Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde ładnie:oklasky:

Chciałem takie kupić i też założyć do B7, no ale niestety niema kontaktu z osobą, która ma na sell...

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@kamil-vag przepraszam, że tutaj, ale czy mógłbyś zerknąć na mail'a lub PW? Próbuję się z Tobą skontaktować w temacie regeneracji lamp.

Edytowane przez andrew01

Opublikowano

ładna sztuka :oklasky:

też mam czarną i też chciałbym zrobić wiele rzeczy tak jak Ty w Twojej :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, seboll2 napisał:

ładna sztuka :oklasky:

też mam czarną i też chciałbym zrobić wiele rzeczy tak jak Ty w Twojej :thumbup1:

Tylko Kamil ma granatową:wink:

Opublikowano
2 minuty temu, greg2505 napisał:

Tylko Kamil ma granatową:wink:

rzeczywiście nie niektórych zdjęciach widać , że granatowa :facepalm:

kiedyś jechałem po Audi i w ogłoszeniu była czarna , na zdjęciach czarna a w realu granatowa się okazała :grin:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, seboll2 napisał:

ładna sztuka :oklasky:

też mam czarną i też chciałbym zrobić wiele rzeczy tak jak Ty w Twojej :thumbup1:

Dzięki za dobre słowo ?

Kolor jaki widzimy w tym LZ5L w dużej mierze zależy od słońca, jak jest mocne to prawie że fiolet, jak pochmurno to bardzo ciemny granat ?

Przy okazji powiem, że założyłem ostatnio tą osłonę pod silnik zamiennik, trochę trzeba poprawić, ale siedzi i nawet pasuje, ale jak mam być szczery to lepiej dołożyć do używki Ori, ja na tą osłonę nakleiłem jeszcze piankę po całości żaroodporną, więc zobaczymy jak to się z czasem spisze... Zdecydowanie wpływa na mniejszy hałas silnika na zewnątrz auta...

We wtorek gonię 1500km, także trochę przegonię kopciucha ?

Panowie co do lamp, naprawdę nie mam teraz czasu na to, nie wiem w co mam ręce włożyć, praca, budowa, rodzina...i jeszcze dorabiam po godzinach żeby móc co kolwiek działać na budowie bo te ceny teraz to kosmos za to wszystko...nawet Audi zleciało na dalszy plan ? wrócę może do tematu późną jesienią ?

Opublikowano

Działaj tam prężnie z budową, powodzonka i zazdraszczam :naughty:

Opublikowano

Powodzenia z budową i bezawaryjności w trasie. :thumbup1:

Opublikowano

Kamil te osłony w zamienniku są mocne i bardzo elastyczne, ale po roku użytkowania mocno się powyginała i tarłem o byle co na drodze,w zimę zbierała śnieg i wywaliłem ją ,teraz mam ori,powodzenia w budowie ,ceny coraz wyższe i na wszystko trzeba 2x dłużej czekać

Opublikowano
12 godzin temu, kamil-vag napisał:

Przy okazji powiem, że założyłem ostatnio tą osłonę pod silnik zamiennik, trochę trzeba poprawić, ale siedzi i nawet pasuje, ale jak mam być szczery to lepiej dołożyć do używki Ori, ja na tą osłonę nakleiłem jeszcze piankę po całości żaroodporną, więc zobaczymy jak to się z czasem spisze... Zdecydowanie wpływa na mniejszy hałas silnika na zewnątrz auta...

Te osłony to porażka. Moja podczas upałów się wygięła, tak idealnie w dół. Jak jest gorąco to jest bardzo elastyczna ale potem twardnieje i łatwo ją uszkodzić co z moją zrobił próg zwalniający :) I dwa miesiące po założeniu trzeba było drutować. Z pasowaniem idealnie nie jest, wiertarka się przydaje, ale to jeszcze do przeżycia. Najgorsza ta wytrzymałość jak jest zimno, nie chcę myśleć co będzie podczas mrozów. No i masz racje, lepiej dołożyć do ori używki, :) albo zapodać tą z blachy ryflowanej :D

Opublikowano

Gotowy na szybkie Niemcy. :D

Opublikowano

Kolor elegancki - mam ten sam i też zaczynam dzialac już trzecia b6 ?

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Pozdro z DE ?

Uważaj, żeby B6 nie chciało zostać w ojczystym kraju. Taki egzemplarz Helmut chętnie kupiłby. :P

Edytowane przez george

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.09.2021 o 17:26, george napisał:

Taki egzemplarz Helmut chętnie kupiłby. :P

Eeee tutaj to już takie fury jeżdżą, że ten mój sztrucel się chowa...jeszcze jakieś B7 się trafia, ale B6 naprawdę mało...

Wczoraj zauważyłem na innym aucie, że świeci tylko jeden DRL, dziś diagnoza i znowu padł moduł, kolejny raz styki nie dały rady, teraz zamówiłem sobie taki, z wyprowadzonymi przewodami i z obciążalnością 20A na kanał, a nie ze słabej jakości wtyczką i 5A...

Takie grzanie nie powinno mieć w ogóle miejsca przy tych modułach, bo to naprawdę niebezpieczne...

Podróż do DE i ok 15h jazdy go dobiła najwidoczniej...

received_842375623137094.jpeg

received_4676178845739200.jpeg

Opublikowano

Prawda, dzisiaj jak robaczek się poczułem, jak gostek młodszy ode mnie zaparkował obok mnie (prawdopodobnie od tatusia)  RS E-tronem GT.. Różnica między nami ogromna, ja na myjnie ręczną, on na szczoteczki pojechał lakier rysować ?

Opublikowano
35 minut temu, kamil-vag napisał:

Eeee tutaj to już takie fury jeżdżą, że ten mój sztrucel się chowa...jeszcze jakieś B7 się trafia, ale B6 naprawdę mało...

Wczoraj zauważyłem na innym aucie, że świeci tylko jeden DRL, dziś diagnoza i znowu padł moduł, kolejny raz styki nie dały rady, teraz zamówiłem sobie taki, z wyprowadzonymi przewodami i z obciążalnością 20A na kanał, a nie ze słabej jakości wtyczką i 5A...

Takie grzanie nie powinno mieć w ogóle miejsca przy tych modułach, bo to naprawdę niebezpieczne...

Podróż do DE i ok 15h jazdy go dobiła najwidoczniej...

received_842375623137094.jpeg

received_4676178845739200.jpeg

Ten "sztrucel" się nie chowa tylko wyróżnia :chytry:

Co do modułu - masakra... Muszę na mój zerknąć, bo taki sam mam :facepalm:

Opublikowano

@kamil-vag, @Langista ostatni raz w DE byłem w 18', więc mogło się zmienić, ale na ulicach Bremen czy też po drodze nie było diametralnych różnic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.