Wkręt przy zbiorniczku powinieneś dać z czarnym łbem ,  koniecznie bo strasznie to wygląda. ........................:naughty:

 

 

 

Dobra robota Kamil. :thumbup1:

 

Ja też mam ten zabieg za sobą

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, dekiel 13 napisał:

Wkręt przy zbiorniczku powinieneś dać z czarnym łbem ,  koniecznie bo strasznie to wygląda. ........................:naughty:

Zrobi się ?? też o tym pomyślałem, ale już musiałem kończyć zabawę ?

31 minut temu, Muskel1 napisał:

Czujniki miałeś ori? 

Ori ale kiedyś zakładałem temat, że to wygląda tak, jakby mi widziały koła przy maksymalnym skręcie, dlatego jak wjeżdżałem tyłem na podwórko to normalnie raz przód, raz tył pikał, aż zgłupieć było można...

Opublikowano

Dlaczego dałeś wkręt w tą osłonę? Oryginalnie go tam przecież nie ma :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Bo nie mam ori mocowań pod tą osłonę, do tej przy filtrze dokupiłem rurę powietrza z mocowaniami a tu wykorzystałem wkręt trzymający zbiorniczek i siedzi dobrze, dam go na czarno i będzie...pisałem, że to nie fabryka ? trochę rzeźba ale tak zostaje...

Opublikowano

Elegancko wyrzeźbione :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.