Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja moge smialo polecic falkena. mam uzywam i jestem zadowolony akurat inny model nie pamietam jaki ale jest ok. a czasami mozna wyrwac za bardzo przyzwoite pieniadze

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na allegro była promocja. Kupując przez mobilne allegro dostajesz 100 zł gratis za zakup za co najmniej 600. Wiec kupiłem komplet za 1600 minus 100 wiec wyszło niecałe 400 za opony dunlop sportmax RT :-D

Opublikowano

potrzebuje opon letnich 18 w dobrej cenie co wybrac?? mozecie cos ciekwego polecic

Ja kupiłem na allegro na ten sezon 18 Nexen n-fera su4 XL cena i jakość super. :wink:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jaka cena

Opublikowano

Jaka cena

Ok 1200 zł z przesyłką, fajne ciche opony bardzo dobrze kleją na suchym i na mokrym. Mają ranty ochronne no i są wzmocnione.
Opublikowano

Witam jakie poleciacie opony do Felg :

Rozmiar 18 Cali

Rozstaw śrub 5x112
Szerokość 8J
Osadzenie Et 43

Przy zawieszeniu 1Be ??

Aby to ładnie sie wgrało.

Edytowane przez strazak990

Opublikowano

Masz cały temat o tym. Wystarczy poczytać trochę...

Opublikowano

Witam, mam pytanie do korzystających. Do felgi 18" mam do wyboru :

1. Dunlop sport maxx Rt Dot 2013 1150zl

2. Falken Azenis FK 453 dot 2013 750zl

powyzsze opony w rozmiarze 225/40/18. Falken tańsze gdyż z forum leona chłopakowi zależy na sprzedaży a cena mi pasuje :)

Czy ktoś ma jakieś nie miłe doznania z ww oponami ?

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Ja mam Falkeny na jednej ośce i nic złego sie nie dzieje a teraz szukam kolejnych falkenów także to chyba dobrze świadczy o marce :)

budżetowa opona i stosunek jakość/cena jak dla mnie ok

Opublikowano

Kupiłem te Falken ze jest zima a zależy na sprzedaży poszły za 600 :)

Opublikowano

Kupiłem te Falken ze jest zima a zależy na sprzedaży poszły za 600 :)

Za 6 stów dobry dil ;-)
Opublikowano

Opona 225/45R17 Fulda SportControl V1 91Y FR

prośba o opinie takich opon bo muszę dokonać zakupu 4 szt / 320 zł szt do B7 1,8T S-line ( niepamiętam PR zawieszenia ale jest twarde) chyba że polecacie coś innego w podobnej kasie

Opublikowano

jeździ może ktoś na oponach Nexen?

konkretnie chodzi o ten model

http://www.opony.com/parametry-opony/nexen-n-blue-eco-205-50r17-93-v-xl

zaciekawiły mnie parametrami i ceną :eusathink:

zastanawiam się jeszcze nad Rikenami ale ich wzór kompletnie mi sie nie podoba, tragedia :doh:

Opublikowano

Opona 225/45R17 Fulda SportControl V1 91Y FR

prośba o opinie takich opon bo muszę dokonać zakupu 4 szt / 320 zł szt do B7 1,8T S-line ( niepamiętam PR zawieszenia ale jest twarde) chyba że polecacie coś innego w podobnej kasie

kupiłem Fuldy Sport Control na wiosnę, zrobiłem na nich ok 8tys km - całkiem ok. choć już w zimne i mokre wieczory w zakrętach traciła przyczepność ( pewnie działo by się tak z większością opon letnich w tych warunkach) Po jednym sezonie jestem zadowolony.Oceniam je wyżej niż Uniroyal RainSport 2, które też miałem.....

Ja trafiłem w miarę po okazyjnej cenie i to mnie skusiło ( 4szt nówki w 19" za 1500zł)

Opublikowano

http://allegro.pl/opony-nexen-n-fera-su4-225-40r18-92w-xl-zr-i4923737079.html?no-rwd=1#tabsContent

Witam

panowie co powiecie na taki komplecik na lato ??

Firme dosc dobrze nie znam moze ktos sie wypowiedziec kto ma lepsze pojecie... lub ktos kto ma doczynienia z takimi oponkami.

Opublikowano

ja moge od siebie polecić Achilles ATR Sport. Kupiłem je zupełnie przez przypadek i mega pozytywnie się zaskoczyłem. Fajnie trzymają, nie pływają po wilgotnym jak nankangki. Wolno się zużywają i generalnie pozytywna opona za te pieniądze.Nawet dryftery z nich korzystają
http://allegro.pl/4x-nowe-achilles-225-40r18-92w-xl-atr-sport-i4964742815.html

Opublikowano

ja moge od siebie polecić Achilles ATR Sport. Kupiłem je zupełnie przez przypadek i mega pozytywnie się zaskoczyłem. Fajnie trzymają, nie pływają po wilgotnym jak nankangki. Wolno się zużywają i generalnie pozytywna opona za te pieniądze.Nawet dryftery z nich korzystają

http://allegro.pl/4x-nowe-achilles-225-40r18-92w-xl-atr-sport-i4964742815.html

Potwierdzam :-) sam na nich latałem 2 sezon.
Opublikowano

Panowie to jak teraz stoją w przystępnej cenie dobre opony letnie? 205/55r16? Muszę nowe kupić, bo zjechane do 0 mam obecne. Pewni już końcówka zimy, więc do kwietnia trzeba coś kupić, ale lepiej za w czasu rozpoznanie zrobić.

Edytowane przez Lucas21

Opublikowano

Masz cały temat o tym. Wystarczy poczytać trochę

quote name="Lucas21" post="4302194" timestamp="1420546098"]Panowie to jak teraz stoją w przystępnej cenie dobre opony letnie? 205/55r16? Muszę nowe kupić, bo zjechane do 0 mam obecne. Pewni już końcówka zimy, więc do kwietnia trzeba coś kupić, ale lepiej za w czasu rozpoznanie zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.